poster

Domangja peullaen B (TV seriál)

 • Jižní Korea

  도망자: Plan B

 • anglický

  Runaway: Plan B

 • anglický

  The Fugitive: Plan B

Akční / Romantický / Komedie

Jižní Korea, 2010, 20x60 min

 • matini
  ****

  Ladies first. Tak tuhle hlášku si budu ještě dlouho pamatovat :) Pravda romantiky zde o proti jiným seriálům, které jsem viděla moc nebylo, ale příběh byl napsán tak, že to vůbec nevadilo. Seriál dobře utíká a to díky příběhu a hereckým výkonům. Ústřední herecká dvojice se svých rolí chopila velmi dobře.(12.5.2011)

 • Ivuse
  *****

  Už v půlce jsem věděla, že dám plnou palbu. Nechtěla jsem to ale uspěchat, a tak jsem ještě chvíli počkala, jestli se něco nepokazí, jak se jim to občas povede, ale asi 4 díly před koncem jsem to už nevydržela a ohodnotila jsem to. Dala jsem pět, a vůbec toho nelituju. Jeden z nejlepších akčních a napínavých seriálů, jaké jsem doposud viděla, jestli ne ten nejlepší. Velmi úžasnou dvojicí byl James a Nakamura - ti opravdu neměli chybu :-D . Rain se už krásně vyhrál, navíc postava je mu napsaná pěkně na tělo :-)(18.3.2014)

 • enyama
  *****

  Příjemné překvapení:-)! Raina, kterého obdivuji spíše jako tanečníka než herce, musím ocenit. Jeho herecký výkon je čím dále lepší a lepší! Velmi vtipné, napínavé každým coulem, dramatické, když je potřeba a hlavně minimum přehrávajících scén a klišé:-) Svělý výběr herců k postavám, které dokáží být humorné, ironické, podlé, spravedlivé, tvrdé, arogantní, něžné, pokoušené a odolávající zároveň. Až do konce jeden neví, jak to vlastně dopadne. Pro mě zatím nejlepší seriál z korejské produkce a to jsem si myslela, že Faith nic nepřekoná:-) Inu mýlila jsem se trošičku :-D(21.3.2014)

 • vett
  *****

  Z Raina jako vždy srší charisma, Na Yeong Lee tady vypadá jako Angelina Jolie a Daniel Henney mě iritoval. Je to vlastně jedna akční scéna za druhou (což je dobře) proložená komičtějšími pasážemi (kterých je postupně méně a méně) a vážnějšími momenty (pro mě překrásná scéna - vzkaz na zadním skle auta). Nenudila jsem se ani minutu a myslím, že o to šlo. P.S. obsah, který je napsaný u tohohle seriálu je poněkud mimo (ne o japonské zpěvačce Kieko to opravdu není a milostný trojúhelník tam nenajdete ani s dobrou lupou).(15.7.2012)

 • Eawy
  ****

  Tento seriál je veľmi dobre natočený po tej akčnej stránke, ale čo sa týka zasadeniu charakterov do deja, troška to škrípe. Niektorí "anti-hrdinovia" ma privádzali do pomykova, lebo som nevedela a nechápala ich zámery. Dokonca, ani na konci celého seriálu. Pritom ale hlavný hrdina Ji Woo je napísaný neuveriteľne. Mohla by som povedať, že celý seriál bol založený na jeho osviežujúcej postave, nekonvenčným výrazovým prostriedkom a na jeho "náhodných" wikipedických informáciách, ktoré boli celkom zaujímavé. V deji som mala v niektorých prípadoch pocit, že chcem niektoré postavy vymazať a veľmi som sa premáhala aby som nahlas nenadávala. Narozdiel od ostatných sa mne páčil práveže začiatok, to ako spolu pracovali policajt a detektív, bolo veľmi osviežujúce a zábavné. Hlavná dejová línia bola síce zaujímavá, ale na ich prekáranie nič nemalo. 80%(30.4.2015)

 • - Slovo 'domangja' v překladu znamená uprchlík, či utečenec. (Conspi)