Pätica priateľov sa rozhodla, že trošku vzrušenia nezaškodí. Vybrali sa preto na noc do bludiska v kukuričnom poli, kde by sa chceli zahrať na skrývačku. Netušia, že v ich blízkosti striehne nebezpečný psychopat, ktorý má pripravenú inú hru, kde sa hraje jedine podľa jeho vlastných pravidiel... (beso74)

ricci.s

Priemerná vyvražďovačka a naháňačka v kukuričnom labyrinte uprostred noci. Nebolo to zlé, ale keby sa toho ujal niekto schopnejší a pridal by viac brutality a krvi, bolo by to ešte oveľa lepšie. Je to dosť podhodnotený horor, takže som od neho nečakal vôbec nič. Potešilo ma však zopár vydarených ľakačiek, ktoré som vzhľadom na hodnotenia nepovažoval za samozrejmosť. Mimochodom, zase sa tie postavy chovali presne tak, ako som čakal. Keď vás totiž prenasleduje zabijak, vždy utekajte len a len po cestičkách, tam vás určite nenájde :) V druhej polovici sa už horor zmení na kriminálny thriller - vieme, kto je vrah a už len čakáme na to, ako to celé dopadne. Takže vydarená atmosféra, na ktorej stál celý film, bola odrazu fuč. Koniec bol taký, že... no... dajme tomu, asi sa tam už veľa vymyslieť nedalo. ()

Dellamorte

Snáď Mi milovníci kukurice odpustia to vlažné hodnotenie , no kukuričné pole už dlhšiu dobu neponúka na horrorové hrátky dostatočný priestor.Opak si ale myslela skupinka blbečkov , ktorých po predlhom premýšlaní napadlo v noci si tam skrátiť život hrou na skrývačku. O program sa im postará nezbedník s ohozom SK8tera , či nejakého sprayera. Je pravda , že sa nakoniec z neho vyliahne niečo prekvapujúco iné, no aj to je málo. Je to proste obohrané , alebo skôr okusané ako kukurica pred dojedením. Nenudila som sa...no aj tak je to málo. Áno - už to mám - chutilo to ako obschlá kukurica. ()

ecceHOMMO

V kukuričnom poli nezáživné, nudné, s absenciou kvalitnej vyvražďovačky,.....na policajnej stanici prechod na psychologický triller, ktorý postrádal väčšiu dômyselnosť. */** ()

petrik11

Taký priemer, keďže som v poslednej dobe videl viacero oveľa oveľa slabších hororov, tak tento priveľmi nízko hodnotiť nemôžem. A vcelku sa mi páčil nápad tvorcov, že potencionálne obete vrah odpálil jedným vrzom a tak sme v kukurici neboli až do konca. ()