Sestra tvojí sestry

• USA Your Sister's Sister (více)
Trailer 1

Je to už rok od smrti Jackova bratra a smíření stále nepřichází. Iris cítí, že je její zodpovědností postavit svého nejlepšího kamaráda zpátky na nohy, a tak ho donutí sbalit to nejnutnější a vyšle jej na opuštěnou rodinnou chatku, aby zde v osamění hledal katarzi. Není však jediný, kdo také vyhledal útočiště na mlhavém ostrůvku. Irisina sestra Hannah má za sebou nepříjemný konec sedmiletého vztahu a s Jackem se v chatce potkávají. Prázdné lahve od alkoholu a rozvrzaná postel není však to jediné, s čím se musí dvojice další ráno potýkat. Do chatky totiž navíc přijíždí Iris. Zamotanější trojúhleník byste pohledali. (Brousitch)

Trailer 1

Johnny.ARN

Nízko rozpočtová romantická dráma, s troma hercami, ktorý si hrajú svoje. Funguje to medzi nimi, je to taký pekný príbeh o ľuďoch a vzťahoch, ale nejak ma to nechytilo. Bolo by viac, ale zato, jak rozbil ten bike, tým si to u mňa pokazil. Čo sa týka výpravy, dalo sa viac vyťažiť. A zaujímavý záver. 2 z 5 ()

Fanita

Je to taký kúsok zo života, ktorý pohladí dušu a nechá nás nazrieť do myšlienok hlavných postáv. Napriek tomu, že dej filmu je zdĺhavý, film je umeleckým dielom, výpoveďou režisérky o každodenných problémoch priateľov i súrodencov. Každý pocit, ktorý nám film servíruje, som cítila tiež. Krásne komplikované vzťahy. ()

adam9

Další nikterak medializovaný film s originálním scénářem, kde herci podávají špičkové výkony jedna báseň (so authentic). Konec dobrý, všechno dobré. S tím bych problém neměl, jen mě zkrátka strašně štípe, když není úplný. Holt mi nestačí vlastní domyšlení, já to chci ve filmu. Tato menší kaňka se však dá odpustit, protože to je opravdu dokonale zahrané a perfektně uvěřitelné. Divák se do toho zkrátka lehce ponoří. ()

mira.l

Mě to připadalo spíš jako adaptace nějaké divadelní hry, takové hodně komorní, krom toho úvodu to celé obstarali vlastně 3 herci. Emily mám rád, kouknout se na to dalo, ale že by mě to nějak poslalo do kolen, to zase ne. A je sice hezký, že se chlapec i bez kola (nějak) do té chatky vrátil a celá podařená trojička si padla do náručí, ale nakonec víme prd, jak dopadla inseminace...:-/. Tyhle tajemný konce/nekonce moc rád teda nemám. Za tři *, a ta třetí je jen a jen za Emily... ()

Roman.Ticka

Do poslední věty skutečné katarze, co by nedal ani stoletý stařík s 10 rozvody a 50 děcky, jsem měla na mysli odpad. Protože plácání se mezi sebou jako šestileté děti na písečku, kdo komu zbořil bábovičku, nebo desetileté děti, co nevidí rozdíl mezi chozením a kamarádstvím, kdyby ovšem nešlo o dospěláky přes 30, jež by měli takové děti dávno učit o životě, nedávalo smysl. Takže jedinou záchranou jak vyřešit zapeklitý trojhran bylo zvládnout to šalamounsky ku prospěchu všech, aby nikdo nepřišel zkrátka. Jelikož se tak stalo a ještě v několika stručných výstižných větách, z odpadu je rázem trojec, pěkně každému po jedničce. Lépe to dopadnout nemohlo a škoda, že takhle rozumně to nefunguje ve skutečnosti. Ubylo by mnoho bolesti, křiv a promarněných příležitostí. ()

• Film byl natočen během 12 dní. Velká část filmování pak probíhala v duchu improvizace. (..Lucas..)
  • Mark Duplass původně chtěl, aby jeho postava v chatce narazila na matku své nejlepší kamarádky. (Brousitch)