Prostřeno v Británii

(pořad)
  • Velká Británie Come Dine with Me

Sto lidí, sto chutí. Tak se to říká, ale co když právě váš jazýček musí být nejvytříbenější, jinak nezvítězíte v kulinářské soutěži tváří v tvář neúprosné – a neúprosně kritické konkurenci? Prostřeno v Británii je oblíbená show o vaření, ve které se poprvé potkává pět ambiciózních amatérských kuchařů. Předtím se vůbec neznali. Teď musí každý z nich připravit a naservírovat večeři pro ostatní. Kde? U sebe doma! Přitom nezáleží jenom na tom, jak jídlo chutná nebo vypadá. Neméně důležitá je také atmosféra celého večera. Nechybí zábavné a vtipné, někdy dokonce drzé komentáře a 100% přístup do zákulisí. Zvídavým kamerám a divákům nic neunikne –  vidíme, jak probíhají kompletní přípravy celé slavnostní večeře. Zatímco někdo to má pevně v rukou, jinde se očividně schyluje ke katastrofě. Bude to nakonec dokonalý, nebo dokonale děsný večer? (TV Prima)

Smerfetka88

Musím přiznat, že jsem zde trochu postrádala šunkovou rolku jako předkrm, echt kuřecí vývar s domácíma nudlema, kuřecí plátek s broskví a jako dezert Míša řezy. I tak ale hodnotím celý pořad v rámci žánru 4*. Podobný koncept jako naše Prostřeno, ale s úplně jinou úrovní. I obyčejní lidi se tady umí k večeři obléct s vkusem a sestavit menu, kde nedominuje zmíněný vývar a "tiramisu po česku" (mascarpone lišácky nahradím pomazánkovým máslem). ()