poster

Superman/Shazam!: Návrat černého Adama

 • USA

  DC Showcase: Superman/Shazam! - The Return of Black Adam

Animovaný / Krátkometrážní / Akční / Dobrodružný

USA, 2010, 22 min

Předloha:

Jerry Siegel (komiks), Joe Shuster (komiks)
 • liquido26
  ****

  3,5 Asi zatím nejslabší krátkometrážní animák ze série DC Showcase. Postava Kapitána Marvela mi nepřijde moc zajímavá, Black Adam taky ne a ten Superman je tam tak jakože trochu do počtu, takovej táta a mentor :-) Animace standartně skvělá, jedinou změnou je délka. Už se nejedná o 12ti minutový animák, ale jednou tak dlouhý. Ten příběh je v mnoha bodech podobnej epizodě ze seriálu Batman the Brave and the Bold, kde se taky vyskytujou Shazam, Black Adam a Kápo Marvel, akorát, že tady je místo Batmana Superman.(5.11.2010)

 • JohnnyD
  **

  Captain Marvel je priemerná postava sama o sebe a hodí sa skôr do univerza Batman: Brave and Bold ako do seriózneho animáku (naivný detský motív). Superman tu navyše pôsobí iba ako štatista. Celý film je predvídateľný a nudný. A animácia má niekedy až príliš prvky anime. Jediné, čo stojí za zmienku je magická hudba.(26.2.2011)

 • kaylin
  ***

  Tenhle snímek je zajímavý hlavně proto, že se zde objevuje postava, která umí zakřičet "Shazam!". Není to postava, která by alespoň u nás byla nějak známá, ale na druhou stranu je to postava celkem zajímavá v tom, jak je zvláštní. Superman je tu v podstatě jen navíc, aby se Shazam nepředstavoval jen sám. To by nemuselo tak táhnout.(16.1.2017)

 • HiddenDragon
  ***

  Nijak vyjimecny kratas zajimavy spis tim, ze predstavuje mene znameho hrdinu DC universa - Shazama, tedy maleho kluka Billy Batsona, ktery je poveren carodejem byt v dospelem tele ochrancem Zeme. A jeho prvnim ukolem je celit podobne mocnemu nepriteli, Cernemu Adamovi. Story je jednoducha a prevazne se sklada z pestnich bitek po boku Supermana. Trochu matouci pro neznalce je, ze carodej nejdriv rika klukovi Captain Marvel, coz bylo oznaceni hrdiny do roku 2011.(5.5.2015)

 • Terva
  ****

  CITÁT - Hele, padá hvězda. Přeju si, abychom už navždy byli spolu........... Superman se zde vyrovnává z návratem Černého Adama. A jak to tak v příbězích o Supermanovi bývá, budou zde létat auta, bořit se budovy a hřmít blesky všech barev. Uvidíme a uslyšíme vznik legendy zvané Kapitán Marvel. CITÁT - Pokud vládnu silama Bohů, nejsem sám pak Bohem?......... Tento příběh je kupodivu o deset minut delší než ostatní z této série.(3.4.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace