Znamení smrti

James Cotten, Greg Hartman

Travis Joiner

Scénografie:

Matt Yeager

Ďalší podarený exploiťáčik na tému "partia ľudí ide". Tentokrát tu máme dva páriky, ktoré sa vyberú kempovať, avšak nešťastnou náhodou sa dostanú do konfliktu s dedinskými buranmi a nedopadne to veľmi dobre. A môže sa začať zábava: naháňačky po lese, nejaké to mučenie, vraždy a hry na mačku a myš. Čiže nič nové na svete, ja si však vždy dám rád repete. Páčilo sa mi, že sa hlavné postavy nesprávali nelogicky, keď mali možnosť strieľať, tak strieľali. Kamera pekná, krvi bolo dosť a všetky atribúty dobrého hororu boli splnené, takže kľudne choďte do toho.(24.1.2011)

Obyčejný exploiťák se vším co k němu patří, takže jsem se nenudil a celkem se mi líbil, sice bych měl celkem dost výtek, ale vzhledem k těm sračkám co jsem v poslední době vyděl na to výjmečně kašlu. Je to průměrný film který má sice dost klišé ale třeba vraždy a mučení bylo obstojný a nenudilo. Bohužel ale film má stupidní konec kdyby náhodou chtěly tvůrci udělat pokračování. Je to koukatelné ale zapomenihodnuté.(12.4.2014)

Gotický horor? To jako proč? Co na tom má být gotického? Další vyvraždovačka, tentokrát jedou dva páry (po čase to není lichý počet) kamsi kempovat. Nechápu tu posedlost amíku trajdat někam do pustiny, kde to neznají. Co následuje je celkem jasný, i když tady je to trochu jiný. Neboť první obět není turista, ale domorodec a je do toho zapletena celá vesnice (u nic město). Solidní atmosféra, spousta buranů a gore scén. Lepší průměr.(16.6.2013)

• peter12

2 páry sa vyberú kempovať na pre nich nezmapované miesto a dostanú sa na benzínku a jeden totálne nesympatický miestny vidlák im poradí kade majú isť.No logika v tomto filme nieje a celú dobu filmu sa ani neukázala sviňa.Obsah tohoto filmu je na hovno,lebo sa hovorí o znameniach a ja som žiadne nepostrehol a gotický horor a to nieje určite.Celkovo spracovanie je z tých horších a tupejších.Nielenže tento film nieje originálny ale všetko tu už bolo a aj omnoho lepšie spracované a hlavne zo sympatickejším osadenstvom.Toto bola číro číra blbosť a nasierala ma svojou odvážnou nelogickosťou.Čistý nefalšovaný tupí film z totálne primitívnymi účastníkmi hry-kto prežije a kto zomrie.Aj tento slaboduchý slashar ide po stopách známejších a skúsenejších kolegov ale im sa nevyrovná ani atmosférou ani napätím a ani gore festivalom.(29.7.2014)

V tomhle vidlákově jsou všichni tak těžce na hlavu, že i takovej Leatherface mi oproti nim přijde jako pohodovej, i když občas trochu hlučnej, soused od vedle. Což znamená, že projíždět se u nich na čtyřkolkách nebyl zrovna nejlepší nápad dne. Každopádně chválím výběr buranů protože rejža si dal záležet a vypadá to, že vidláky ani nemusel moc maskovat, stačila přirozená "krása" místního obyvatelstva. Co se týče klaďáků tak tam to dopadlo hůře. Sympatickej mi byl z téhle fantastické čtyřky jen jeden a osud zbytku mě naprosto nezajímal, takže jsem pro ně v případě jejich předčasného skonu ani nemohl okázale truchlit. Znamení smrti je slasher takže jak na tom jsou vraždy? Chvilka napětí....tááákže...ještě chvilku...tak fajn...vraždy jsou celkem uspokojivé i když přehnané gore, nebo jak tomu tady všichni říkaj, nečekejte. Hlavní padouch vypadal jako o něco menší brácha wrestlera Andre The Gianta a vynalézavost mu nechyběla takže palec hore. Celkově je to po všech stránkách průměrnej horor na jedno až deset mrknutí. Proč až deset? Protože do půl roka zapomenete, že jste to viděli a pustíte si to znova...a pak se to stane znova a znova atd....(14.8.2015)