Bohužel pro tenhle seriál jsem prvně viděla britskou verzi, takže mi příběhově neměl co nabídnout. O to zajímavější je srovnání postav. A nebyla jsem potěšena, Američani jsou prostě jiní a mají jiné požadavky na své seriály, ale opravdu musí každý upír připomínat Edwarda? To jinak nepoznají, že je to upír nebo co? Nehledě na to, že Bishop působí zlověstně na míle daleko, u původního Herricka se mi líbila jeho nenápadnost. Většina postav je moc archetypální, snad abychom už od pohledu poznali, co jsou zač. Až na vlkodlaka, který jako hlavní hrdina musí být atraktivní. Sorry, Joshi, ale tu ňoumovitost ti nikdo neuvěří. Já vím, že se snažili a není to špatný seriál, ale postrádá to kouzlo všednosti, kterým oplývá původní verze. Takhle je to pouhý průměr.(19.6.2014)

Tak po pilotním dílu jsem nadšen. Originální verzi jsem neviděl, takže nemůžu srovnávat, ale tato je dostatečně vtipná, svižná, atmosférická, tajemná a hlavně skvěle obsazená. Už je to nějaký pátek, co mě první díl nějakého seriálu takhle okouzlil.(19.1.2011)

3* kvůli znalosti nepřekonatelného ORIGINÁLU. Vykrádání či bohabojné kopírování vytvořeného příběhu je u američanů normální. Zvykl jsem si na to i u jiných "děl", ale zde jsem bohužel zklamán. Velkým MÍNUSEM je, že to na mě nepůsobí tak, jak bych očekával a přijde mi to jen jako (až skoro nezáživné) přepsání a přehrání toho samého s jinými herci, lehce jinak poskládanými scénami, s přidanou postavou vlkodlakovi sestry, s nastolení "amerických" upírských mýtů z předchozích seriálů = upíří hypnotizace. ..... Do kladů bych snad vypíchl postupné sledování ducha Sally, jak se snaží zhmotnit. ;-) ... Takže po 5 dílech pokračuji ve sledování. Chci vidět, jestli se v určitém místě dokáží odpoutat od originálu a pokračovat ve VLASTNÍM vyprávění osudů jednotlivých postav!(30.5.2011)

Není to vrchol seriálové tvorby, navíc kopie (originál jsem neviděla), ale bavilo mě to hodně. Upíři se s ničím nepářou, prim tu hrají vztahy mezi postavami, Mark Pellegrino opět září a dočkáte se uzavřeného konce - co víc si přát.(6.9.2015)

Remaky veľmi nemusím, navyše seriály typu True Blood, Vampire Diaries a pod. ma nudili k smrti, preto som si myslel, že Being Human bude pre mňa len stratou času ... stal sa však presný opak! Kanadská verzia britského seriálu ma jednoducho dostala, srší vtipom, napätím, krvou, romantikou a všetko to dohromady funguje presne tak ako má! Seriálové prekvapenie roku 2010. / Season 1 = 4* / Season 2 = 4* / Season 3 = 3*(16.2.2011)

• - Prvá séria Being Human bola uvedená v januári 2011 na americkej káblovej televízii Syfy a kanadskej Space. (Greenpeacak)

• - Beatrice (Mary Katherine Harvey) a Ramona (Helen Colliander) by mali byť identické dvojčatá, avšak Ramona má ako dieťa hnedé oči a ako dospelá modré. (Fanita)