Anuvahood

Krimi / Komedie / Drama

Velká Británie, 2011, 88 min

Příjemné překvapení. Občas mám chuť podívat se na film o kterém sem v životě neslyšel a za normálních okolností bych si ho ani nepustil. Dnes to padlo na Anuvahood. Že bych se vysloveně řezal to ne, ale minimálně úsměvný to rozhodně bylo. Šišlající černoch je ultimátní. Velké díky patří týpkovi, co udělal titulky, protože to co vypouští ty cvoci z huby, tomu se dá jen těžko uvěřit a hlavně porozumět.(20.8.2011)

• Hal_Moore

Stejně jako u Happy Go Lucky, tak ani tady na mě zběsilý, uječený, hyperaktivní a barevně vykřičený, britský styl humoru neplatil. Zasmál jsem se přesně dvakrát, jinak jsem jen kroutil hlavou, s jakými filmy se dnes dá v zahraničí jít do kin, nebo lépe řečeno, jak velkého trotla jsou lidi ze sebe před celým národem schopni udělat.(21.11.2011)

Jak mě ten Deacon donedávna štval... A po Anuvahood ho začínám i brát, on je to vlastně borec. Nejdřív si hraje ve filmech o současné "gansta" mládeži na samém okraji společnosti (Kidulthood, Adulthood, Shank...) a pak si na stejný téma taky jeden kousek zrežíruje, jenže tentokrát komediálně. Krom sebe si ještě obsadí Ollieho, kterej jakoby svýho J.J.e ze Skins naruby převrátil (dokonce tu hrá Španěláka, kterej se přijel do Englandu anglině přiučit), a jednoho děsně ušišlanýho Nigga, s nímž vyválí naprosto peckoidní finále, za který jsem tomu málem šlehla čtvrtou hvězdu. Na to, abyste natočili vtipnou teen gangsta komedii z britskejch špinavejch ulic, nepotřebujete Emzáky, ne ne. 70%(6.3.2012)

• FFilipCZ

Dost dlouho jsem hledal důvod, proč tomu nedát odpad. Přišel jsem jen na jeden, vlastně dva. Prvním z nich je ten, že odpady dávám většinou jen filmům, který jsou tak příšerný, že je ani nedokoukám a druhým je ten, že občas jsem se tam přece jenom zasmál (asi 2x). Navíc ten britskej gangsta přízvuk tomu přece jenom dodává šmrnc. I přes to se udivují nad tím, co se v dnešní době vůbec dá natočit a co jsou herci schopni pro roli zahrát.(21.4.2013)

• Hollohlaway

Když to beru v rámci parodie, tak je to dobrá práce, protože takhle černý černochy jsem ještě snad neviděl. Ty sou přímo černočerný. Je tam většina "cool, bro, a nigga" klišé, a celkem to funguje, nezastírám že jsem se několikrát od srdce zasmál. Neotřelý prostředí černochů v Londýně, a některý slušný slovní souboje pobaví. Ale. Hodně loserů a magorů už jsem v hlavní roli víděl, ale takhle blbej snad není nikdo. Z postav mě nezaujala naprosto žádná, což se mi už dlouho nestalo. A kromě stylovosti není scénář nijak zvlášť zajímavej ani košatej, takže vidět a zapomenout, negře.(30.7.2011)

• - Film vydělal 536.818 liber za první víkend. (Zdroj: ČSFD.cz)