Reklama

Reklama

Scared Shrekless

(TV film)
  • Slovensko Shrek a hrôza
Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Dobrodružný
USA, 2010, 20 min

Obsahy(1)

Shrek se vrací o Halloweenské noci domů, kde ho chtějí vystrašit jeho kamarádi v čele s Oslíkem a Kocourem v botách. Když se jim to nepovede, vsadí se se Shrekem, že si budou celou noc vyprávět strašidelné příběhy a kdo vydrží nejdéle beze strachu, tak vyhrál. Hra může začít. (Soundtrack)

Recenze (67)

hous.enka 

všechny recenze uživatele

Kupodivu povedené strašení v podání Shreka a jeho kamarádů. Děsivý Perníčkův příbeh a úsměvný Kocourův příběh se mi libíly asi nejvíc. Plus samozřejmě odkazy na Psycho, Vymítače ďábla aj. Jen škoda, že rámcový děj zůstal opravdu jen rámcovým a vlastně byl ve filmu jen proto, aby se jednotlivé příběhy nerozpadly. Což se ale nakonec stalo, takže je to trochu rozpačité. Nakonec je třeba dodat, že Shrek je opravdu už podojený do poslední kapky zeleného mléka. ()

DaViD´82 

všechny recenze uživatele

Simpsonovs... ehm, Shrekovský halloweenský speciál, ve kterém by jednotlivé historky možná nemusely být úplně zlé (platí především o první a třetí), jen by nesměly být tak děsně hrrr (jeden dva odkazy na horrorovou klasiku a jedeme dál). Pár minut navíc by bylo výrazně ku prospěchu, krátit se mohlo kupříkladu v tom nudném spojovacím "ději". ()

Reklama

blackrain 

všechny recenze uživatele

Strašidelné historky se mají vyprávět jedině na nějakém strašidelném místě a nejlépe v noci.Takovým vhodným místem je i starý hrad, který nabízí dokonalou atmosféru. Nejlepší příběh vyprávěli Kocour s Oslíkem, i když pravda byl trošku pomotaný. Je vidět, že si ti dva výtečníci nezůstávají nic dlužni. Ovšem, Shrekovo vyprávění bylo luxusní. ()

Dudek 

všechny recenze uživatele

Trapárna, ve které se snaží Shrek vykřesat alespoň jiskřičku své nedávné slávy. Neustálé variování téhož se najednou nestane opětovně zábavným, ani když dojde ke změně parodovaného žánru. Zvolená forma, v níž dostane svých pár minut slávy jedna z postaviček je navíc nedostačující. Zkratkovité vyprávění jednotlivých příběhů se paradoxně stalo zdlouhavým. ()

Němi 

všechny recenze uživatele

Halloweenský speciál, v kterém zas Shrekovi výborně fungují odkazy a parodie (Psycho, Vymítač ďábla i zombies na jedničku). Podobný temný styl by býval celovečerním filmům seděl daleko více, než od dvojky rozjuchaná barevnost. Titulky ZDE ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama