poster

Scared Shrekless (TV film)

 • Slovensko

  Shrek a hrôza

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Dobrodružný

USA, 2010, 20 min

 • Nons3nse
  ****

  Po filme Shrekovy Vánoce tu je ďalší krátkometrážny film z názvom Scared Shrekless. Na svoju dĺžku, ma dobre pobavil, no na druhú stranu mohol byť dlhší. Trochu domotaný príbeh, ktorý rozprával oslík a kocúr, ale to ma práve najviac pobavilo. Od tohto animáku som moc nečakal a preto ma aj milo prekvapil. 70 %(1.11.2010)

 • Němi
  ****

  Halloweenský speciál, v kterém zas Shrekovi výborně fungují odkazy a parodie (Psycho, Vymítač ďábla i zombies na jedničku). Podobný temný styl by býval celovečerním filmům seděl daleko více, než od dvojky rozjuchaná barevnost. Titulky ZDE(3.11.2010)

 • redwik
  ****

  Video zložené z troch príbehov, ktoré si Perníček, Oslík s Kocúrom a Shrek rozprávajú medzi sebou, aby sa navzájom vystrašili a stali sa tak kráľmi Halloweenu. Príbehy sú vtipné a dokonca občas aj celkom strašidelné. Škoda, že je to také krátke a príbehy pôsobia veľmi urýchlene. Občas nájdeme podobnosť s nejakými hororovými filmami a to bolo super.(17.6.2013)

 • bartias
  *****

  Přehnané odkazování na popkulturu, které už v některých filmových Shrecích vyloženě nudilo, v tomhle halloweenském speciálu funguje na jedničku. Drsňácký Perníček exceluje vyprávěním své vlastní verze Frankensteinovy nevěsty, Oslík a Kocour v botách, kteří se neustále překřikují, opravují nebo doplňují a tím svou strašidelnou historku pořád mění, ho dokonce ještě trumfnou. Díky dvacetiminutové délce má "strašidelný Shrek" rychlý spád, takže působí o to zábavněji.(6.11.2010)

 • Likan7
  **

  Je to sice animavovaný a je to kraťas se Shrekem, ale rozhodně bych to nepouštěl dětem, protože speciálně třeba příběh s Perníčkem je hororový ažaž. Dovedu si představit, že by z toho děti mohli mít noční můry. Ale jinak je to jen o ničem vypovídající kravinka, která by měla jen zvýšit prodej DVD. Říkám to pořád a říkat to budu. Shrek je totálně vyždímaný.(1.2.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace