Skupinka problémových středoškoláků dostává poslední šanci vyhnout se vyloučení ze školy. Musí povinně navštěvovat hodiny tance a dramatu profesora Lorise. A tak poznáváme Lee, dívku, o které si všichni kvůli jejímu stylu oblékání myslí, že je lesba, ačkoli není, mezi všemi oblíbenou Karmel, která lesba naopak je, ale bojí se vyjít s pravdou ven, Tegse, který je terčem posměchu kvůli své lásce k tanci, fotbalistu Jordana, který je do Tegse tajně zamilovaný a homofóbního Ryana, který se kvůli podobně raženým kamarádům bojí být tím, kým opravdu je. A ti všichni se musí naučit nejen to, jak vycházet mezi sebou, ale hlavně to, jak vycházet se sebou samými. (playboxguest)

playboxguest

Zahraniční kritika pěje samou chválu, Times to přirovnává ke Glee a já si to stáhla čistě z toho důvodu, že aniž bych to studovala dál, viděla jsem na obalu E4, což ve mě vyvolalo asociaci k seriálu Skins... A přestože jsem až ve finále zjistila, že s tímto kanálem nemá film nic společného, stejně moje srdce zaplesalo, protože stavbou mi film můj oblíbený seriál malinko připoměl. Parta problémových středoškoláků se schází na hodinách tance a dramatu a my je na začátku filmu poznáváme všechny najednou, aby se po chvíli film rozdělil na vyprávění o jednotlivcích, jejichž osudy jsou nadále protknuty i životy ostatních postav, přesně jako to bylo ve Skins :-) . Od nadprůměrného čtyřhvězdičkového hodnocení mě odradilo jen to, že je na mě tenhle film opravdu až moc gay (nejde ani tak o to, že většina hrdinů jsou homosexuálové, potíž je v tom, jak se to pořád a za každou cenu zdůrazňuje) a k tomu ta přehnaná reklama na Adidas (bez jejich peněz by měl film asi malé šance vzniknout, ale to, že v tomhle filmu má na sobě každý od malých dětí až po rodiče oblečení téhle značky bylo až moc okaté a přehnané... jako by v Anglii nic jiného neexistovalo). ()

marvan

Snímek, který má šanci oslovit gay komunitu, ale nikoli běžného diváka, na to mu chybí potřebný odstup a nadhled. Zvláštní, ve všech směrech se tu skloňuje slovo homofobie, přičemž samotný snímek bych označil přesně opačným termínem: heterofobní. ()