Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Hlavní hrdina Ian Archer je vzpurný student stření školy. Jednoho dne se ale probudí v záhadné škole Tower Prep. Nemá tušení, jak se sem dostal a ani kde se nachází. Spřátelí se s třemi dalšími studenty. C. J. Wardovou, Gabem a Suki Sato. Ian zjišťuje, proč je v této škole. Dozvídá se, že on i všichni ostatní mají nějaké speciální schopnosti. Při pokusu o útěk ale objeví něco zvláštního. Jsou to tvorové, které pojmenovali Gnomové a se kterými se naše čtveřice utká. Získají jednu jejich helmu, kterou pověsí na stožár školy jako výstrahu. Mezitím se přátelé začínají scházet ve staré observatoři, kde plánují opravdový útěk a snaží se objasnit celé tajemství školy. (farsifal)

(více)

Recenze (8)

Bozvav 

všechny recenze uživatele

Je to divné, ale zábavné. Dobře obszeno, hůře napsáno. jako by sami tvůrci nevěděli, kam se má seriál ubírat. Za mne 50% ()

galba 

všechny recenze uživatele

Perfektní oddechovka, sice tam pár věcí nedávalo smysl úplně, ale ruku na srdce, v kterém seriálu ano, nechápu to nízké hodnocení tady... Oproti spoustě podobných daleko lépe hodnocených amerických seriálů, například zmiňované "lost", si myslím, že 4 hvězdy naprosto zasloužené. ()

Reklama

Lachvos 

všechny recenze uživatele

Kdyby tam stále neběhal a nemlátil chudáky žabí potápeče ten playboy Van Acker, seriál by stál za prd...což neříkám, že to je v pořádku, právě naopak! Ale kupodivu pobaví, i když je to opravdu oddechovka jako blázen (rozuměj, mozek můžeš nechat doma a stejně stíháš ;). ()

Galerie (81)

Zajímavosti (1)

  • Druhý hraný seriál stanice Cartoon Network. (..Lucas..)

Reklama

Reklama