Lovecká sezóna 3

Cody Cameron

David I. Stern

Jeff Cardoni
  • Kingjiri

Zase o něco horší než předchozí průměrný dva díly. Kvalita animace nevalná (neni moc detailní) a příběh hodně jednoduchej. Těžko ale říct, jestli tyhle dvě věci budou vadit dětem, který jsou hlavní cílovkou animáků. Přesto se ale ve všech třech dílech něco povedlo, a to je dabing (originální). Předevšim německej jezevčík je pěkně nadabovanej a v tomhle díle i lama, dvě silnější hvězdy.(30.12.2011)

• angloumene

Docela by mě zajímalo na kterou skupinu diváků je tehle film zaměřený. Pro děti se tam toho až na infantilní prostředí a animaci rozhodně tak moc nenajde. Navíc ani jedna z postav mi není vzhledově sympatická (vlastně mi není žádná z postav sympatická vůbec nijak). Všechny gagy jsou dost otravné a nemůžu si vybavit nic, co by mě pobavilo...A to je na komedii docela co říct.(2.12.2011)

• P. J. D.

Strohé, hrubé, nevýrazné, nezajímavé, nepropracované jednotlivé složky filmu. Tak by se celý snímek dal shrnout. Nejenže postavy jsou tak absurdně špatné, až mnohý člověk z té nudy zívá, ale i ten scénář, scénář, kde by se mohlo něco zachránit je mizerný, jak dnešní výrobky od Bati (a to je co říci). Jediné, co bych snad dokázal pochválit je animace, která zas tak mizerná není. Jen díky ní dávám tu jednu hvězdičku.(4.3.2014)

• Enormita

Neviem čo si tvorcovia od tohoto animáku sľubovali. Takmer každý vtip znie skôr trápne, než vtipne. Uškriekaný Elliot v českom dabingu znie vážne odpudzujúco (trhalo mi to uši). Animácia na úrovni rozprávok televízie Mini Max. Skutočne nechápem, ako je možne, že sa tento "podes", vôbec dostal na pulty DVD požičovien. ODPAD(4.2.2011)

• zolo23

Neviem prečo, pre koho a hlavne načo sa točil tretí diel Loveckej sezóny. Prvý diel bol dobrý - docela som sa bavil, druhý diel bol nesmierne nudný a tretí.... Hlavným problémom bol scenár a hlavne dejová línia ktorá sa točila prakticky stále okolo medveďa Booga. A práve vedľajšie postavy ako napr. bobor, dikobraz alebo veverica boli tým dôležitým a vtipným článkom ktorý zdobil prvú časť. Tu nedostávajú skoro žiadny priestor čo je hlavným problémom trojky. Nové postavy ako pľujúca lama ,alebo medvedica sú trápne, nevtipné a vrcholne nesympatické. Dokonca ani animácia nebola bohviečo a taká príroda (hlavne stromy) doslova odfláknutá. Teraz sa ani nečudujem ,že film išiel rovno na DVD. Pokiaľ bude štvorka, tak dúfam že o tom ako sa chudáci zajaci pomstia všetkým zvieratám za to čo s nimi robia. Svine!(28.1.2011)

• - Film měl premiéru nejdříve v ruských kinech 21. 10. 2010 a pak v USA 25. 1. 2011. (Terva)