Reklama

Reklama

Hlavní hrdina Ian Archer je vzpurný student stření školy. Jednoho dne se ale probudí v záhadné škole Tower Prep. Nemá tušení, jak se sem dostal a ani kde se nachází. Spřátelí se s třemi dalšími studenty. C. J. Wardovou, Gabem a Suki Sato. Ian zjišťuje, proč je v této škole. Dozvídá se, že on i všichni ostatní mají nějaké speciální schopnosti. Při pokusu o útěk ale objeví něco zvláštního. Jsou to tvorové, které pojmenovali Gnomové a se kterými se naše čtveřice utká. Získají jednu jejich helmu, kterou pověsí na stožár školy jako výstrahu. Mezitím se přátelé začínají scházet ve staré observatoři, kde plánují opravdový útěk a snaží se objasnit celé tajemství školy. (farsifal)

(více)

Recenze (8)

Bozvav 

všechny recenze uživatele

Je to divné, ale místy i zábavné. Dobře obszeno, hůře napsáno. jako by sami tvůrci nevěděli, kam se má seriál ubírat. Za mne 30% ()

galba 

všechny recenze uživatele

Perfektní oddechovka, sice tam pár věcí nedávalo smysl úplně, ale ruku na srdce, v kterém seriálu ano, nechápu to nízké hodnocení tady... Oproti spoustě podobných daleko lépe hodnocených amerických seriálů, například zmiňované "lost", si myslím, že 4 hvězdy naprosto zasloužené. ()

Lachvos 

všechny recenze uživatele

Kdyby tam stále neběhal a nemlátil chudáky žabí potápeče ten playboy Van Acker, seriál by stál za prd...což neříkám, že to je v pořádku, právě naopak! Ale kupodivu pobaví, i když je to opravdu oddechovka jako blázen (rozuměj, mozek můžeš nechat doma a stejně stíháš ;). ()

Galerie (81)

Zajímavosti (1)

  • Druhý hraný seriál stanice Cartoon Network. (..Lucas..)

Reklama

Reklama