poster

Znamení smrti

 • USA

  Resurrection County

Horor / Thriller

USA, 2008, 95 min

Režie:

Matt Zettell

Kamera:

Greg Hartman

Producenti:

James Cotten, Greg Hartman

Střih:

Travis Joiner

Scénografie:

Matt Yeager
(další profese)
 • AlistairMir
  ***

  V tomhle vidlákově jsou všichni tak těžce na hlavu, že i takovej Leatherface mi oproti nim přijde jako pohodovej, i když občas trochu hlučnej, soused od vedle. Což znamená, že projíždět se u nich na čtyřkolkách nebyl zrovna nejlepší nápad dne. Každopádně chválím výběr buranů protože rejža si dal záležet a vypadá to, že vidláky ani nemusel moc maskovat, stačila přirozená "krása" místního obyvatelstva. Co se týče klaďáků tak tam to dopadlo hůře. Sympatickej mi byl z téhle fantastické čtyřky jen jeden a osud zbytku mě naprosto nezajímal, takže jsem pro ně v případě jejich předčasného skonu ani nemohl okázale truchlit. Znamení smrti je slasher takže jak na tom jsou vraždy? Chvilka napětí....tááákže...ještě chvilku...tak fajn...vraždy jsou celkem uspokojivé i když přehnané gore, nebo jak tomu tady všichni říkaj, nečekejte. Hlavní padouch vypadal jako o něco menší brácha wrestlera Andre The Gianta a vynalézavost mu nechyběla takže palec hore. Celkově je to po všech stránkách průměrnej horor na jedno až deset mrknutí. Proč až deset? Protože do půl roka zapomenete, že jste to viděli a pustíte si to znova...a pak se to stane znova a znova atd....(14.8.2015)

 • Wacoslav1
  **

  Nikterak významnej ani atmosférickej film to teda zrovna není. Ne že bych se nudil, ale o tom, že bych se třeba bál nemůže být řeč ani náhodou. Hrozně tuctová stokrát viděná a nezáživná věc, tak maximálně na jedno zhlédnutí. Navíc je úplně evidentní kterej film to vykrádá. Tohle už tu prostě bylo.35%(3.10.2014)

 • Bloody13
  **

  Řadový hixploiter, v němž se už po x-té setkává městský život s tím venkovským. A zatímco jedni preferují adrenalin maximálně na čtyřkolkách, druzí radši loví turistickou škodnou ve svém revíru. Ressurection County je omílanou kašičkou, kterou jiní tvůrci patřičně vycucali až na dno talíře, strávili a po odskoku na hajzl opět připravili na stůl. Cítíte tu vůni taky? No ale abych nebyl za rejpala, tak ocením tu zapálenost pro danou věc, ta jako jediná nahrává do karet. Jinak si všimněte, jak v závěru hrdina popadne cihlu a celých 45 vteřin s ní lifruje nepřítelův ksicht, ten však vyvázne s trochou krví pod nosem a natrženým obočím. Ehm...(13.10.2012)

 • darkrobyk
  ***

  Gotický horor? To tedy opravdu ne. Průměrná vyvražďovačka s klasickým příběhem - parta mladých balíků z města se dostane do spárů balíků venkovských. Krásná příroda, hezká práce s cihlou (bohužel nedošlo na práci s rozžhavenou tyčí), fanatický farář, komunita s vlastními zákony. Chcete-li, aby někdo zmizel, pak ho je nejlepší upálit mezi pneumatikami. Všechny postavy jsou magoři nebo blbci, tudíž divák se těžko rozhoduje, které straně fandit. Nojo, podobných filmů jsou spousty, ale možná mají ve Státech pocit, že lidi z města je třeba před americkým venkovem soustavně varovat... Slušná kamera, průměrné gore (nabízely se takové možnosti), ovšem za očekávaný závěr jsem musel hodnocení zvednout.(25.7.2016)

 • Campbell
  ***

  Obyčejný exploiťák se vším co k němu patří, takže jsem se nenudil a celkem se mi líbil, sice bych měl celkem dost výtek, ale vzhledem k těm sračkám co jsem v poslední době vyděl na to výjmečně kašlu. Je to průměrný film který má sice dost klišé ale třeba vraždy a mučení bylo obstojný a nenudilo. Bohužel ale film má stupidní konec kdyby náhodou chtěly tvůrci udělat pokračování. Je to koukatelné ale zapomenihodnuté.(12.4.2014)