Lovecká sezóna 3

Cody Cameron

David I. Stern

Jeff Cardoni
  • LencaN

Trojka se mi každopádně líbila víc než dvojka. Nebylo to tolik upovídané, animace pořád stejná, vtípků víc, ale jednička stejně byla nejlepší z celé trilogie. Sice se setkáváme se známou bandou lesních a karavanových zvířátek, ale tady v té trojce už mi přišlo, že už skoro neví coby, že už scénáristi mleli z posledního. Ale přesto Fifi nezklamal a zajíčci byli bombastičtí jako vždy.(25.5.2014)

• angloumene

Docela by mě zajímalo na kterou skupinu diváků je tehle film zaměřený. Pro děti se tam toho až na infantilní prostředí a animaci rozhodně tak moc nenajde. Navíc ani jedna z postav mi není vzhledově sympatická (vlastně mi není žádná z postav sympatická vůbec nijak). Všechny gagy jsou dost otravné a nemůžu si vybavit nic, co by mě pobavilo...A to je na komedii docela co říct.(2.12.2011)

• P. J. D.

Strohé, hrubé, nevýrazné, nezajímavé, nepropracované jednotlivé složky filmu. Tak by se celý snímek dal shrnout. Nejenže postavy jsou tak absurdně špatné, až mnohý člověk z té nudy zívá, ale i ten scénář, scénář, kde by se mohlo něco zachránit je mizerný, jak dnešní výrobky od Bati (a to je co říci). Jediné, co bych snad dokázal pochválit je animace, která zas tak mizerná není. Jen díky ní dávám tu jednu hvězdičku.(4.3.2014)

Kdepak, není to iž taková jízda, jako byla dvojka. Moje oblíbené postavy (Buřtík, zfetovaná kočka a spol.) byly na můj vkus moc potlačeny. Místo nich přišla divná medvědice a lama, která mi podvědomě sympatická byla, ale ve skutečnosti si tím tak jistý nejsem. Ze slávy sice nezůstal prach, ale tento díl není podle mého gusta.(10.1.2011)

• pufina

3. díl a už proboha, u všech skřetů doufám, že poslední! Ruská medvědí baletka byla naprosto příšerná jako zvířecí postava. Boog a plivací lama se mi líbili a tím to končí. Kdyby byl děj propracovanější a nebylo by všechno tak strohé a převídatelné, pak by si to zasloužilo lepší hodnocení, ale s tímhle to jináč nejde, promiň Boogu..(30.5.2011)

• - Film měl premiéru nejdříve v ruských kinech 21. 10. 2010 a pak v USA 25. 1. 2011. (Terva)