Kdyby tam stále neběhal a nemlátil chudáky žabí potápeče ten playboy Van Acker, seriál by stál za prd...což neříkám, že to je v pořádku, právě naopak! Ale kupodivu pobaví, i když je to opravdu oddechovka jako blázen (rozuměj, mozek můžeš nechat doma a stejně stíháš ;).(23.10.2011)

• anderson

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: DajTo! = 13.1.2013, réžia slovenského znenia (Markíza 2012) = (8.7.2013)(8.7.2013)

Po delší době opravdu dobrý seriál s odkrýváním tajemství. Moc bych si přál druhou sérii.(2.12.2011)

Záhada a akce ... přesně moje gusto! Pokud si tohle seriál uchová, získá minimálně jednoho českého fanouška - MĚ ;)(10.11.2010)

Perfektní oddechovka, sice tam pár věcí nedávalo smysl úplně, ale ruku na srdce, v kterém seriálu ano, nechápu to nízké hodnocení tady... Oproti spoustě podobných daleko lépe hodnocených amerických seriálů, například zmiňované "lost", si myslím, že 4 hvězdy naprosto zasloužené.(19.5.2011)

• - Druhý hraný seriál stanice Cartoon Network. (..Lucas..)