poster

Resident Evil: Zatracení

 • Japonsko

  Biohazard: Damnation

 • Japonsko

  バイオハザード ダムネーション

 • USA

  Resident Evil: Damnation

Animovaný / Akční / Horor / Sci-Fi

Japonsko, 2012, 100 min

Režie:

Makoto Kamija

Scénář:

Šótaró Suga

Hudba:

Rei Kondó
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • LiborGondek
  ***

  Očekával jsem, že uvidím pokračování s Millou Jovovich... Poté, co jsem zjistil, že se jedná o cosi, co vypadá jako ukázky z nové hry, se mi už tento "zázrak" vidět nechtělo. Nakonec jsem si to ale pustil a do dnes jsem nic podobného neviděl. Je to film složený spíše z počítačových herních ukázek, ale překvapivě se na to dá dívat. Konkrétně v tomhle případě, kdy Resident Evil vznikl nejprve jako PC hra to není vůbec špatný nápad. 60%(10.10.2012)

 • fr3ak
  ***

  Musím říct že Resident Evil: Degeneration mne tehdy dost zklamal, takže jsem od Damnation příliš nečekal. A vida! Najednou to jde. Sice mi tam pár věcí vadilo např. Leonova schopnost dostat se i znaprosto ztracených situací (viz přestřelka v podzemí), mluvící zombies si taky mohli odpustit. Nebýt těhle zbytečností, tak by se tento film absolutnímu hodnocení nevyhnul.(23.9.2012)

 • topr harley
  *****

  Výborná animace, výborný děj, postavy a akce. Jeden z těch kvalitnějších animovaných filmů, kterým nemám o vytknout. Už se těším na další pokračování. Z tohohle filmu by si měli vzít příklad tvůrci hrané série a natočit to přesně takhle. Jen konec už byl trochu překombinovaný ale to se dá vzhledem ke zbytku přehlédnout.(21.9.2012)

 • Campbell
  ****

  Tak sice ne tak dobré jako předchozí cgi film, ale i tak si myslím že tahle animovaná série má co nabídnout. Film se dost podobá hernímu dílu 6. Který jsem dohrál za věechny postavy. A i v tomhle filmu mě nevadila akčnost která tu je fakt velká, ale postava Ada Wong já ji prostě nemusím. Nicméně jako výplň pro hru je to dobré, jen stejně jako u hry postrádám klasický zombie. Ale těch se už asi nedočkám.(9.3.2013)

 • KOZEL84
  *

  Tak tohle bylo hodně nemillé.Trapná nuda,která je desetkrát delší než by měla a se scénářem,že ho snad psali v hollywoodu.Všechny hrané sou lepší i jednička a dvojka,a že to sou jóó lejna.Dlouho sem neměl takový pocit totální ztráty času a to sem viděl Artistu,Huga,Melancholiu i W.hors (čili nejhorší filmy roku).(14.11.2012)

 • - Leon S. Kennedy je v tomto díle vytvořen podle předlohy ze hry „Resident Evil 6“ z roku 2012, zároveň ho v obou případech dabuje Matthew Mercer, který tak nahradil Paula Merciera, který Leona daboval ve filmu Resident Evil: Rozklad (2008) a ve hrách „Resident Evil 4“ a „Resident Evil: The Darkside Chronicles“. (Corpsegrinder)

 • - Součástí závěrečných titulků je trailer na šestý díl videohry. (JackBurda)

 • - Spoiler: Dominantní typ parazita Plaga hostitele nezbavuje vlastní vůle a kontroly nad tělem. Proto jsou Ataman (Robin Sachs) i Buddy (Dave Wittenberg) schopni lidského jednání. (Perth)