Reklama

Reklama

Josh Kovacs je manažerem jednoho z nejluxusnějších hotelů v New Yorku. Nejvyšší patro má pronajaté burzovní magnát Arthur Shaw. Když ho zatkne FBI za podvod, považuje to Josh nejprve za omyl. Pak se ale zjistí, že Shaw zdefraudoval nejen obrovské částky, ale i peníze hotelových zaměstnanců, kteří je vložili do penzijního fondu. Cítí obrovskou vinu, protože on sám Shawa o jeho spravování požádal. Vrátný Lester, který se jako ostatní ocitl na mizině, se pokusí o sebevraždu. Teprve tehdy Josh prozře a v záchvatu vzteku roztříská červené Ferrari, které Shaw vystavuje ve svém bytě. Spolu se dvěma dalšími kolegy je okamžitě propuštěn. Poté se rozhodne vzít odplatu do vlastních rukou. Od agentky FBI se dozví, že v Shawově bytě je ukrytý trezor s 20 miliony dolarů. Josh k připravované loupeži přibere bývalého burzovního makléře, který kdysi v hotelu bydlel, a dávného spolužáka - profesionálního zloděje. Trezor je ale prázdný. Ve chvíli čirého zoufalství si Josh uvědomí, že poničené Ferrari je ze zlata. Teď už jen zbývá vymyslet, jak dostat nepozorovaně Ferrari z nejvyššího patra mrakodrapu. (TV Nova)

(více)

Videa (45)

Trailer 2

Recenze (381)

Cervenak 

všechny recenze uživatele

Miestami hrozne stupídne (hlavne vo finálnej tretine), ale zároveň aj dosť zábavné (hlavne vo finálnej tretine). Rozhodne nevyužitá šanca - pri premakanejšom scenári z toho mohla byť výborná heistovka. Napriek tomu sympatická jednohubka. Oceňujem hlavne, že tvorcovia netlačia na komediálnu pílu, Stiller nehrá svojho tradičného trapného debila a Murphy nedostane dosť priestoru, aby jeho fasttalk začal byť otravný. Celé to má slušné tempo a občas sa urodí aj výborná scéna. "Steve McQueen is my little bitch now." ()

verbal 

všechny recenze uživatele

Všichni jsme si už zvykli, že ten židácký šereda hraje v samých trapných sračkách (snad až na prvního Zlotřilého fotra). Není pak divu, že když vyběhne jen ze sračkou prostou, setrvačnost je svině a pod vlivem Nočních můr v muzeu by jeden mačkal odpad už při úvodních titulcích. Ačkoliv zde pan Ratner jednoznačně útočí na zápis do Guinessovy knihy za první komedii bez jediného vtipu, nikdo se za těch sto minut nepoblije ani neposere, nehraje v tom jediná flašinetářská opička, až na hlavní roli je to charismaticky obsazené a velkolepě natočené a kdybych se měl u každé podobné oddechové hovadiny zamýšlet nad s*t*u*p*i*d*i*t*o*u scénáře, rozhodně nenaperu za čtyři Scotu Pilgrimovi, že ano! Jak se tu tak zase dívám na ty yntelechtuání plačky, pomalu se přestávám bát vyslovit provokativní tezi, že jsem se u toho nebavil téměř stejně, jako u těch tolik přeceňovaných Clooneyho retardů. ()

Reklama

tron 

všechny recenze uživatele

Komédia, ktorá nie je vtipná (s výnimkou lesbického dialógu). Je to asi taká komédia, ako preventívna návšteva zubárky. Síce viete, že ak aj vám niečo nájde, nebude to hneď robiť a dá vám termín o niekoľko dní/týždňov neskôr... ale aj tak je to zubárka. Fádna vizuálna stránka, mimoriadne rutinná réžia, nezáživní herci v čele s Benom Stillerom, Eddiem Murphym a (preboha!) Matthewom Broderickom (odkiaľ inšpektora Dadgeta vytiahli?), nelogické kraviny, nesympatický Alan Alda, blbý scenár. Je toho dosť, ale nič z toho nie je pozitívne. Nechápem, ako je možné, že takýto matne malátny film celosvetovo zarobil 152 miliónov (pri rozpočte 75 ). ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $75miliónovTržby USA $78,046,570Tržby Celosvetovo $152,930,623Tržby za predaj Blu-ray v USA $5,101,532 //počet predaných kusov 255,204Tržby za predaj DVD v USA $9,788,067 //počet predaných kusov 549,751║ Nehorázna dôchodcovská sucharina, Ratner len potvrdzuje že je režisér bez lepšieho nápadu a ani rutinérský štýl mu nič nehovorí. V podstate už len pozerať sa nezáživných a prestarnutých hercov ako Matthew Broderick a Eddie Murphy bolo už čo to povedať o pokleslosti v rámci castingu. Príbeh nezáživná báchorka ako hrom a o lepší gag tu ani nezakopneme. /25%/ ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Okamžitě po skončení filmu jsem přemýšlel, jestli se mně film vůbec líbil nebo jestli jsem akorát nebyl rád, že po dlouhé době vidím v jednom filmu herce, které mám z mládí moc rád, což ale částečně mohlo přebít kvality filmu. Řeč je hlavně o Eddie Murphym, který mě po hodně dlouhé době konečně v nějakém filmu zase docela pobavil. A to je co říct, když si uvědomím, že je tady na něj ve zdejších komentářích spíš nadáváno. Ale stejně i Alan Alda, Ben Stiller, Matthew Broderick nebo Téa Leoni. Tohle setkání bylo hrozně fajn. Škoda, že film byl natočenej neuvěřitelně jalově. To ale upřímně vůbec nechápu, protože Brett Ratner není žádnej béčkař. Příběh byl ale ze začátku hrozně nudnej, ve chvíli, kdy se objevil Eddie Murphy, se trošku oživil a hudba, ta byla naprosto příšerná. Jak z nějakýho lacinýho porno filmu. Kolikrát jsem si říkal, proč ten film, když už mají takové herce pohromadě, nenatočili pořádně. Je to hrozná škoda. Z toho totiž pramení i skutečnost, že já vlastně nevěděl, jak ten film mám hodnotit. Nakonec ale vyhrál fakt, že jsem ty herce po dlouhé době zase mohl vidět nad skutečností, že tenhle film se fakt moc nepředvedl. ()

Galerie (48)

Zajímavosti (16)

  • Miliardář Donald Trump poskytl filmařům k natáčení svůj Trump International Hotel & Tower, který se nachází nedaleko Central Parku. (jenik71)
  • Malú dialógovú rolu strážnika budovy súdu si zahral rapper Heavy D. Žiaľ, pár dní po premiére filmu zomrel na pľúcnu embóliu. (mijec)

Související novinky

Eddie Murphy touží po Oscarech

Eddie Murphy touží po Oscarech

07.09.2011

A dostane je. Protože je bude moderovat. Jistě, je to především součást kampaně před uvedením pestře obsazené krimikomedie Mistrovský plán, kterou natočil Brett Ratner. A Ratner je i jedním z… (více)

Brett Ratner v Spielbergových službách

Brett Ratner v Spielbergových službách

12.05.2011

Posledním filmem, který jsme od něj viděli, byla Křižovatka smrti 3 z roku 2007. Pak měl velké plány se čtvrtým Policajtem v Beverly Hills, ale nic z toho nebylo. Momentálně dokončil krimikomedii… (více)

Reklama

Reklama