Zatímco jsi psal (studentský film)

Komedie / Drama

Česko, 2010

Pokud Automatic za 4, tak tohle musím za 3. Comment jindy, nestíhám :D(10.12.2010)

U krátkometrážnych a strednometrážnych filmov je najdôležitejšou súčasťou- dobrý a originálny námet, myšlienka...A tú tento film má.Navyše po režisérskej stránke je to veľmi dobre zvládnuté, plus k tomu pripočítať herecké obsadenie, ktoré je na študentskú úroveň viac než kvalitné.(15.11.2010)

• TomasKotlant

Ta závěrečná pointa to celé zabila. Na studentský film velmi dobré herecké obsazení, ale scénář nedokáže multižánrovost utáhnout a když už to vypadá, že se konečně k něčemu schyluje, tak přijde nečekaná, ale dost primitivní pointa, která mi vzhledem k předchozímu chování postav přišla dost ubohá. Obrazová část filmu nenabízí nic, co by nějak zásadně hýbalo s dějem, většina se odehrává v dialozích, díky čemuž jsem se nedokázal na film plně soustředit. *** Ve zkratce: Nádraží. Něco Ti musím říct.(28.10.2010)

Závěrečná pointa mi byla jasná hned na začátku. Jinak moc dobrá ukázka toho, co má scénárista v hlavě a jak pracuje jeho fantazie, než stvoří nějaký příběh.(28.10.2010)

• Clee

ke shlednuti zde http://www.stream.cz/video/527513-zatimco-jsi-psal(26.10.2010)