• MartinezZ

Mínusy: Poměrně nuda s nenápaditým příběhem , natočená prostě proto, aby se pár herců zase objevilo před kamerou. Některé postavy vysloveně zbytečné, policistka tele, co vše vykecá, navíc mi bylo doslova líto těch mravenců, kteří otročí pár zbohatlíkům. Místy zbytečné pitvoření se Eddieho. Casey Affleck mi přestává připadat jako herec, navíc by ho měl někdo dabovat.~ Plusy: Druhý filmová role Gabourey "Precious" Sidibe, Ben Stiller se nepitvoří a nesnaží se dělat hloupý nebo trapný humor, nedělá žádný humor (!). Přítomnost Alana "Howkyeho" Aldy. ~ Není těch plusů nějak málo?(16.2.2012)

• predators

Teda, dostat bourák z tak pekelně střeženého hotelu, to je na drama té nejvyšší kategorie. Nebo z toho může být slušná komedie, když si uvědomíte, jaké trable můžou nastat, když se s vozítkem nacházíte ve třicátém poschodí. Taky k rozluštění zápletky bude zapotřebí promazat mozkové závity! Jo jo, kdyby ryby...a jedna velká nuda s nezajímavou partičkou kolem Stillera a Murphyho! 40%(14.2.2012)

• iamek

Jak mohl dopadnout snímek, kde hrajou tři zkrachovalé komediální hvězdy ( Stiller - Broderick - Murphy ) ? Ano máte pravdu. Špatně. Tower Heist neni ani akční, humor jsem taky hledal marně a krimi ? Ne. Trošku mi bylo líto Casey Afflecka, že v tomhle hnusu musel hrát. To samé platí pro Alana Aldu a Michaela Peňu. Teď jsem si uvědomil, že jsem se docela smál na úplném konci, kde je vše vysvětleno, ale tohle asi nebyl záměr.(16.12.2011)

• Terter

Problém celého tohoto filmu tkví v tom, že neví, jestli chce být komedií o partě ňoumů, kteří se rozhodnou spáchat zločin, anebo seriózním "heist-movie" se vším, co k tomu patří, a tak ve výsledku lavíruje mezi oběma polohami. Bohužel tak nečiní s grácií a nenuceností, ale jednotlivé předěly jsou až příliš okaté. Navíc film ani zdaleka nenaplňuje škatulku "heist movie". Chybí zde oponent, který se snaží zmařit plány hlavních postav (Alan Alda zde funguje pouze coby cíl loupeže, ale už ne jako aktivní oponent, a agentka FBI hrdinům spíše pomáhá), nevíc jednotlivé fáze, kterými podobné filmy procházejí (plánování, příprava, provedení atd.) jsou zde kvapně (pokud vůbec) odvyprávěny. Film tedy funguje lépe jako komedie. Některé momenty jsou dobré a herci se rovněž snaží, ale bohužel neutáhnou celý film.(7.11.2011)

• Thomassi

No tak nevím, co má tento film znamenat. V prvé řadě jsem doufal a dokonce si myslel, že by to mohlo být zábavné a stylové ve stopách Dannyho parťáků. Ale už tak v polovině a hlavně ke konci jsem hodně rychle vystřízlivěl. A přitom nápad a hlavně hvězdné obsazení nasvědčovali, že to bude koukatelné. Ale setsakramentsky jsem se mýlil. Za celou dobu jsem se snad jednou zasmál, což je na stillerovskou komedii hanebné. Poslední třetina byla naprostá sračka se scénami, které by do filmu nedal snad asi nejhorší režisér. Auto na výtahu a pak v bazenu? WTF. A ještě jednou WTF. Naprostá nelogičnost, která musí mlátit do oči i úplnýmu debilovi. Když už ne samotný děj, tak alespoň Eddie Murphy a Téa Leoni rozzářili trochu tmu před očima. Na ty se skutečně dívat dalo. Tím ale pozitiva končí. Bohužel. Místní hodnocení naprosto odpovídá realitě. 45%.(16.4.2012)

• - Natáčení probíhalo zejména v americkém New Yorku. (Terva)

• - Spoiler: Keď sa zamestnanci hotela dozvedia, že ich peniaze patria štátu, tak Lester (Stephen Henderson) čaká v metre na vlak a chystá sa pod neho skočiť. Je to narážka na film Wall Street: Peniaze nikdy nespia (2010), kde sa za tých istých okolností odohrá tá istá scéna, len s tragickým koncom. (ZinedineCR7)

• - Po uvedení filmu se objevily informace, že vlastníkem Ferrari 250 GT Luosso z roku 1963, které ve filmu vypadlo z okna, byl herec Steve McQueen. Později však bylo vše uvedeno na svou míru. Steve McQueen sice skutečně vlastnil automobil Ferrari 250 GT Berlinetta Lusso, avšak pro tuto značku v poněkud netypické hnědém laku a interiérem v béžové kůži. Kompletně zrestaurovaný vůz byl koncem roku 2007 prodán za více než 47 miliónů korun. (jenik71)