poster

Superman/Shazam!: Návrat černého Adama

 • USA

  DC Showcase: Superman/Shazam! - The Return of Black Adam

Animovaný / Krátkometrážní / Akční / Dobrodružný

USA, 2010, 22 min

Předloha:

Jerry Siegel (komiks), Joe Shuster (komiks)
 • Terva
  ****

  CITÁT - Hele, padá hvězda. Přeju si, abychom už navždy byli spolu........... Superman se zde vyrovnává z návratem Černého Adama. A jak to tak v příbězích o Supermanovi bývá, budou zde létat auta, bořit se budovy a hřmít blesky všech barev. Uvidíme a uslyšíme vznik legendy zvané Kapitán Marvel. CITÁT - Pokud vládnu silama Bohů, nejsem sám pak Bohem?......... Tento příběh je kupodivu o deset minut delší než ostatní z této série.(3.4.2013)

 • Liznic
  ****

  Není to nic, co byste neznali odjinud. Hlavně souboje nejsou nijak originální, ale přesto.. Jako představovačka zrodu Captaina Marvela to funguje výborně! Bitky mají kinetiku a celý kraťas má příjemný spád a uteče velmi rychle až si budete pohrávat s myšlenkou... nenajdu někde o Shazamovi celý film :) Ve ýsledku sice mírně dětská, ale pořád velmi sympatická záležitost. PS: konečně znám nějakou Supermanovu slabinu - jinou než kryptonit.(27.4.2013)

 • klerik
  ****

  Nie také dobré ako SUERMAN: SÚDNY DEŇ, lepšie ako LIGA SPRAVODLIVÝCH: DVE ZEME V OHROZENÍ (Justice League: Crisis on Two Earths). Filmík, kde je Superman vedľajšou postavou a ešte k tomu celkom slušne dostáva do držky. Jeho kolegovia sú zaujímaví a vedia rozpútať akciu, takže nevadí, že je to ten najklasickejší komiksový príbeh... S/S u nás vyšiel na DVD spolu s ostatnými kraťasmi DC Showcase a v kolekcii s ostatnými menej tradičnými hrdinami to vyznieva lepšie než samostatne...(16.12.2010)

 • Richard_Ba
  ****

  Nepoznal som veľmi Captaina Marvel, ale musím povedať, že mi je vskutku sympatický...i keď sa moc podobá na Thora. Na krátkometrážny film je dej podľa mňa dosť obsiahli, a vskutku zabavi. Je to jeden z tých zaujimavejšich pribehov so Supermanom, keďže tam nie je typická rutina (Zloduch - Superman - zatknutie zloducha - zloduch ziska kryptonit - zloduch s kryptonitom da Supermana do pasce - niekto obycajny oslobodi Supermana - Superman chyta zloducha)(21.11.2010)

 • Davies182
  ****

  Hell yeah. Nehledě na to, jak si možná občas připadám dětinsky :-), bych se na tyhle parádičky mohl koukat po zbytek života. Colorovité bitky mezi nejznámějšími komiksovými superhrdiny jsou prostě děsná zábava, při níž adrenalin rozpumpuje srdce na 500 úderů za minutu. O nic jiného než výbušnou akci, osobitý DC vzhled a bombastické hlášky tu nejde, a to je dobře. Comic book fans wants more!(28.11.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace