Lovecká sezóna 3

Cody Cameron

David I. Stern

Jeff Cardoni
  • pufina

3. díl a už proboha, u všech skřetů doufám, že poslední! Ruská medvědí baletka byla naprosto příšerná jako zvířecí postava. Boog a plivací lama se mi líbili a tím to končí. Kdyby byl děj propracovanější a nebylo by všechno tak strohé a převídatelné, pak by si to zasloužilo lepší hodnocení, ale s tímhle to jináč nejde, promiň Boogu..(30.5.2011)

• P. J. D.

Strohé, hrubé, nevýrazné, nezajímavé, nepropracované jednotlivé složky filmu. Tak by se celý snímek dal shrnout. Nejenže postavy jsou tak absurdně špatné, až mnohý člověk z té nudy zívá, ale i ten scénář, scénář, kde by se mohlo něco zachránit je mizerný, jak dnešní výrobky od Bati (a to je co říci). Jediné, co bych snad dokázal pochválit je animace, která zas tak mizerná není. Jen díky ní dávám tu jednu hvězdičku.(4.3.2014)

• michalkop

Lovecká sezóna 3 je jedním z nejhorších animovaných filmů, co jsem kdy viděl. Měl jsem tu smůlu, že jsem jí viděl přímo v HD. Díky tomu jsem viděl, že textury jsou velice nekvalitní. Les stromů je složen z jednoho nekonečně nakopírovaného typu, naprosto šíleně vypadají i postavičky - nesympatické, neforemné a zpracování srsti je naprostá katastrofa. Co se týče dějové stránky, tak ono už samotná Lovecká sezóna 1 nebyla žádným skvostem, ale bavila. S dvojkou to šlo už s touto sérií z kopce. Trojka v tomto trendu pokračuje. Děj mě nezaujal, vtipné hlášky jsem nenašel, děti to snad ale ještě pobaví. Mně to utvrzuje v tom, že snad čemukoliv, co má nálepku "videofilm" je lepší se vyhnout. Proto slabých 20%.(8.3.2011)

• papadoce

Dovtedy sa chodí so džbánom po vodu, kým sa nerozbije. A že tento džbán je rozflákaný na mraky, to je isté. Zo surovosti a neopozeranosti jednotky nezostal ani náznak. Z priehrštia dobrých gagov z prvých dvoch častí ostal len slabý odvar. A tak nám na jednu hviezdu ostali len milé postavičky (len tie z minulosti) a mierne podpriemerná animácia, ktorú som aj na základe vymenovaných predchádzajúcich kladov bral ako veľké plus v prípade jednotky. No nič, nie je každý deň nedeľa.(17.11.2014)

Celkově vzato, není to tak zlé, jak se říká, ale není to ani tak dobré, jak mohlo být. Zkrátka, zakončení jednoho příběhu několika zvířat tak, aby všichni byly spokojení, respektive z obchodního hlediska vzato, vývar z dobrého jména pro ještě trochu peněz navíc. Ale, přecijen, nenadchlo, ani neurazilo, takže 3* s trochou nadsázky bych dal, ale přidám ještě jednu za výtečného Argentinského velbloudovitého Alistaira, který dostával neustále kopačky, ba přímo kopytačky ;-)(22.11.2013)

• - Film měl premiéru nejdříve v ruských kinech 21. 10. 2010 a pak v USA 25. 1. 2011. (Terva)