Reklama

Reklama

Domangja peullaen B

(seriál)
  • Jižní Korea 도망자: Plan B (více)

Epizody(20)

Obsahy(1)

Jin Ji Ni je celý svůj život na útěku před člověkem, který vyvraždil celou její rodinu. Ví o něm jediné, jmenuje se Melchidech. Jednoho dne se však rozhodne přestat utíkat a chce ho naopak dopadnout. Proto si najme soukromého detektiva Ji Wooa, který za pořádnou sumu peněz udělá cokoliv. Ji Woo byl neprávem obviněn za vraždu svého nejlepšího přítele Kevina. Časem zjišťuje, že za jeho vraždou stojí ten samý člověk, který zabil Ji Niinu rodinu. (Pethushka)

(více)

Recenze (13)

Zíza 

všechny recenze uživatele

První polovina je nářez. Jede to, je tam akce, perou se, je tam zrada, ubližování a člověka to prostě docela uchvátí, že i kdyby tam byly nějaký nelogičnosti, tak si jich moc nevšimne. (Ačkoliv je pravda, že jsem, když to začali vysílat, to během prvního dílu droppla, protože se mi strašně protivil Rain kvůli jeho povaze. Všechny to, co se mi protivilo, ale rychle vyšumnělo - ovšem to jsem zjistila až teď, po téměř 3 letech po odvysílání. :-D) Bohužel po polovině se tempo značně rozvláčnilo a ztratilo to ten švih, co to mělo. Bohužel. Navíc nastupují trochu klišé a v některých částech to moc nesedí (navíc ta poslední smrt byla dost předvídatelná, v tu chvíli jsem si říkala: "Táhni nebo chcípneš." A ono fakt). Prostě výborně našlapanej začátek, pak to stagnovalo, bylo to chvílemi i nudné, vyskakovaly nedostatky, ale pořád je to nadprůměrný kousek. Pokud chcete akci, pletichy, kopance, pěsti a kde se vám pomalu začne hnusit, jak všichni kopaj jen za sebe, ale pořád se dokážete zasmát některým kravinám, co postavy dělají nebo říkají... je tohle přesně ono! :-D Hodně hodně dobré, výborné 3*. Přeloženo. ()

Eawy 

všechny recenze uživatele

Tento seriál je veľmi dobre natočený po tej akčnej stránke, ale čo sa týka zasadeniu charakterov do deja, troška to škrípe. Niektorí "anti-hrdinovia" ma privádzali do pomykova, lebo som nevedela a nechápala ich zámery. Dokonca, ani na konci celého seriálu. Pritom ale hlavný hrdina Ji Woo je napísaný neuveriteľne. Mohla by som povedať, že celý seriál bol založený na jeho osviežujúcej postave, nekonvenčným výrazovým prostriedkom a na jeho "náhodných" wikipedických informáciách, ktoré boli celkom zaujímavé. V deji som mala v niektorých prípadoch pocit, že chcem niektoré postavy vymazať a veľmi som sa premáhala aby som nahlas nenadávala. Narozdiel od ostatných sa mne páčil práveže začiatok, to ako spolu pracovali policajt a detektív, bolo veľmi osviežujúce a zábavné. Hlavná dejová línia bola síce zaujímavá, ale na ich prekáranie nič nemalo. 80% ()

Reklama

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Možná jsem z prvních dílů nebyla úplně nadšená, ale to se měnilo s každým dalším dílem. Postupně jsem podléhala úžasným akčním scénám, dokonalé hudbě a kombinaci Raina s Na Yeong Lee. Navíc Rain je rok od roku lepší. Ocenit musím i ostatní herce, kteří příliš nezaostávají, i když jim ústřední dvojice nasadila laťku opravdu vysoko. Zejména pak detektiva Do a detektivku Yoon, jejichž vztah mě také dostal. Rozložení žánrů je perfektní, proto by mohlo vyhovovat ne jedné skupině diváků. Jak už jsem napsala nahoře, akční stránka je velice vyvedená. Ji Woo určitě většinu pobaví řadou svých originální hlášek a gest, a romantika je tu zlatou nití, která vše drží dohromady a dává tomu smysl. 5* ()

ainny 

všechny recenze uživatele

Začátek poplatný své době, tedy přehrávající a pitvořící se hlavní hrdina. A to u Raina fakt ne. Jemu víc "sluší" ta vážná a akční poloha. Ve chvíli, kdy se začal chovat normálně, dostal seriál spád a já si ho začala opravdu užívat. Lee Na-young byla skvělá, i když s ní mám trošku problém, že ve mně i po letech doznívá první role, v které jsem ji viděla a pořád mám v hlavě to její: Všem hřebečkům v Koreji se omlouvám. Už jsem zadaná. :^) ()

Mkqp 

všechny recenze uživatele

Nemůžu si pomoci, ale častokrát jsem nedokázal pochopit chování postav, téměř žádná mi nedokázala přirůst k srdci a dost podstatná část mě svým chováním vytáčela. Hlavně šéf oddělení mi byl absolutně nesympatický. Vždy když mluvil, tak jsem měl chuť něco rozbít. Jediné co mě u Domangja: Plan B drželo, byla dějová linie, která sice nebyla nikterak úžasná, ale stále mě přemáhala zvědavost, jak seriál dopadne. ()

Galerie (34)

Zajímavosti (1)

  • Slovo 'domangja' v překladu znamená uprchlík, či utečenec. (Conspi)

Reklama

Reklama