Kocour v botách

The True Story of Puss'N Boots

Animovaný / Komedie / Rodinný

Francie, 2009, 80 min

• pepa3rd

Nuda, nuda a zase nuda. V podstatě si o tomhle filmu myslím skoro to samé co o Kozím příběhu. Podobná animace, podobně praštěné, podobně nudné, hrozné pseudomoderně historické vsuvky, jen tu naštěstí chybí nechutné "vtipy". Konec jsem už popoháněl víc, než je zdrávo, takže na druhou hvězdu nedosáhne. Kdyby tuhle pohádku natočili v klasickém pojetí (na které jsem se těšil), nechybělo by mnoho a jsme s hodnocením rázem někde jinde. 30 %(10.11.2010)

• tterez

Francouzskej pokus o roztomilý počin se zvrtnul v bláznivou frašku na pohádku, kde byly všechny postavy nepříjemným způsobem "uzpívané", až bych řekla uječené. Pěknou ostudou je navíc i ta animace. Všechny postavičky (vyjma kocoura - ten ušel) byly neskutečně ošklivé a nemohly se líbit ani dětem. Jen doufám, že ten nový Kocour, co je právě v kinech, bude o sto procent lepší.(21.12.2011)

• Tuax

Čekal jsem leccos, ale takovouhle hrůzu fakt ne. Viděno na třikrát, protože na jeden zátah to bylo hrozně nesnesitelné a to to není zrovna moc dlouhé. Animace dost nesympatická a na rok vzniku silně špatná. Hudba, nehudba škoda že ta se nedala vypnout, bylo by to o několik tříd lepší. Postavy, jejich jednání a dialogy - chvílemi mi to přišlo jako Teletubbies a to beze srandy. V pozadí celého tohoto výtvoru je klasický příběh, ale je s ním naprosto otřesně pracováno. Ty taneční kreace při tomhle animačním umění, to byl výsměch sám sobě. Písničky taky moc nenadchly, vlastně jen jedna se mi trochu líbila jinak bylo pěvecké prokládání stejně o ničem jako celý tenhle animák. Chudák kocour v botách, takhle jej zprasit... 2/10(27.7.2012)

• Avarga

Akorát jsem to dokoukal, protože ležím doma se zápalem plic... Musel jsem tento film několikrát stoupnout a řádně se nadechnout, protože tahle mega prasárna mi dosti přitížila. Celý film je jedna katastrofa vedle druhé. Grafika je nehorázně odporná, postavy dementní až skoro debilní, příběh je postižený, dialogy jsou jak po mrtvici a hlavně.... ALE HLAVNĚ hudba! Ty wole, jak ta pitomá kr*va zpívala v tý hospodě... to sem stopnul asi 12x, abych to rozdejchal. Jenom zhulený a nebo totálně ožralý jedinec je schopen hodnotit tento blivajz více jak jednou hvězdičkou. Vidím tu dokonce, že tu někdo dal 5 hvězd. Tobě radím, aby si už nikdy nekombinoval LSD, Vodku, Marihuanu, Hašiš, Perník, Kokain, Crack, Rohypnol, Ferneta, Rychlý špunty a Pervitin dohromady. Ty si se snad zbláznil ne??????(31.5.2012)

• oveckaoa

No že by mě to nějak nadchlo nemůžu teda říct. zaregistroval jsem 2 dobré hlášky a scény (Nemám rád mladé lidi protože jsou mladí a tobě že je kolik :-)) a Pozvěte jen Vašeho bratra vy 2 můžete jít taky s naším hnusným komorným No je opravdu hnusný :-) ) Písně jsou zde samé covery jen v francouzštině a moc opodstatnění tam pro nich teda nevidím přišly my tam zbytečné.(6.11.2010)