• villon17

Jak já se těšila, až dám něčemu zase odpad, ale dlouho všechno odolávalo, nikdy se mi nic nezdálo tak strašně strašný, že by se tam ta hvězdička nenašla. Ale tohle?!? Moct dát ještě něco horšího než odpad, neváhám. Na tomhle filmu se prostě NIC nepovedlo. Hlavní postava si za celou dobu snad nesundala sluneční brejle, zbytku rodiny jsem se jenom musela smát, jak jsou ubohý. Natočit nepovedenej film o nepovedený reality show, to je fakt do-nebe-volající kravina. Měla jsem chuť rozkousat plátno nudou. Nevim, jestli jsem za život viděla větší koninu. Prosim vás, lidi dobří, jestli tohle vidět nemusíte, nekoukejte na to!!(4.3.2012)

Tak na úvod: Diane Lane je nejhezčí baba ročník narození 1965. Tu doslova definuje průpovídka, že čím starší víno, tím lepší (samozřejmě to má své meze). Překvapivě svěží motiv, jež (nevím proč) nenudí. Vůbec jsem netušil, že v 70. letech bylo k vidění tolik dlouhých obnažených nohou. Určitě více, než bylo k vidění v kampusu ČZU v létě 2011. 81%(27.2.2012)

Příjemný film na motivy skutečné události, který naprosto věrně napodobuje styl americké filmařiny 70.let (nejen kamerou, ale i střihem). Kdyby mi to někdo prezentoval jako dobový film, neměl bych mu důvod nevěřit. Dovedu si představit opětovné shlédnutí a hlavně mě láká původní 'dokumentární' seriál: http://en.wikipedia.org/wiki/An_American_Family(28.2.2012)

velice povedené zpestření před samotným přenosem z předávání Oscarů v pražském Světozoru.. téma se sice nezdá příliš atraktivní a také se to celé dost pozvolna rozjíždí (z počátku jsem měl trochu obavy..), ale postupem času si film k divákovi najde cestu a já jsem si nakonec tohle drama / reality show podle skutečné události opravdu užil.. člověk si hlavně uvědomí, že nic není ve skutečnosti tak idylické a bezchybné, jak by se na první pohled mohlo zdát.. 4*(27.2.2012)

Konečně vím, kdo je za ty hrůzy, co běží v TV, vlastně zodpovědný... "Cinema Verite" mapuje první pokus o natočení reality-show, a to se vším všudy, takže není nouze o přetvařování, o vypjaté situace, ani o všemožné intriky ze strany tvůrce, který je ochoten jít pro dobrý materiál doslova přes mrtvoly. Tim Robbins je prostě pan herec, Diane Lane je o nějakou tu kategorii níže, ale Pat jí sedí, takže po herecké stránce spokojenost.;-) Thomas Dekker boží.:-))(27.2.2012)