Lovecká sezóna 3

David I. Stern

Jeff Cardoni

Nancy Frazen
  • Martin_W

Hodně bídné pokračování.. Po skvělé jedničce a po hezké dvojce přichází naprosto zbytečné pokračování (Dvojka taky nemusela být). Co film dal ? Nové, pitomé postavy a zbytečný a hlavně béčkový příběh, který jsme mohli (až na pár vyjímek) vidět v neanimovaném Garfieldovi 2. SNAD už si tvůrci dají pokoj a dají Boogovi a jeho partě klid. 32%(14.2.2011)

• zolo23

Neviem prečo, pre koho a hlavne načo sa točil tretí diel Loveckej sezóny. Prvý diel bol dobrý - docela som sa bavil, druhý diel bol nesmierne nudný a tretí.... Hlavným problémom bol scenár a hlavne dejová línia ktorá sa točila prakticky stále okolo medveďa Booga. A práve vedľajšie postavy ako napr. bobor, dikobraz alebo veverica boli tým dôležitým a vtipným článkom ktorý zdobil prvú časť. Tu nedostávajú skoro žiadny priestor čo je hlavným problémom trojky. Nové postavy ako pľujúca lama ,alebo medvedica sú trápne, nevtipné a vrcholne nesympatické. Dokonca ani animácia nebola bohviečo a taká príroda (hlavne stromy) doslova odfláknutá. Teraz sa ani nečudujem ,že film išiel rovno na DVD. Pokiaľ bude štvorka, tak dúfam že o tom ako sa chudáci zajaci pomstia všetkým zvieratám za to čo s nimi robia. Svine!(28.1.2011)

Kvalitativně na úrovni prvního dílu nechápu proč jsou zde nové postavy když stejně nedostanou prostor se ukázat (třeba ten ovčácký pes co umí jen slovo je úplně zbytečný). Animace taky není nic moc (všechny kočky jsou buď zohyzděné nebo černé a tlusté nic jiného režiséra nenapadlo) bohužel už moc nefunguje ani humor Elliot začíná být trapný už (sice ke konci něco zahláškuje ale oproti jedničce a dvojce hodně slabé) Boog je marný úplně už a věština nových postav je tam jenom do počtu aby se řeklo hele my máme nové postavy. Humor už bohužel nedokážou vyvolat osttaní postavy (Kachny bobr dikobraz tchoři to nemluvě ani o Buřtíkovi). Navíc nechápu když už to točí jiný režisér proč nedodržuje děj aby navázal třeba na 2 (zbytečná Fifi navíc kdo viděl dvojku tak ví že těžko může být s nima a pomáhat jim zachránit Booga). Zaznamenal jsem jedno animační zlepšení u té pofiderní kočky (s tím každým okem jiným má zlepšenou animaci proti dvojce). Ačkoliv mám několik výtek hodnocení nechám na 60 procentech což je tak nadprůměr studio Sony se nemůže rovnat s takovými studii jako je Dreamworks a Pixar ale když vylepší děje a zlepší animaci tak aspoň může být dobrý soupeř pro ně. Do případného čtvrtého dílu bych klidně i šel nabízí se tam ještě několik možností rozvoje děje.(2.1.2011)

Celkově vzato, není to tak zlé, jak se říká, ale není to ani tak dobré, jak mohlo být. Zkrátka, zakončení jednoho příběhu několika zvířat tak, aby všichni byly spokojení, respektive z obchodního hlediska vzato, vývar z dobrého jména pro ještě trochu peněz navíc. Ale, přecijen, nenadchlo, ani neurazilo, takže 3* s trochou nadsázky bych dal, ale přidám ještě jednu za výtečného Argentinského velbloudovitého Alistaira, který dostával neustále kopačky, ba přímo kopytačky ;-)(22.11.2013)

• J. T. Kirk

Jednička byla super, vtipná, pěkně udělaná, no prostě tak jak to má být. Dvojka byla horší, no popravdě si z ní vůbec nic nepamatuju, takže to asi nebylo nic moc. A třetí díl byl naprosto zbytečný a může posloužit pouze jako důvod proč se neučit, ale osobně doporučuji to učení, je to větší zábava. Nejlepší ze všeho byly ty králičí bitvy a možná ten uplný závěr, mezi titulkama, jinak je to slabé, hrozně slabé. Doufám, že do čtvrtého dílu už nepojdou, jinak to dopadne hodně špatně.(3.1.2011)

• - Film měl premiéru nejdříve v ruských kinech 21. 10. 2010 a pak v USA 25. 1. 2011. (Terva)