Lovecká sezóna 3

Cody Cameron

David I. Stern

Jeff Cardoni

Nancy Frazen

Celkově vzato, není to tak zlé, jak se říká, ale není to ani tak dobré, jak mohlo být. Zkrátka, zakončení jednoho příběhu několika zvířat tak, aby všichni byly spokojení, respektive z obchodního hlediska vzato, vývar z dobrého jména pro ještě trochu peněz navíc. Ale, přecijen, nenadchlo, ani neurazilo, takže 3* s trochou nadsázky bych dal, ale přidám ještě jednu za výtečného Argentinského velbloudovitého Alistaira, který dostával neustále kopačky, ba přímo kopytačky ;-)(22.11.2013)

• pufina

3. díl a už proboha, u všech skřetů doufám, že poslední! Ruská medvědí baletka byla naprosto příšerná jako zvířecí postava. Boog a plivací lama se mi líbili a tím to končí. Kdyby byl děj propracovanější a nebylo by všechno tak strohé a převídatelné, pak by si to zasloužilo lepší hodnocení, ale s tímhle to jináč nejde, promiň Boogu..(30.5.2011)

• wampire23

Sám by som si asi rozprávku nepozrel, ale prečo neurobiť radosť priateľke:D. Jednotku som nevidel a na dvojku som bol kedysi v kine a keď si tak matne spomínam, dvojka ma bavila viac ako tento diel. Oproti ostatným moderným rozprávkam tomu chýbajú silné postavy, dobrý príbeh a hlavne humor. Stopáž je síce dosť krátka a nič sa tu príliš nenaťahuje, ale aj tak si nepamätám na žiadnu výrazne vtipnú scénu. Takže tentoraz je to skôr slabší priemer.(5.1.2011)

• Gerret

Kvalita celé série postupně klesá, to je docela škoda. První díl se mi líbil tak na 3*, byl vtipný, pěkný příběh, ale tenhle díl už skoro nestojí za zmínku, usmál jsem se tam jen jedný scéně se zvedačkou. Jinak za celý film nic co by mě zaujalo nebo rozesmálo. Mělo to na víc. Doufám, že čtvrtý díl (jestli ještě vůbec bude) si vylepší reputaci. Hodnocení 40%.(18.1.2011)

Rozhodoval som sa medzi dvomi a tromi *, ale tak rozhodol som sa vylepšiť trocha tunajšie hodnotenie aj napriek tomu, že film ma nejak extra veľmi nebavil. No čo ja viem, animáky mám rád, ale Lovecká sezóna je fakt pre malé deti a mne nemá čo povedať. A myslím si keby bol Lovecká sezóna len jedna tak všetko by bolo v poriadku a od zbytočných pokračovaní by sme boli ušetrení...(15.1.2011)

• - Film měl premiéru nejdříve v ruských kinech 21. 10. 2010 a pak v USA 25. 1. 2011. (Terva)