poster

Kocour v botách

 • Česko

  Opravdový příběh Kocoura v botách

 • Francie

  La véritable histoire du Chat Botté

 • Slovensko

  Kocúr v čižmách

 • Velká Británie

  The True Story of Puss'N Boots

Animovaný / Komedie / Rodinný

Francie, 2009, 80 min

 • Tuax
  *

  Čekal jsem leccos, ale takovouhle hrůzu fakt ne. Viděno na třikrát, protože na jeden zátah to bylo hrozně nesnesitelné a to to není zrovna moc dlouhé. Animace dost nesympatická a na rok vzniku silně špatná. Hudba, nehudba škoda že ta se nedala vypnout, bylo by to o několik tříd lepší. Postavy, jejich jednání a dialogy - chvílemi mi to přišlo jako Teletubbies a to beze srandy. V pozadí celého tohoto výtvoru je klasický příběh, ale je s ním naprosto otřesně pracováno. Ty taneční kreace při tomhle animačním umění, to byl výsměch sám sobě. Písničky taky moc nenadchly, vlastně jen jedna se mi trochu líbila jinak bylo pěvecké prokládání stejně o ničem jako celý tenhle animák. Chudák kocour v botách, takhle jej zprasit... 2/10(27.7.2012)

 • Lusy44
  *

  Tohle jsem si stáhla omylem a byl to velký filmový zážitek. Větší blbost jsem v životě neviděla. Grafika hrozná tak, že i většina mých her z dětství na PC ji má lepší. Dialogy taktéž hrozné, prázdné a nesmyslné. Kocour větší než většina postav. Princezna lesba, co tancuje po večerech v hospodě. Hlavní mužský představitel pihovatý ošklivoun. Král věčně spí a královna asi kouří denně trávu. Jejich rádce, či co to bylo, vypadá jak Joker z Batmana. Hudba zní jak, když skupina Japončíků kňučí někde v davu. Prostě hrůza, ale dávám hvězdičku, protože jsem se dlouho takhle nenasmála.(7.8.2013)

 • Avarga
  odpad!

  Akorát jsem to dokoukal, protože ležím doma se zápalem plic... Musel jsem tento film několikrát stoupnout a řádně se nadechnout, protože tahle mega prasárna mi dosti přitížila. Celý film je jedna katastrofa vedle druhé. Grafika je nehorázně odporná, postavy dementní až skoro debilní, příběh je postižený, dialogy jsou jak po mrtvici a hlavně.... ALE HLAVNĚ hudba! Ty wole, jak ta pitomá kr*va zpívala v tý hospodě... to sem stopnul asi 12x, abych to rozdejchal. Jenom zhulený a nebo totálně ožralý jedinec je schopen hodnotit tento blivajz více jak jednou hvězdičkou. Vidím tu dokonce, že tu někdo dal 5 hvězd. Tobě radím, aby si už nikdy nekombinoval LSD, Vodku, Marihuanu, Hašiš, Perník, Kokain, Crack, Rohypnol, Ferneta, Rychlý špunty a Pervitin dohromady. Ty si se snad zbláznil ne??????(31.5.2012)

 • Radiq
  odpad!

  Čekal jsem kocoura, kterej hrál ve Shrekovi, ale to je omyl, tohle je uplně jinej druh, to není ani příbuzný od tamtoho kocoura. Není vtipnej, ani roztomilej. Naopak, je hrozně francouzskej, stejně jako celej film. A navíc se tam hrozně moc tancuje a zpivaji se tam ruzně předělany známy písničky, ktery jsou předělany hodně trapně a nudně. Francouzi mi normálně nevadijou, ale tohle je teda extrém. Aji ty pohyby a mluva, dokonce aji mluva v českym dabingu, gesta a mimika, to všechno je tak hrozně moc francouzsky, až mě to uplně štvalo. Nemluvim o ději, kterej jsem několikrát vubec nepochopil, třeba toho Lidožrouta a jeho chování a motivace a proč labuť a pak kachna a co třeba ta ropucha, co se tam přežírala. No plno nelogickejch věcí. Jeden z nejhorších novodobejch animovanejch filmů. Animace ubohá, jak z traileru k nějaké blbé PC hře...(21.1.2013)

 • oveckaoa
  **

  No že by mě to nějak nadchlo nemůžu teda říct. zaregistroval jsem 2 dobré hlášky a scény (Nemám rád mladé lidi protože jsou mladí a tobě že je kolik :-)) a Pozvěte jen Vašeho bratra vy 2 můžete jít taky s naším hnusným komorným No je opravdu hnusný :-) ) Písně jsou zde samé covery jen v francouzštině a moc opodstatnění tam pro nich teda nevidím přišly my tam zbytečné.(6.11.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace