Taylor Swift: Journey to Fearless (TV seriál)

Dokumentární

USA, 2010

Taylor Swift

Komentáře uživatelů k TV seriálu (5)

The guiltiest pleasure of them all.(25.1.2016)

Úžasne strávený čas pri sledovaní Taylor na jej koncertnom turné Fearless a v konečnom dôsledku aj jej životnej cesty. Dokument popretkávaný detailami z jej života plný videoklipov z koncertov, ktoré sú naozaj ako malé príbehy prenesené do reality. Teším sa na Speak Now tour. PS: See you fearless in Dublin:)(21.11.2010)

Fantastický dokument o turné Fearless, které škoda nezavítalo k nám. 5* z mých sympatií k této hudbě, ale jedna z mála dnešních interpretů, kteří dokáží zopakovat, ten samý výkon co zní z jejich studiového alba. 95%.(20.8.2011)

Tak tohle mě nějak úplně nezaujalo, jednou stačilo. Nějak jsem nechápal, proč ve 2:10 h trvajícím "filmu" byly asi 3x v jeho průběhu závěrečné titulky, teď už tomu rozumím. No ale moh to někdo sestříhat. Celkově moc řečí a málo koncertu.(2.11.2017)

i po 4 letech neomrzí :) to se mi ještě u žádného jiné zpěváka/čku nestalo.(3.6.2012)