Lego Star Wars: The Quest for R2-D2 (TV film)

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Sci-Fi

Dánsko, 2009, 5 min

Peder Pedersen

Komentáře uživatelů k TV filmu (20)

Star Wars a typický Lego humor, berte, nebo nechte být. Každopádně vtipů se do těch pět minut vešlo tolik, že vás alespoň jeden z nich pobavit musí. A možná přijde i Indiana Jones.(28.10.2015)

Podívejte se na to jak R2 D2 dokáže lenošit, potkat robotku svých snů a ještě zachránit Galaxii. Nádherná je scéna z curlingem (Metaná na ledě). Zde video - http://www.youtube.com/watch?v=hoC13zN1zeE(8.4.2012)

Skvělá animace, skvělé vtípky (Anakin a TIE). 80%(9.3.2014)

Perfektní vtipná parodie postavená za pomocí mé oblíbené stavebnice. To jsem si nemohl nechat ujít.(17.2.2011)

Vstupenky do Skywalker worldu jsou sice fajn i nápadů je tu celá řada, ale nějak tenhle kraťas nedrží pohromadě. Doporučuju spíš dvacetiminutový Lego Star Wars: The Padawan Menace.(28.1.2012)

Pár zajímavých nápadů a některé z nich i nadmíru vtipné, ale pět minut je příliš málo na to, abych si užila starých známých ze Star Wars.(30.1.2012)

Zábavná lego verze Star Wars si dělá srandu z titulního sci-fi fenoménu, legendární stavebnice i sama ze sebe.(12.11.2011)

Klasicky trhlé a infantilní LEGO video, ale v zásadě perfektní. Vidět Indiana Jonese, jak nakupuje u Jawů, nebo ceduli "Secret bad guy base", to se cení. R2-D2 jako nastrčený agent, který má za úkol tajně získat informace o nepřátelské bitevní lodi, a samozřejmě všichni důležití staří známí z epizod II. a III.(2.2.2011)

• mikulíšek

Občas vtipné, ale většinu času jen infantilní, ale jako reklama na Lego (Star Wars) to asi funguje dobře. Vzhledem k tomu, že se jedná o CGI animaci a nikoliv o animování pomocí Lega, celý filmeček působí dost zbytečně.(7.4.2011)

Star Wars mám rád už od úthlého dětství. LEGO je láska z dětství. Oboje dohromady nejenom výborně funguje, ale i skvěle vypadá. Důkazem budiž tento kratký filmek a počítačové hry.(4.11.2011)

Sice to jsou Hvězdné války, ale zase tak skvělé to nebylo.(11.1.2012)

Skoro nejpovedenější LEGO SW. R2 je ruler. 80%(29.11.2012)

Hangar THX 1138 - něco pro mě! :-) A mám opravdu v lásce ty maličké odkazy na další trilogii, typu Anakin se stínem Vadera okukuje TIE Advanced s výrazem kluka před ferrari... :-)(8.5.2012)

Úžasný film.v 4minutě a 15 vteřině - to se nám ale sešlo světelných mečů v jedné místnosti.Yoda jako zkušený jedi ani nevytáhne meč, ale stejně to všechno zachrání.Potom vstupenka od R2 - D2 -do Skywalker world. No prostě super krátkometrážní filmeček.To chce celovečerák na 2 hoďky!!! 100%(20.10.2011)

Roztomilé, nápaditě, ale chvílemi infantilní a chybí tomu šmrnc. Ale Star wars miluju, tak proč nedat 4*? :)(27.11.2011)

Animované Hvězdné války . Vtipné nejlepší bil konec.(22.7.2012)

Krásně udělané pomocí lega a animace. Vtipnost zaručena! R2-D2 skvělí! Velmi vtipný part je, když Anakin a Ashoka prolétají asteroidy a na jednou me značka "Pozor padá kamení" :DD(2.1.2013)

Úžasný, no i když to mělo jen těch pár minut, tak jsem se na to dívala jedním dechem. To je tak roztomilý, SW mám ráda a tohle se jim povedlo.(31.8.2013)

Vtipné a příjemné na odpočinek. Jen škoda že je to tak krátké, chtělo by to určitě delší, anebo udělat více dílů:)(2.2.2012)

Špičková animace, neustále humor. Tohle je prostě pecka!(16.3.2015)