Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Britské drama z produkce HBO vypráví o vztahu excentrického milionáře Elliota Grahama (Michael Gambon) a mladičkého Joea (Danny Lee Wynter), syna vrátného a uklízeče v domě, který Elliot zdědil. I když je to luxusní rozlehlé sídlo, Elliot v něm nedokáže žít, protože ho pronásledují příliš bolestné vzpomínky z minulosti, v nichž hlavní místo zaujímá jeho mrtvý otec. Nemluvný Joe, jenž se o palác stará, je Elliotovou spojnicí s okolním světem, ale když v prázdném domě najdou úkryt ministr Richard (Rupert Penry-Jones) a jeho milenka Charlotte (Kelly Reillyová), události naberou spád. Nastal čas, aby Elliot zjistil pravdu o svém otci, vyrovnal se s temným tajemstvím, jež tíží jeho srdce, a začal znovu žít. Režii má Stephen Poliakoff. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (4)

jhrasko 

všechny recenze uživatele

Nudne senilná historka, ktorú by bola prakticky nedopozerateľná nebyť skvelých hercov, ktorí ale nemajú v podstate čo hrať. Zaujímalo by ma, ako dlho trvalo Poliakoffovi napísať scenár, resp. koľko tých nerealizovaných spojil do jedného ?! ()

mira.l 

všechny recenze uživatele

Jedna hvězdička za Rebeccu Hall, jinak mě opravdu nebavilo koukat skoro dvě hodiny na jednoho vejra, kterej má otevírat dveře u milionáře. Nebo to bylo jinak?? ()

Reklama

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Mdlý nepříliš věrohodný příběh. Vztah podivínského milionáře k mladému vrátnému, do toho dostaveníčka záletného ministra se svými milenkami, vše v prostředí luxusního domu - jakoby tu zavanula atmosféra harlequinovské Rosamundy Pilcherové. 55letý Stephen Poliakoff (scénář a režie) by se asi cítil dotčen, protože mířil výše. Jeho ušlechtilé úmysly však mě jako diváka nezajímají. Já se radši kouknu na tu Pilcherovou. Bude to zábavnější a dopadne to stejně. ()

Olík 

všechny recenze uživatele

Britské komorní drama natočené v produkci HBO vypráví příběh mladíky Joea (D.L.Winter) starajícího se opuštěný dům výstředního boháče Elliota (M. Gambon). O vzrušení v jinak nudné práci se mu starají občasné návštěvy mladého politika (R. Penry – Jones), kterému dům slouží jako úkryt jeho milostných dobrodružství a zvláštní vztah s podivínským Elliotem, hledajícím pravdu o původu bohactví nabytého jeho otcem. ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama