Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dana, majitelka obchodu v L.A. a Angličan Sean se setkají a zamilují na první pohled. Sean je ale ženatý a Dana se má vdávat za svého obchodního partnera Alexe... (oficiální text distributora)

Recenze (4)

Rochester 

všechny recenze uživatele

.....nitka podivných vzpomínek a náhod, proplétá příběh tohoto filmu až osudové přitažlivosti!!. Déja Vu ? Mnozí z nás mají občas stejné pocity, ale k tomu hledání PROČ?....nemáme dost odvahy :(( ()

Reklama

Tommassi3 

všechny recenze uživatele

"Iluze je jen vůně něčeho, co se k nám přibližuje.." Zhruba v duchu této repliky se i tohle Déja vu Henryho Jagloma pozvolna stává jen iluzí nějakého hlubšího sdělení, když se pseudomysteriózní báchorka rezignujíc na akceptovatelné motivace i vysvětlení ve své druhé polovině bez varování překlápí do roviny nezajímavé konverzačky s napůl přepjatými a napůl moralisticky heslovitými dialogy a mdlými hereckými výkony.. Když se ve finále dočkáme toho dlouho avizovaného twistu, pak nezbývá než za největší záhadu celé téhle nesympatické šmíry schovávající se za výroky typu "Tyhle věci se stávají a často nemají vysvětlení.." považovat skutečnost, odkud se v ní vlastně vzal ten Dempsey !! Záměrně říkám Dempsey, protože jméno Michael Brandon, ačkoliv o toho tu vůbec nejde, stejně nikomu nic neřekne, stejně jako tenhle jalový kousek z červené knihovny.. ()

Galerie (1)

Reklama

Reklama