Překvapivě jsem se bavil, slyšel jsem že je to propadák takže jsem nějak šance moc nedával, a navíc nemám moc rád režiséra Ratnera, takže jsem čekal podprůměrnou kravinku. Teda ono to nebylo nic extra ale tu hodinu a čtyřicet minut jsem se poměrně slušně bavil a to pokaždé když se na scéně objevil Affleck ten kluk má talent. Trošku mě zklamal Murphy kterej mi nějak moc směšnej nepřišel a Broderick kterej měl strašně málo prostoru. Jinak k hercům nemám moc výhrad. Nikdo nehraje nějak extra dobře ale odvádějí slušnou práci. Jen škoda že humor je prakticky okopírovanej ze 100 jinejch filmů. za mě slabší 4*. Bavil jsem se ale není to nic dlouhotrvajícího.(16.6.2012)

• Lacike

Ze vraj komedia. A kde sa stratili vtipy? Tym nemyslim kvalitne vtipy, ale aspon nejaky naznak o vtip. Proste z tohto hladiska tu nic nie je. Celu dobu sa zapletka snazi tvarit seriozne, ale nie natolko, aby sa to dalo oznacit za dramu. Je to len vlazne monotonne nic bez spadu alebo akychkolvek emocii. Az v poslednej tretine, kedy sledujeme samotnu lupez, tak to zacne byt aspon trochu napinave. Sice su vam postavy stale uplne ukradnute, ale aspon ste zvedavi ako ta lupez dopadne. Len vdaka tejto casti si film u mna horkotazko vybojoval 2*. Celkovo sa jedna o velke sklamanie najmä kvôli Ratnerovi, ktory sice nikdy nebol nejaky vynimocny reziser, ale komedie mu skoro vzdy sli. P.S. Comeback Eddie Murphyho sa stale nekona. Sice nepredvadza nic tak trapne ako v Norbitovi a spol., ale ani nie je nijak zabavny. Je len nudny rovnako ako cely film. 4/10.(15.2.2012)

Čekal jsem, že ten černý ukáže víc. Neukázal nic! Je to těžký složit film z tolika hvězd a dát každému prostor, aby se co nejvíc předvedl. Sic mám tyhle filmy moc rád, ty kde se plánuje a krade, ale tenhle zase tak nic moc extra nebyl. Prvně jsem se dokázal zasmát, ale pak mě to ubíjelo a ubíjelo a už se mi to vlastně ani nelíbilo. Film je průměrně průměrný na poli komedií.(28.3.2012)

Tower Heist není špatný film, sám o sobě si stojí dobře. Ale nabízí se zde srovnani s Dannyho parťáky a zde tento snimek nemá šanci obstát. Tower Heist je založen na šílených plánech, ktere víceméně vycházejí a to mě právě bavilo ;) Co bylo, ale zvláštní, bylo obsazení: Stiller, Broderick, Murphy a Affleck. Tato čtveřice mi přišla málo sehraná. Takže to je trošku škoda, ale co mě potěšilo byla role Alana Aldy, ten se na prohnilého bankéře hodil perfektně...(30.4.2012)

• predators

Teda, dostat bourák z tak pekelně střeženého hotelu, to je na drama té nejvyšší kategorie. Nebo z toho může být slušná komedie, když si uvědomíte, jaké trable můžou nastat, když se s vozítkem nacházíte ve třicátém poschodí. Taky k rozluštění zápletky bude zapotřebí promazat mozkové závity! Jo jo, kdyby ryby...a jedna velká nuda s nezajímavou partičkou kolem Stillera a Murphyho! 40%(14.2.2012)

• - Role Arthura Shawa byla původně nabídnuta Robertu Redfordovi, ten ji ale odmítl. (Haretix)

• - Miliardář Donald Trump poskytl filmařům k natáčení svůj Trump International Hotel & Tower, který se nachází nedaleko Central Parku. (jenik71)

• - Kvůli natáčení v letním období musela produkce scénu několikrát uměle zasněžovat. (KucC)