Banja (TV seriál)

Banja

Animovaný / Komedie / Hudební

Francie, 2006, 26x26 min

Eric Berthier

Zřejmě mám také upíří syndrom, takže Banju sleduji pravidelně. Musím říct, že jsem byl zpočátku skeptický, ale postupem času se mi to začalo líbit - hlášky jsou skvělé a seriál celkově se nebrání všelijakým tabu, která normálně v TV nenajdete :-) No a rozhodně to je to nejlepší, co v tomto vysílacím čase v TV běží ;-)(13.4.2011)

• Xeelee

Hraje si to na South Park, ale není to South Park. Co to je? Něco tak stupidně nudnýho a rádoby vulgárního a pobuřující sem snad ještě neviděl. První shlédnutej díl se ještě dal přežít (40 %), ale všechny díly jsou prakticky o tom samém a postavy se pořád chovaj naprosto stejně dementně a ploše. Animace je docela zajímavá a k tomuhle typu seriálů se IMHO docela hodí.(20.7.2011)

• Korbitch

Peprnější seriál na úrovni South Parku, ba-li ne lepší?? To opravdu šel český národ za 14 let s IQ tak dolu, že je někdo vůbec schopen srovnávat tohle s geniálním a provokujícím South Parkem??!!! Tak teď vážně nevim, jestli se smát nebo brečet. Možná brečet smíchy by bylo dosti vhodné, protože tahle frantícká sračka, která bohužel spatřila světlo světa není nic jinýho, než ubohost sama,hrající si na něco, čím byl South Park na plné čáře. Koukám, že s frantíkama to jde taky slušně z kopce, když vyblijou takový hovno!!! A co se týče komentáře UncleG: Pokud opravdu vyblili v tomto paskvilu při scéně s vylézající mrtvolou z hrobu hlášku poznávám tě, ty jsi Mejla Hlavsa, tak být potomek, či blízký přítel legendy Plastic people of the universe, podám na českého distributora žalobu! To je teda vrchol!!!(14.7.2011)

Francouzská snaha o nekorektní seroš připomíná mix Spongeboba, Southparku a Futuramy zabalený do nápadu z "Křídel slávy". Jenže Spongebob je úchylnější, Southpark sprostější a Futurama kope v úplně jiný lize. Banja má chvílemi nasazeno na krutopřísnou nekompromisní parodii a chvílemi je to na(opták) tak blbý, až to tříská dveřma. Ouvr-ól: Celkovej dojem tak kolem 40 - 60%, ovšem zaokrouhluju nahoru za celkem solidní počeštění. Když z hrobu vyleze olezlá mrtvola a hlavní hrdina zahlásí: "Poznávám tě. Ty jsi Mejla Hlavsa!" ...Můžete se nezasmát...?(15.7.2011)

• korbitch22

Hranice vkusnosti byla pokořena,zničena,zadupána do sraček a spálena.Retardovaná blitka,která o parodování,satiře a imitaci nic neví.Jen tupě a hnusně uráži koho může a všechno co může,ale nejvíc uráží diváka,který ještě nemá totálně vyhulené,ožralé či od narození zdegenerované IQ.Ubohost za kterou bych solil jednu žalobu za druhou a nechal tvůrce veřejně přibýt na vrata vod chlívu za koule a bičovat.Český národe vem rozum do hrsti,ten Francouzký už je v prdeli.(11.8.2011)