Protivný sprostý holky 2 (TV film)

Mean Girls 2

Protivné baby 2

Komedie

USA, 2011, 93 min

• Patrix000

Film nic moc važne na jednicku to nemá ani nahodou prislo mi to vse moc falesný a rychlý vse muselo byt hned jasný to je divný film ma být zahadný a mam o nem premýslet tady to hned rekli a to bylo to nudný a neprijemný!!važne nuda ale za to že holcčiči intriky mam rad tak aspon ty dve hvezdicky dám!!(17.8.2012)

Dívčí rivalita na ´střední´ podruhé a tentokrát v ryze televizním kabátě. Příběh sází daleko více na zábavu a tak oproti předchozího filmu byla vyškrtnuta romantická linka a nějaké to drama. Holky tu prostě blbnou a to je celé. Televizní tvůrci tak film zcela nekopírují, což je jedině dobře. TV film jaký má být. Jednoduchý, nekonvenční, prostě svůj.(1.2.2017)

• Tsuki

Do kvality jedničky to má sice dost daleko, ale koukatelné to ještě bylo (líbí se mi porovnávat teen holčičí filmy, protože i když se na první pohled může zdát, že všechny jsou na stejné brdo, podle mě to tak není - najdou se takové, které mají třeba nějaké dost povedené scény nebo aspoň dobrý soundtrack, ale jsou taky jiné, které nevynikají skoro ničím. A tenhle je bohužel právě z těch obyčejnějších a méně zábavných). Bylo ale zajímavé vidět v nějakém filmu Jennifer Stone, protože tu jsem zatím znala jen z Kouzelníků z Waverly. ~(2,1)~(11.5.2013)

No tak náhodou já za sebe musím napsat, že se mi to líbilo a že jsme byl mile překvapen. Čekal jsem stupiditu, ale byl jsem svědkem nenáročné komedie, která se dokonce vyhnula trapnostem obvyklým podobným filmům. Dokonce bych řekl, že to na mě zapůsobilo lépe než první díl. I když první díl bych s tímhle nerad srovnával. Vlastně to s tím má společného prabůh málo, jen pár věciček, takových drobnůstek (plastics). Suma sumárum => Pohodička, klídeček, relax a příjemné pokoukáníčko.(10.8.2011)

Pár věcí mi na tom vadilo: -Název filmu. Kdyby se to jmenovalo jinak, kdyby se parta nejmenovala Plastics, možná bych takovou spojitost nedělal každou minutu koukáním na film. -Proč tam proboha strčili Disneyovské "star"? Claire Holt má zkušenosti s chytrou postavou z H2O a blbou fakt hrát neumí. -Stereotypní příběh s hlavní hrdinkou, její best freindkou a nepřítelkyní. Pár věcí se mi na tom líbilo: -Že Abby je taky bohatá a přesto je Mandinou nočné můrou. -Že tam bylo o malilinko víc dějových linií-peníze na začátku a peníze na konci. -"Zoufalá" neteř v hlavní roli -Scéna s mrtvou asijskou dívkou na hřišti.(18.3.2011)

• - Tim Meadows jako ředitel Duvall byl jediný, který si zahrál v obou dílech filmové série. (Verunka1995)

• - Studio Paramount učinilo autorce scénáře k prvnímu dílu Tině Fey několik nabídek, aby se opět na scénáři k pokračování podílela. Tvůrkyně však vždy odmítla. (..Lucas..)