Reklama

Reklama

Parta Plastic je zpět a nutno říci, že jsou více posedlé módou, zábavnější a divočejší, než kdy před tím! Popularita na vysoké škole může být více než nebezpečná.  Oprsklá Královna Bee se pustí do boje, ve kterém nemá žádnou šanci na vítězství... Tento film upozorňuje na to, že popularita na vysoké škole může být více než nebezpečná. Jo (Meaghan Martin) je velmi sebevědomá dívka, která chodí do posledního ročníku a vždy se stará jen o své věci. Toto pravidlo ji chrání před hněvem party Plastic. Jenže když je Jo svědkem, jak šéfka party Mandi (Maiara Walsh) terorizuje spolužačku Abby (Jennifer Stone), rozhodne se, že je na čase zaujmout k této situaci konečně nějaké stanovisko. Celá škola se najednou ocitne ve válce a Jo se chystá ukázat Mandi a všem Plastičkám její vlastní pravidla. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (91)

White-Man 

všechny recenze uživatele
Jestli jednička byla průměrná, tak dvojka je hodně podprůměrná. Sice jsou zachovány prvky, které používala jednička (nová holka příjde na novou školu, boj proti „fiflenkám“, obžalování z krádeže/podvodu, apod.), ale nejsou tolik výrazné, narozdíl od jedničky, a příběh tak působí poněkud suše. Holt opět se ukázalo, že pokračování nejsou vždy vhodnou volbou. ()

zdepapepa 

všechny recenze uživatele
První díl mám nakoukaný dostatečně, o to víc jsem celý tento film měl v očích a uších odpornou pachuť dejavu, hodně ošklivého odvaru s neznámými herci (rozuměj: twentysomethings hrají studenty střední školy). Situační komedie na bodu nula, cokoliv tam zaznělo, to PSH (že se nedají na rap). Obyčejné žertíky a maximálně pošpinění jména se zde obracejí v úplatky, krádeže peněz, likvidace živnostníků, zásah policie - to mi tolik vtipné nepřijde. Proměna hlavní hrdinky v "plastic" mi přišla až moc přirozená, nebyl tam přílišný rozdíl. Rozchod kamarádek v druhém aktu byl taky dost nepřirozený a stalo se z toho klasické "vyřešilo by se to za 2 minuty, kdyby si to vyříkaly". A v jedničce si taky nepamatuji obří mejdany v megavilách. Celkově mi předchozí díl přišel realističtější. Stejně ale jako bezmyšlenkovité remaky, tak i toto má výhodu toho, že původní materiál byl dostatečně nosný, takže i když to byla špatná kopie, tak to nebyla naprostá tragédie. ()

Reklama

MickeyStuma 

všechny recenze uživatele
Dívčí rivalita na ´střední´ podruhé a tentokrát v ryze televizním kabátě. Příběh sází daleko více na zábavu a tak oproti předchozího filmu byla vyškrtnuta romantická linka a nějaké to drama. Holky tu prostě blbnou a to je celé. Televizní tvůrci tak film zcela nekopírují, což je jedině dobře. TV film jaký má být. Jednoduchý, nekonvenční, prostě svůj. ()

R&omize 

všechny recenze uživatele
Třetí hvězdička div není průhledná. Velice nevyrovnaný snímek. Chvíli jsem měl chuť mu dát sotva dvě hvězdičky, chvíli zase velice solidní tři. Že zneužívá názvu ke své propagaci, budiž (je to video film), ale že z jedničky vykrádá tak neumětelsky, když to vlastně ani nepotřebuje (vše, co není vykradené, je obstojně slušné), mě šokovalo, výjimkou je Tim Meadows, který se ve dvojce pěkně rozparádil... :) Napsal jsem to už u jedničky, napíšu to i sem: Pokud jste neviděli jedničku, můžete si blahopřát, dvojka by se vám měla líbit. Jinak řečeno, nic nepokazíte, když se nejdříve podíváte na dvojku a pak až si spravíte chuť jedničkou s Lindsay Lohan, ba naopak. ()

hous.enka 

všechny recenze uživatele
Velká vykrádačka originálních Protivných sprostých holek? Jo. Žádná originalita se nekoní. Včetně toho, že vlastně všechny holky jsou nakonec stejný a jde jim jen o to jedno - bejt populární a mít spoustu supr kámošek. Chlapi jsou tu jen hezouni, kromě hubenýho ajťáka, co dokonce dokáže dát video na internet. Borec. Asi nejlepší herecký výkon podává představitelka Chastity, hlavní mrchy. Zřejmě to ale bude tím, že zahrát mrchu je zábava. ()

Galerie (15)

Zajímavosti (2)

  • Tim Meadows jako ředitel Duvall byl jediný, který si zahrál v obou dílech filmové série. (Verunka1995)
  • Studio Paramount učinilo autorce scénáře k prvnímu dílu Tině Fey několik nabídek, aby se opět na scénáři k pokračování podílela. Tvůrkyně však vždy odmítla. (..Lucas..)

Reklama

Reklama