Mickey nás baví!

• Česko Disney skvělá zábava! (více)
Animovaný / Rodinný
USA, 2009, 5 min

Pokud si myslíte, že myšáka Mickeyho znáte, pletete se! Díky disku Mickey nás baví! zjistíte, proč jsou Mickey a jeho přátelé ty nejvtipnější, nejodvážnější a nejbáječnější postavy, jaké jste kdy poznali! Smíchy spadnete ze židle, když se rozpustilé tulení mládě schová v Mickeyho koupeli nebo když se pes Goofy, kačer Donald a myšák Mickey vydají na lov duchů, a pak je vyděsí čtyři odvážná strašidla. Smíchem budete hýkat, když se Goofy trochu nešikovně pokusí spustit svoje nové prvotřídní domácí kino a – BÁC! – všechno je najednou vzhůru nohama! Kromě skvělých animovaných příběhů v nově upravené podobě, budete mít také příležitost si prohlédnout nový Re-Mick – videoklip k písni „Another One Bites the Dust“ od Queen plný bláznivých scén z pohádek. Uvidíte nový rozměr klasické komedie, budete slzet smíchy a zpívat si při tom. Pohodlně se usaďte a nechte se bavit diskem Mickey nás baví! (oficiální text distributora)

Hennes

Skvělé kreslené grotesky, nepoznamenané zubem času. Například lovci duchů v podání Mickeyho party jsou skvělí. Malý tuleň co se zabydlí v Mickeyho vaně si zrovna nepadne do oka s Plutem a další výborná klasika kterou nám momentálně dodává Disney channel. ()

LuiCJ

Ja ako fanúšik starých animovaných grotesiek som sa potešil tomuto nápadu. Jedná sa pôvodné Disneyho grotesky zostrihané a skrátené, väčšinou sú z tých pôvodných vytiahnuté "najzábavnejšie" highlighty, ktoré, musím priznať, že nie sú vždy najvtipnejšie. Aj napriek je to však zábava, hlavne pre tých, ktorí tie pôvodné kraťasy majú radi. ()