No Time

Krátkometrážní / Komedie

USA, 1994, 23 min

• paascha

Trochu pitomé, trochu vtipné. Nic moc(5.1.2012)

Prirovnanie k Monty Pythonom je asi vážne najtrefnejšie.Darren Aronofsky a jeho lietajúci No Time cirkus.Moc to z neho teda nemá a pôvodne som chcel napísať niečo ako stupidná trápnosť,alebo stelesnená debilita,ale aj keď mi prídu tie scénky blbé a trápne,musím uznať že sú do jednej veľmi vtipné.Práve v tej debilite je ich kúzlo a čím sú absúrdnejšie,tým sú vtipnejšie.Jediné čo mi na konci vadilo,bolo že to malo iba dvadsať minút.Obrovská haluz.(26.8.2012)

Že to dělal Aronofsky, to bych neuhádl - ale teda ulítlost to je řádná. :D(23.1.2012)

Public Enemy a r3drum.(29.5.2015)

Neviem no, občas vtipné, často stupídne, treba byť naladený na bláznivú komédiu a hlavne mať zmysel pre recesiu (takú tú najtuhšiu monty pythonovskú recesiu) a vtedy by ste sa mali zabaviť.(18.7.2012)

• Politik

No je to vážně nic moc, ale i Aronofsky nějak začínal :)(10.5.2014)

Aronofského v tom samozřejmě nepoznáte, ale určité filmové hrátky naznačoval už za mlada. Důchodci na lavičce a chytání ryb zvedají tento experiment trochu výše.(10.1.2015)

• unagi

Nepochopil som? Či to bol taký úlet, ktorý pochopili len ľudia v úzkom kruhu tohoto filmu? Či to hodnotenie je len preto také vysoké, lebo pri menovke režisér stojí Darren Aronofsky? Hodnotím podľa svojho pocitu, lebo nerozumiem sa do hĺbky filmovej kritiky a to ešte bod dávam za zvučku, ktorá ma chytila . . . . .(1.3.2011)

Come on, fish! Peanut butter moustache.. Takový studentský pokus Aronovského, ale nevěřila bych že je od něj, kdybych se nepodívala na režii. Nicméně některé ze scén, jsou vážně dobré nápady.(31.7.2011)

• VanMagnifico

U něčeho se prostě začít musí. Tento krátkometrážní kousek je fakt přiblblý :)(21.4.2014)

Hodně střelené! Ale dost jsem se bavil, hlavně v první scéně ("Hu-hu-hu-hu"), v té se skleněným okem a v "Peanut butter moustache! ... Grape jelly sideburns!" Některé scénky jsem naopak vůbec nepochopil, jako třeba mluvící basketbalový míč apod. Že to je od Aronofskyho je skutečně k neuvěření. Ale na druhou stranu to má i svou hloubku, ukazuje to, jak jsou lidé závislí na televizi... Ale to je jedno! Come oon, fiiish!(10.2.2012)

Začínající Aronofsky mě pobavil, některé scény jsou opravdu vtipné :)(16.6.2012)

Chtěl bych vyvrátit argument, že tomu lidi dávaj hvězdičky, jen proto, že je to Aronofsky. Že to nemá hloubku? Ano, nemá, taky je to prostě jinej žánr, než jeho pozdější filmy. Je to komedie a já jsem se bavil, kdybych se nebavil, hvězdičky dávat nebudu.(23.10.2011)

• bobstock

Scénka s baskeťákem. :D(4.1.2017)

• Maiken Algren

Také.. Sprosté. Násilné vtipné. 90tkové.(26.6.2012)