poster

Ken Park

 • USA

  Ken Park

 • Nizozemsko

  Ken Park

 • Francie

  Ken Park

 • Slovensko

  Ken Park

Drama / Erotický

USA / Nizozemsko / Francie, 2002, 96 min

 • Rudovous
  *

  Bohuzel jsem to videl. Ciste vzato, jeden by se i vzrusil, ale jinak... ses vul Clarku a vzdycky jsi byl. Jestli chces "nastavovat zrcadlo" tak nevis jak a jestli chces sokovat tak se ti to povedlo, ale ne zrovna dvakrat rafinovane. Ja nevim, ale kdyby reziserovi bylo dvacet - tricet, ale natocit to v sedesati ... .(18.1.2008)

 • fantoci
  **

  Tento film je jakýmsi pelmelem různých zážitků a událostí teenagerů z jednoho amerického, tuším kalifornského, města. Tvůrci se spíše snažili diváky šokovat některými sexuálně otevřenými scénami, i tak si myslím, že se to spíše nepovedlo. Na rozdíl od jiných úchylárnen z poslední doby, jako je Rána v srdci či Šnup, se na tento snímek dá koukat.(20.6.2006)

 • Jamal
  **

  Do této chvíle si moje slečna stěžovala, že filmy vybírám já. Poté co se jí libily dnes už vím klamivé reklamy, tak mě přesvědčila abychom na tuto sra... šli. Byli jsme v kině na Ládví 10x10 metrů, asi 10 lidí. Bylo to tak nechutné a příšerné, že už raději film nikdy nevybírala. Proto u mě ty dvě hvězdy, (( ::, .... dnes, po pár letech si pamatuji jen tu scénku z hlavní etikety a pak tu sprosťárnu s tou klikou a jak se tam někdo uspokojoval nad ženskýma výkřikama z tenisu v televizy (( ::(3.1.2007)

 • InJo
  **

  Nesmyslná a rádoby šokující slátanina, plná velmi otevřených (ale přesto nijak zvlášť zajímavých) sexuálních scén. Larry Clark má jistě plnou hlavu nejrůznějších prasáren, ale určitě by nemusel každou svou "vizi" přetavit ve film (alespoň ne v takovýto). Kids jsou vynikající, ale tohle je ubohost hodně velkého kalibru. 40 % jen za to, že jsem se u toho skoro vůbec nenudil... ;-)(19.3.2007)

 • Jazzzz
  odpad!

  Co to sakra je? Tenhle film vás posadí na zadek mnohem víc než Kanibalové z roku 1980 o kterých každý říká že jsou příliš brutální až nechutní tak že by se snad měli stáhnout ze světa a zničit... Teto film totiž začíná naprosto nádhernou idilkou, která navozuje atmosféru uvolněné americké teenagerovské komedie... Ale to trvá jen než skončí uvodní titulky... A pak už se na vás začne valit smršť úchylů, psychopatů a bláznů!!! Celkem velká koncentrace šílenců na jeden film... Ten se skládá z krátkých nahlédnutí do životů velmi netradičně žijících mladíků a jedné slečny Peaches... Jejího otce já shledávám bláznem z celého filmu největším, i když onen týpek co měl jistý konflikt se svojimi prarodiči (kdo viděl chápe) je asi ještě větší cvok. Prostě je to film kde se nestíháte divit jaké šílenosti jsou vůbec možné - a pak najednou konec a nic... Tento film nic nedá, ničím nepotěší, snad ani moc nepobaví a po jeho shlédnutí sem se musel zamyslet - měl tento film vůbec neco znamenat? Měl nést nějaké poselství? A odpověď je taková, že pokud ano, tak já ho nenašel a film jsem shledal ubohostí která mě okradla o čas. Larry Clark, který mě filmem Kids celkem oslovil mě tímto filmem zklamal...(1.7.2008)

 • - Finálnu verziu scenáru, ktorú napísal Harmony Korine, ešte pozmenil režisér Larry Clark. Clark sa pôvodne snažil napísať scenár k filmu sám. (MikaelSVK)

 • - Existuje aj reálna osoba menom Ken Park. Park bol v skutočnosti profesionálnym korčuliarom v 80-tych rokoch minulého storočia. (MikaelSVK)

 • - Film bol zakázaný v Malajzii a Singapure. (Paldiny)