poster

Kenny Begins (festivalový název)

 • Švédsko

  Kenny Begins

Akční / Komedie / Sci-Fi

Švédsko, 2009, 92 min

Komentáře uživatelů k filmu (6)

 • rikitiki
  ****

  Parodie na béčkové sci-fi filmy, natočená s přiznanou laciností, má spoustu originálních ale také záměrně obšlehnutých nápadů a vtipných průpovídek Film lehký jako šumivá limonáda. Rychle vyprchá, ale ve chvíli, kdy ji člověk pije, tak mu dělá zatraceně dobře. /16. 2. 13./(16.2.2013)

 • Korbitch
  **

  92. minut mentálně-pubescentního "humoru" by se dalo ještě vydžet, nebýt naprosto ohavného hlavního "hrdiny", který mě během projekce málem přinutil pořídit si zbrojní pas a spáchat legálně sebevraždu. 3 dobrý frky na celý film bohužel nestačí ani náhodou a přísahám, že jestli ještě někdy uslyším išlo pišlo nebo vuli buli, tak bude autor těchto frází srkat oběd slámkou.(24.8.2014)

 • Gaaron
  ****

  Ischlo pischlo there ain't more of this woolie boolie.(16.2.2013)

 • zipacna
  ****

  Takovech fajnovech filmečků jako byl tenhle bych rozhodně rád vídával víc. Sci-fi ze Švédska mě zpočátku docela znervózňovalo, ale zbytečně. Kenny je sice retard, ale ne zas takovej, abych ho během filmu chtěl odstřelit. Devadesát minut uteklo jako voda a ten konec si přímo říkal o pokračování. Perfektní humor a na evropskou tvorbu kvalitní počítačové triky. Prostě woolie boolie :)(9.6.2013)

 • angeline
  **

  Jsem fanoušek céčkových parodií a vyhrocenosti, ale tenhle humor mi nesedl. Za celý film jsem se zasmála třikrát a jinak jsem se zdvořile usmívala zatímco se kino bavilo přirovnáním černé díry k záchodu. Hnědá díra, černá díra. Záměr dobrý, ale tohle mi uniklo, nebo mám příliš vysokou laťku.(15.3.2014)

 • frufru98
  ****

  Výborné koření béčkových filmů. Woolie Boolie! :)(11.9.2017)