Lovecká sezóna 3

David I. Stern

Jeff Cardoni

Nancy Frazen
  • Enormita

Neviem čo si tvorcovia od tohoto animáku sľubovali. Takmer každý vtip znie skôr trápne, než vtipne. Uškriekaný Elliot v českom dabingu znie vážne odpudzujúco (trhalo mi to uši). Animácia na úrovni rozprávok televízie Mini Max. Skutočne nechápem, ako je možne, že sa tento "podes", vôbec dostal na pulty DVD požičovien. ODPAD(4.2.2011)

• bloodline

Na "jednotke" som sa v kine dosť dobre zabavil, na "dvojke" som v kine zaspal, pri "trojke" som zaspal tiež... Doma... Prosím, už nepokračujte s Loveckou sezónou!!! Lamu by som najradšej ugriloval už na začiatku filmu a všetko ostatné pôsobilo bez kúsku nápadu a trápne. Myslím si, že ani deti už nie sú také blbé, aby mali na toto "žalúdok". Jednu * dávam Boog-ovi, lebo mi pripadal ako jediný normálny (v rámci možností) a najmenej trápny. Ďakujem, už stačilo!(1.4.2011)

• zolo23

Neviem prečo, pre koho a hlavne načo sa točil tretí diel Loveckej sezóny. Prvý diel bol dobrý - docela som sa bavil, druhý diel bol nesmierne nudný a tretí.... Hlavným problémom bol scenár a hlavne dejová línia ktorá sa točila prakticky stále okolo medveďa Booga. A práve vedľajšie postavy ako napr. bobor, dikobraz alebo veverica boli tým dôležitým a vtipným článkom ktorý zdobil prvú časť. Tu nedostávajú skoro žiadny priestor čo je hlavným problémom trojky. Nové postavy ako pľujúca lama ,alebo medvedica sú trápne, nevtipné a vrcholne nesympatické. Dokonca ani animácia nebola bohviečo a taká príroda (hlavne stromy) doslova odfláknutá. Teraz sa ani nečudujem ,že film išiel rovno na DVD. Pokiaľ bude štvorka, tak dúfam že o tom ako sa chudáci zajaci pomstia všetkým zvieratám za to čo s nimi robia. Svine!(28.1.2011)

• kaylin

Proč se to ještě jmenuje "Lovecká sezóna", už je těžko říct, ale je jasné, že to je dáno postavami. Postavami, které už nejsou ani trochu vtipné a které jen ukazují, že pro vytvoření animovaného celovečerního filmu není nutné mít dobrý scénář, ale prostě jen setrvačnost. Jestli bude ještě pátý film, tak už je možné všechno.(15.3.2016)

Rozhodoval som sa medzi dvomi a tromi *, ale tak rozhodol som sa vylepšiť trocha tunajšie hodnotenie aj napriek tomu, že film ma nejak extra veľmi nebavil. No čo ja viem, animáky mám rád, ale Lovecká sezóna je fakt pre malé deti a mne nemá čo povedať. A myslím si keby bol Lovecká sezóna len jedna tak všetko by bolo v poriadku a od zbytočných pokračovaní by sme boli ušetrení...(15.1.2011)

• - Film měl premiéru nejdříve v ruských kinech 21. 10. 2010 a pak v USA 25. 1. 2011. (Terva)