Magazín Evropské ligy UEFA (TV pořad)

• Švýcarsko

UEFA Europa League

• slovenský

Magazín Európskej ligy

Sportovní

Švýcarsko, 2010, 50 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (28)

Evropská liga sice nenabízí tak kvalitní týmu jako Liga mistrů, nicméně Magazín Evropské ligy je lepší, a to hlavně díky kvalitnějším sestřihům jednotlivých zápasů.(7.2.2012)

Každý fanoušek Evropské ligy UEFA tohle musel / musí sledovat. :)(5.12.2013)

Kvalit magazínu o lize mistrů nedosahuje, ale díky bohu za každý kvalitní pořad o fotbalu.(30.12.2011)

Ehm, jak toto vlastně hodnotit?:) Jsem blázen do sportu. Hlavně tedy fotbal a hokej:) A tento pořad mi skoro nikdy neunikne. Rád se podívám na souhrn zápasů Evropské ligy. Pro mě za mě dávám čtyři pěkné hvězdičky:)(30.4.2011)

U tohoto pořadu platí to samé, jako u Ligy mistrů. Rád se podívám na sestřihy zápasů a zvláště když tam hraje nějaký český tým a poslechnu si „odborníka“.(19.11.2012)

Fotbal je pro mě sice sport č.2 (po hokeji), přesto když na tenhle pořad v TV natrefím rád se na něj mrknu. Tahle soutěž sice není prestižní jako LM, ale přesto v ní hraje sposuta známých týmů, které předvádí daleko lepší fotbal než v naší gambrinus lize, takže pěkný 4*.(4.6.2011)

Oproti magazínu LM značně ořezaná záležitost. Sice se dozvíte vše potřebné, ale jednotlivé reportáže z utkání jsou probrány příliš rychle, není zde tolik detailů a celé to prostě působí jako levnější ségra ligy mistrů.(7.11.2011)

Jakožto fotbalový nadšenec bedlivě sleduji i zápasení v Evropské lize. Co nestihnu případně chci vidět znova, můžu si krásně s opakovanými záběry, rozhovory a jinými zajímavostmi shrnout právě v tomto magazínu.(30.4.2013)

Podobně jako u Ligy mistrů, s tím rozdílem, že EL má dvojnásobnou délku. Pokud je někdo fanoušek fotbalu a chce vědět informace o uplynulém kole Evropské ligy a nahlédnutí na kolo druhé, určitě zklamaný nebude.(2.10.2011)

Jsem rád, že to existuje a funguje, protože zápasy Ludogorce s Mariborem na těch internetech opravdu hledat nehodlam. To, co mi vadí a zaráží (ale vlastně ne, vole) je to diletanství komentátorů. To, že si spletou Balotelliho s Rooneym bych ještě chápal, přece jen oba jsou prvotřídní kokoti, žejo, ale to, co je z mého absolutně sexpertního pohledu zcela neomluvitelné je, že nikdy neni přidán postřeh, který by snad někoho obohatil. Fakt se na to vyser, Vlášku. Korbiči, voe, nic neni probráno rychlejš, je to to samé akorát v levně nudném - asi jako tvé filmy. To, že tam hraje Menčetr s Čelzí a tam Žilina s Poznaní, z toho opravdu nedělá lepší phořáth.(20.2.2014)

Vždy vynikající přesné shrnutí co se v EL stalo a co nás čeká + nějaký ten zajímavý host co víc dodat.. 5z5(6.7.2011)

Jirka Štěpán k přímým přenosům!!! :)(30.5.2012)

Kromě evropské ligy a pochopitelně Ligy mistrů se (co se týče fotbalu) nedá v TV na nic jiného dívat, takže hodnotím 4* a chválím Čt za kvalitu zprostředkování zápasů, rozhovorů a jiných důležitých událostí spojených s profesionálním fotbalem evropské ligy. Pro fandy sportu a samozřejmě fotbalu jasná událost. :)(9.4.2014)

Obdoba Magazínu Ligy mistrů, jen se věnuje nižší soutěži. Velmi dobrá kvalita komentářů, hodnocení a rozborů.(27.6.2012)

Jako blázen do fotbalu nemužu hodnotit špatně parádní souhrn všech událostí(20.11.2011)

Nejen přehled zápasů Evropské ligy,ale i zajímavé reportáže a profily hráčů.(26.12.2012)

Podobně skvělý magazín, jako magazín Ligy mistrů. Pro fanouška kvalitního fotbalu, což evropská liga zajisté je, parádní podívaná.(23.3.2011)

O proti Magazínu CL je tohle vlastně jen sestřih zápasů, ale i tak. Jako fanda do fotbalu se snažím stihnout každý díl.(6.5.2012)

Skvělé připravené shrnutí všech soutěžních zápasů + rozhovory = perfektní magazín!(28.3.2011)

Teď ji zrovna nedávají, ale na tento pořad jsem koukal, když jsem nějaký zápas nestihl nebo nedokoukal. Doporučuji(24.8.2014)

<< předchozí 1 2