Reklama

Reklama

Kyonyû doragon: Onsen zonbi vs sutorippâ 5

  • Japonsko 巨乳ドラゴン 温泉ゾンビ VS ストリッパー5 (více)
Trailer
Akční / Horor
Japonsko, 2010, 73 min

Obsahy(1)

Pětice striptérek objeví na svém pracovišti tajné dveře a za nimi zvláštní místnost a knihu. Když z ní kus přečtou, začnou z hrobů vylézat zombie a jim nezbude, než se jim bránit. Jedna z nich však přijde na to, jak si zombie podmanit a udělat si z nich své sluhy. A tak ostatní nemusí bojovat jen se zombie ale i se svou kolegyní. (eraserhead666)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (14)

Campbell 

všechny recenze uživatele

Další důkaz toho že Japonci a zombie nejdou prostě dohromady, tohle byla naprostá sračka bez jediného plusu, a jestli si mě herci chtěly získat starou bábou která má ve vagíně zuby a chrlí z ní oheň tak to bohužel nevyšlo. Tohle pro mě bylo prostě utrpení, navíc ty herečky byly šíleně otravný a ukřičený. Katastrofická zombie sračka. ()

Vaklaf 

všechny recenze uživatele

Ohó! Něco tak blbýho jsem dlouho neviděl. Herecký výkony strašný, logika veškerá žádná a masky vtipný, ale rozhodně ne děsivý (i když, co je v dnešní době děsivýho na zombíkách...). Tohle snad už nejde zařadit ani mezi Béčka, ale rovnou tak někam k eFku. Ale na druhou stranu, rozhodně jsem se bavil, stejně jako se jistě bavili tvůrci. Počítám, že to byl taky jediný důvod, proč točit něco takovýho. Pokud budu za jediný kritérium považovat zábavu (opravdu nevim co jinýho), pak film svůj účel bezesporu plní. A právě ona stupidita na tom má svůj díl zásluh. ()

Reklama

Wade 

všechny recenze uživatele

Meče ,zombi a oblečené/neoblečené japonky? Je to jasný další z řady šílených japonských Horor/Gore/Komedií a znovu je to zábava jak se patří. Tajný sklep s tajemnou knihou na ovládání mrtvých k tomu bordel nad sklepem a je to. Miluju tyhle filmy a proto jsem se nasmál i u Kyonyû doragon: Onsen zonbi vs sutorippâ 5. Jasný nemá to extra efekty nebo kameru a herecké výkony vůbec žádné, ale má to gore/vtip/akci co víc chtít. 80% ()

eraserhead666 

všechny recenze uživatele

Japonské sexy prsaté striptérky v kozačkách kosí zombíky a před svou smrtí trousí citáty filosofů. To prostě nemusí mít děj. Ani zápletku. A vlastně ani žádné vyvrcholení... I když... Přesně ten film, kdy musíte přesně vědět, co vám nabídne, abyste si ho užili a nezklamal vás. A ono tu je všechno, co jsem čekal, že mi nabídne - klasický japonský trashový céčkový formát, Japonky, trapně namaskované zombie, gore, typický japonský smysl pro humor. Plameny šlehající vagína a růžové spodní prádlo jsou jen příjemným bonusem navíc. Pořád lepší, než sedět v hospodě a poslouchat Kabát. Chyběla mi tam jen Asami. 2,5* ()

ledzepfan 

všechny recenze uživatele

Ale jó-je to z velké části laciná amatéřina, ale je to vtipné, roztomilé, hezky se na ty holky kouká a má to rozumnou minutáž-takže přežít se to dá. Kdo má rád béčka(s nádechem céčka), nevadí mu triky jak z mateřské školky a má rád tenhle japonský infantilní humor, ten to ocení. Sympatická japkárna. ()

Galerie (23)

Reklama

Reklama