poster

Lovecká sezóna 3

 • USA

  Open Season 3

 • Slovensko

  Lovecká sezóna 3

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2010, 74 min

Režie:

Cody Cameron

Scénář:

David I. Stern

Hudba:

Jeff Cardoni
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tuax
  **

  Tohle je pro mě asi nejhorší animovaná série. Tentokrát se mi dost nelíbila animace, to že většina postav je dost nesympatických a s divnými charakterovymi povahami jsem si už zvykl. Ale tentokrát třeba ta lama, mě fakt žrala nervy kdykoliv byla na scéně. Tohle je skoro vrchol ve vyhledávání a zpracování nesympatických animovaných hrdinů. Dialogy se tváři dospělácky, ale celé je to mixlé tolika směry, že z toho jde hlava kolem. Potěšily, alespoň mláďata od Elliota, jinak snad nic. 3/10(16.11.2011)

 • draggo
  odpad!

  Jednička se dala s výhradami přežít (2*), ale už ta byla jedním z těch slabších animáků. Dvojka už byla naprosto zbytečný hnůj (odpad!). V klidu mohu říct, že trojka se už oproti dvojce nezhoršila. Ono to už snad horší být nemůže. Protivné postavy, nevtipný humor, odfláknutá hnusná animace atd. Fujtajksl. /viděno na PC(DVDrip): 0% a odpad!/(7.1.2011)

 • papadoce
  *

  Dovtedy sa chodí so džbánom po vodu, kým sa nerozbije. A že tento džbán je rozflákaný na mraky, to je isté. Zo surovosti a neopozeranosti jednotky nezostal ani náznak. Z priehrštia dobrých gagov z prvých dvoch častí ostal len slabý odvar. A tak nám na jednu hviezdu ostali len milé postavičky (len tie z minulosti) a mierne podpriemerná animácia, ktorú som aj na základe vymenovaných predchádzajúcich kladov bral ako veľké plus v prípade jednotky. No nič, nie je každý deň nedeľa.(17.11.2014)

 • J. T. Kirk
  **

  Jednička byla super, vtipná, pěkně udělaná, no prostě tak jak to má být. Dvojka byla horší, no popravdě si z ní vůbec nic nepamatuju, takže to asi nebylo nic moc. A třetí díl byl naprosto zbytečný a může posloužit pouze jako důvod proč se neučit, ale osobně doporučuji to učení, je to větší zábava. Nejlepší ze všeho byly ty králičí bitvy a možná ten uplný závěr, mezi titulkama, jinak je to slabé, hrozně slabé. Doufám, že do čtvrtého dílu už nepojdou, jinak to dopadne hodně špatně.(3.1.2011)

 • AGAMENON
  *

  Dovolil bych si dát tvůrcům malou radu. Měli by změnit žánr z komedie na horor, či snad dokonce teror, neboť právě tato slova nejlépe vystihují výsledek jejich činnosti. Je přirozené, že s přibývajícími díly jakékoliv série, jde kvalita nezadržitelně dolů. Proto je nutné si vždy na začátku položit stěžejní otázku. Stojí to za to? Stojí věškeré snažení lidí pracujících na filmu za konečný výsledek? Nevzniká další díl jenom kvůli finančnímu obohacení? Samozřejmě nejsme takoví bloudové a dokážeme rovnou odpovědět, že ano. Kvůli čemu jinému, než penězům by to vznikalo, přesto otázka směřuje k něčemu jinému. Zda budou vznikat další, další a další pokračování, jenom kvůli ziskům, ať bude výsledek jakýkoliv. Právě Lovecká sezóna se na toto rozcestí dostala. První díl nebyl ničím extra a dost překvapivě se stal diváckým hitem, proto logicky následovalo pokračování, které byť primárně určené na video, šlo v mnoha zemích, nás nevyjímaje, do biografů. Nelze se ubránit pocitu úlevy, že tentokráte byly promítačky ušetřeny a třetí díl si to zamířil rovnou tam kam patří, tj. do videopůjčoven. Největším zádrhelem je scénář, který je snůškou bezradností a trapností. Není se čemu divit, neboť jej má na svědomí stejný člověk, který je podepsán i pod předchozím dílem, v kterém ze sebe evidentně vydal absolutní maximum. Většina postav z předchozích dobrodružství je upozaděna a je jim svěřena role statistů, neboť na scénu přicházejí nové postavy, jež mají dodat příběhu novou krev. Myšlenka to je vcelku logická, teď je ovšem otázkou, zda neustále slintající a prskající maniodepresivní lama, je tou novou krví, mající za cíl dodat příběhu další komickou postavu, či spíše v divákovi nevyvolá dávivý reflex. Po technické stránce se film drží kvalit předchozího dílu, takže animace má k dokonalosti daleko, přesto může být klidně film uveden v kině se sníženým vstupným, neboť takovou Barbie převyšuje nejméně o pět loktů. Tak jako každý animák uvedený do kin, byly i předchozí díly opatřeny českým dabingem, který se rozhodně povedl. Aby taky ne, když na něm spolupracovala naše dabingová legenda Olga Walló. Tentokráte bohužel již její služby využity nebyly a na výsledku je to dosti znát. Obsazení některých rolí je odlišné, byť moje averze k Bohdanu Tůmovi se stále stupňuje, přesto mi jeho hlas chyběl a hlavně počet dabérů klesl, což má za následek, že si experti jako je Libor Terš dábli asi tři, čtyři postavy. Pokud vznikne i čtvrtý díl, rozhodně si rozmyslím, zda se na něj podívám.(5.2.2011)

 • - Film měl premiéru nejdříve v ruských kinech 21. 10. 2010 a pak v USA 25. 1. 2011. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace