Reklama

Reklama

Lovecká sezóna 3

Trailer 2

Medvěd grizzly Boog plánuje pro mužské přátelé každoroční pánskou jízdu, aby mohli společně trávit čas a nikdo je nerušil. Jenže kamarád Elliot, od té doby, co založil rodinu, už nemá pro Booga takové pochopení a na jízdu se mu nechce. A není sám. Boog je zklamaný, že téměř všichni chtějí trávit čas se svými rodinami. On ale žádnou nemá, a tak se vydává na pánskou jízdu sám. Brzy však pozná, že to není ono. Nudí se a má chuť na něco dobrého. Při rabování obchodu si všimne, že nedaleko se usadil ruský cirkus. Zvědavost mu nedá a vyráží se tam podívat. Mezi maringotkami se Boog setkává s Dougem, líným, špinavým hnědým medvědem, kterého už nebaví hrát kašpárka v manéži. Touží být uznán jako plnohodnotný král džungle, vládce divoké zvěře. Doug přesvědčí Booga, aby na jeden den vyměnil svůj život v lese za Dougovo místo v cirkuse. Boog nabídku přijme, ale netuší, že jde o podvod, protože Doug chce jen utéct a už se nevrátit. Boogovi to však nevadí, bezhlavě se totiž zamiluje do Ursy, medvědice narozené v Rusku, která bez námahy umí chodit po laně, žonglovat a tančit. Zprvu se jí nedokáže vyrovnat a ona ho stále peskuje, ale když medvědi začnou spolupracovat, dosáhnou mnohem víc než jen harmonického výstupu. Když se Boogovi lesní přátelé dozvědí o jeho zmizení, všichni, i domácí mazlíčci, odloží neshody stranou a vymyslí záchrannou misi, aby Booga vysvobodili... (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer 2

Recenze (94)

P. J. D. 

všechny recenze uživatele

Strohé, hrubé, nevýrazné, nezajímavé, nepropracované jednotlivé složky filmu. Tak by se celý snímek dal shrnout. Nejenže postavy jsou tak absurdně špatné, až mnohý člověk z té nudy zívá, ale i ten scénář, scénář, kde by se mohlo něco zachránit je mizerný, jak dnešní výrobky od Bati (a to je co říci). Jediné, co bych snad dokázal pochválit je animace, která zas tak mizerná není. Jen díky ní dávám tu jednu hvězdičku. ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Kvalitativně na úrovni prvního dílu nechápu proč jsou zde nové postavy když stejně nedostanou prostor se ukázat (třeba ten ovčácký pes co umí jen slovo je úplně zbytečný). Animace taky není nic moc (všechny kočky jsou buď zohyzděné nebo černé a tlusté nic jiného režiséra nenapadlo) bohužel už moc nefunguje ani humor Elliot začíná být trapný už (sice ke konci něco zahláškuje ale oproti jedničce a dvojce hodně slabé) Boog je marný úplně už a věština nových postav je tam jenom do počtu aby se řeklo hele my máme nové postavy. Humor už bohužel nedokážou vyvolat osttaní postavy (Kachny bobr dikobraz tchoři to nemluvě ani o Buřtíkovi). Navíc nechápu když už to točí jiný režisér proč nedodržuje děj aby navázal třeba na 2 (zbytečná Fifi navíc kdo viděl dvojku tak ví že těžko může být s nima a pomáhat jim zachránit Booga). Zaznamenal jsem jedno animační zlepšení u té pofiderní kočky (s tím každým okem jiným má zlepšenou animaci proti dvojce). Ačkoliv mám několik výtek hodnocení nechám na 60 procentech což je tak nadprůměr studio Sony se nemůže rovnat s takovými studii jako je Dreamworks a Pixar ale když vylepší děje a zlepší animaci tak aspoň může být dobrý soupeř pro ně. Do případného čtvrtého dílu bych klidně i šel nabízí se tam ještě několik možností rozvoje děje. ()

Reklama

michalkop 

všechny recenze uživatele

Lovecká sezóna 3 je jedním z nejhorších animovaných filmů, co jsem kdy viděl. Měl jsem tu smůlu, že jsem jí viděl přímo v HD. Díky tomu jsem viděl, že textury jsou velice nekvalitní. Les stromů je složen z jednoho nekonečně nakopírovaného typu, naprosto šíleně vypadají i postavičky - nesympatické, neforemné a zpracování srsti je naprostá katastrofa. Co se týče dějové stránky, tak ono už samotná Lovecká sezóna 1 nebyla žádným skvostem, ale bavila. S dvojkou to šlo už s touto sérií z kopce. Trojka v tomto trendu pokračuje. Děj mě nezaujal, vtipné hlášky jsem nenašel, děti to snad ale ještě pobaví. Mně to utvrzuje v tom, že snad čemukoliv, co má nálepku "videofilm" je lepší se vyhnout. Proto slabých 20%. ()

zolo23 

všechny recenze uživatele

Neviem prečo, pre koho a hlavne načo sa točil tretí diel Loveckej sezóny. Prvý diel bol dobrý - docela som sa bavil, druhý diel bol nesmierne nudný a tretí.... Hlavným problémom bol scenár a hlavne dejová línia ktorá sa točila prakticky stále okolo medveďa Booga. A práve vedľajšie postavy ako napr. bobor, dikobraz alebo veverica boli tým dôležitým a vtipným článkom ktorý zdobil prvú časť. Tu nedostávajú skoro žiadny priestor čo je hlavným problémom trojky. Nové postavy ako pľujúca lama ,alebo medvedica sú trápne, nevtipné a vrcholne nesympatické. Dokonca ani animácia nebola bohviečo a taká príroda (hlavne stromy) doslova odfláknutá. Teraz sa ani nečudujem ,že film išiel rovno na DVD. Pokiaľ bude štvorka, tak dúfam že o tom ako sa chudáci zajaci pomstia všetkým zvieratám za to čo s nimi robia. Svine! ()

slimi2 

všechny recenze uživatele

Nemůžu jinak, stačí že sem třetí díl Lovecký sezóny, viděl celou až na potřetí, protože jsem předtim dvakrát v průběhu usnul...Nicméně je pravda že jsem si to vždy pouštěl po půlnoci:) Příběh působí strašně vynuceně v tom smyslu, že tvůrci už nevěděli moc kam v tomhle prostředí šáhnout....Bohužel v tomhle případě by už bylo lepší nikam nešahat...Nejlíp sem se bavil při skečích při titulkách....to o něčem svědčí.... ()

Galerie (16)

Zajímavosti (1)

  • Film měl premiéru nejdříve v ruských kinech 21. 10. 2010 a pak v USA 25. 1. 2011. (Terva)

Reklama

Reklama