Kyonyû doragon: Onsen zonbi vs sutorippâ 5

Japonsko, 2010, 73 min

Takao Nakano

Takao Nakano
  • Campbell

Další důkaz toho že Japonci a zombie nejdou prostě dohromady, tohle byla naprostá sračka bez jediného plusu, a jestli si mě herci chtěly získat starou bábou která má ve vagíně zuby a chrlí z ní oheň tak to bohužel nevyšlo. Tohle pro mě bylo prostě utrpení, navíc ty herečky byly šíleně otravný a ukřičený. Katastrofická zombie sračka.(26.8.2014)

Japonská variace na Zombie Strippers? Ano, je to béčko a je to na něm vidět. Triky jsou tragické a herecké výkony hrozné a vše působí strašlivě amatérsky. Ale to nevadí. V hlavních rolích hrají japonské pornoherečky. Vizuální i hudební citace odkazují ke spagetti westernům, znalec ale odhalí i další popkulturní odkazy. Jako třešnička na dortu až dadaisticky do scénáře umístěné intelektuální hlášky a zubatá vagina chrlící oheň. A ve kterém jiném filmu můžete vidět útok zombie sushi? (update: Dead Sushi, ale to je až z 2012) Kdyby tam bylo víc nahoty, mohlo to být ultimátní guilty pleasure. Proto jen čtyři hvězdy.(15.1.2011)

Meč,zombíci a (oblečené) japonky?Je to jasný další z řady japonských Horor/Gore/Komedie.Zábava jak se patří.Tajný sklep s tajemnou knihou na ovládání mrtvých k tomu bordel nad sklepem a je to.Miluju tyhle filmy a proto jsem se nasmál i u Kyonyû doragon: Onsen zonbi vs sutorippâ 5.Jasný nemá to extra efekty nebo kameru a herecké výkony vůbec žádné,ale má to gore/vtip/akci co víc chtít. 95%(6.12.2012)

Ale jó-je to z velké části laciná amatéřina, ale je to vtipné, roztomilé, hezky se na ty holky kouká a má to rozumnou minutáž-takže přežít se to dá. Kdo má rád béčka(s nádechem céčka), nevadí mu triky jak z mateřské školky a má rád tenhle japonský infantilní humor, ten to ocení. Sympatická japkárna.(20.11.2013)

Japonské sexy prsaté striptérky v kozačkách kosí zombíky a před svou smrtí trousí citáty filosofů. To prostě nemusí mít děj. Ani zápletku. A vlastně ani žádné vyvrcholení... I když... Přesně ten film, kdy musíte přesně vědět, co vám nabídne, abyste si ho užili a nezklamal vás. A ono tu je všechno, co jsem čekal, že mi nabídne - klasický japonský trashový céčkový formát, Japonky, trapně namaskované zombie, gore, typický japonský smysl pro humor. Plameny šlehající vagína a růžové spodní prádlo jsou jen příjemným bonusem navíc. Pořád lepší, než sedět v hospodě a poslouchat Kabát. Chyběla mi tam jen Asami. 2,5*(23.11.2015)