Koumáci (TV seriál)

Imagination Movers

Komedie / Rodinný

USA, 2008, 30 min

• Jizni Tlapa

"Mít par nápadůůůůůů,to chce KOUUUMÁNÍÍÍÍ".......Děti to zabaví a tím to svůj účel splňuje dokonale..(14.1.2012)

• Paity

Nevím, jak ostatním, ale mě Koumáci přišli jako úplní trapáci. To co se může zdát na první pohled jako docela dobrý nápad se totiž mění během vteřiny na totální brak.(21.9.2012)

• unclejack

Tento program má v systéme mojich hodnotení veľmi svojrázne postavenie, pretože podľa neho úspešne určujem odpadovosť všetkých ostatných relácií. Pýtam sa - Je xyz porovnateľné s Imagination Movers? Sú Koumáci dokonca lepší? A je to vôbec možné? 99 percent programov, seriálov či filmov týmto basic sitom úspešne prejde a dôvody sú jednoduché - Koumáci sú nielen mizerne zahraný, ale aj otravne prvoplánový a neprimerane natvrdlý televízny program. Vyfarbené do takých farieb, že vynálezcom Technicoloru by relácia spôsobovala príliš živé nočné mory a plné nesmierne otravných songov, ktorým kraľuje úvodná hymna na stupídnosť Koumáci a machri. Netuším čo to musí byť za dieťa, že podobný zážitok prežije bez väčšej ujmy, každopádne takej odvahe skladám klobúk a úprimne doznávam, že ja by som pred takouto úlohou zutekal do kazašských stepí. P.S. O úrovni tohto programu, viz Galériu. Viacej povedať netreba.(3.4.2012)

• honajz

Nucen sledovat to, protože syn chce vidět Mickeyho klubík, a tohle dávají před tím. Tohle je skutečně totálně mimo. Pro děti to snad ani není. A dospělým může být tak leda trapně z těch trapností, co tam ta ústřední pětice, protože ke 4 klukům patří i jedna holka, provádí. A ty písničky, ty mne některé budí hrůzou v noci ze sna... Naneštěstí to není ani tak blbé, aby to bylo zábavné. Leda rádi říkáte WTF co dvě tři sekundy.(5.4.2011)

• honajz2

Hodně divný,podle mě bez děje.A taky nechápu proč se tohle vůbec točí.0 %(5.4.2011)