Beyond the Rave

Horor / Thriller

Velká Británie, 2008

• ricci.s

Totálna kokotina, ktorú som opäť raz vypol o niečo skôr, ako som sa dopracoval ku koncu. Milujem horory, na ktoré čumím takmer hodinu a vôbec nechápem, o čo ide. Nulový dej a videoklipová forma, to bolo na tom úplne najlepšie. Snímok totiž rozdelili na kapitoly, ktoré tam nabehovali v 5-minútových intervaloch, fakt bohovsky sa mi na to pozeralo. Aha, a ešte tam boli upíri. Akurát že gore stálo za hovno. Sračka, akú ani moja svokra doma neupečie.(25.9.2011)

• Campbell

Jak říká Ricci největší problémem tohohle filmu je to že nemá žádný děj. Jsme naprosto chaoticky hozeni k filmu kde prostě parta lidí běhá sem a tam a zabíjí upíry. Každopádně jedné se o film který je dělen do několika webepizod, kdežto většina trvá 5 minut. Já osobně nechápu proč jsem si film vlastně sehnal. Nejzajímavější na celým filmu je Hassan který je celkem dobrej herec. A hudba od Tonga, která je ale v takovýhle filmu nevýrazná. Nic extra to není ale viděl jsem horší upířiny.(24.2.2013)

• Shanen29

Horor bez děje? No co se to děje?.(15.3.2016)