Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Danny Bolan (Tony Schiena) je policajt pracujúci v prestrojení. Až do chvíle, keď ho krivo obvinia a pošlú do väzenia.
Tam sa ako bývalý policajt stáva terčom útokov trestancov a rovnako i sadistických dozorcov. Celému nápravnému zariadeniu šéfuje muž menom Vargas (Vinnie Jones), ktorý prostredníctvom úplatkov a vydierania ovládol dozorcov a šéfa väznice. Vargas organizuje tajné zápasy v klietke a chce, aby sa Danny bil v takomto súboji. (ywo666)

(více)

Recenze (17)

ywo666 

všechny recenze uživatele

Pre mňa celkom zaujímavý film. Film má podobné téma ako Undisputed (vezeňské bitky, stávky, favorit vs. hrdina, manipulácie...). V mnohom sa ale filmy odlišujú. Undisputed po trojke a dvojke je už asi horeografiou neprekonateľné. Locked down má slabšiu choreografiu. Využíva sa tu hlavne MMA a musím povedať, že niekoľko orginálnch a zaujímavých nápadov sa tu nájde. Atmosféra je celkom celkom slušná a na rozdiel od undisputed tu máme prítomnosť kvalitného herca (Vinnie Jones). Napriek tomu je to ohviezdu horšie ako Undisputed (diely s Adkinsom). Ale fanúšikov MA, ktorým sa už zunovali ultra našlapané kopy a kaskadérske kúsky a chcú niečo realistické surové pripomínajúce často skôr street fight ako martial arts odporúčam. Ale postava Kimba Slica nevyužitá. ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Danny Bolan býval špičkový detektiv, kterého neprávem obvinili z těžkých zločinů, včetně vraždy a poslali ho do nejtvrdšího vězení široko daleko, a sice do obávaného chicagského Blackwateru, ve kterém vládne uvězněný mafiánský boss Tony Vargas (Vinnie Jones), který má celou prohnilou věznici, včetně jejího ředitele pod palcem. Navíc, v suterénu věznice pořádá nelegální souboje vězňů v kleci, na které jsou přijímány velké sázky. Danny se tak nedobrovolně ocitne ve společnosti sadistických bachařů a drsných zločinců, které sem sám předtím posílal. A pokud bude chtít přežít, bude se muset zúčastnit soubojů, jejichž vítěz bere vše. Nudit se nebude ani chvíli, protože chlápek, který ho dostal za mříže není nikdo jiný než mafián Vargas osobně. Musím předeslat, že příběhy z vězeňského prostředí jsou pro filmaře velmi vděčné a tahle story nepobrala příliš originality. I méně zkušený divák si hravě vydedukuje, jakým směrem se film po eskortování policisty do vězení bude ubírat. Každý z vězňů ho bude chtít dostat a pomstít se mu, bachaři s ním nebudou jednat v rukavičkách, potká zde dobráckého černocha Irvinga s dredy (David Fennoy), jehož "morgenovskofrimanovský" charakter přímo bije do očí, a se kterým se skamarádí na život a na smrt poté, co mu začne dělat trenéra a tak dále. Scénář vykrádá snad všechny filmy z prostředí věznice, včetně "Vykoupení z věznice Shawshank", ale činí tak naprosto bezostyšně. Představitel nespravedlivě obviněného detektiva Tony Schione je naprosto ve zdejších končinách neznámý bývalý mistr bojových umění, není to úplné herecké dřevo a aby to nebylo málo, dělal si choreografii k fightům, které se docela povedly. I přes svoji neoriginalitu, mě film nenudil, ale nepřinesl nic tak převratného. Tohle vězeňské blues nepřekročilo brány běžného, avšak sympatického průměru. ()

Reklama

Morholt 

všechny recenze uživatele

U těhle arénovek z vězeňského prostředí záleží výhradně na tom, jak se povedou rvačky a ty tady stály za jedno velký hovno. A to mě hodně zklamalo, protože když už tu je k dispozici někdo, jako je Kimbo Slice, čeká člověk docela hodně. Jenže Kimbo se tu jen mihnul a žel bohům málo prostoru dostal i Vinnie Jones. Všechno tak zůstalo na necharismatickém jelitu v hlavní roli a tím pádem to nemohlo dopadnout dobře. 10% ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Ha zase jedna vězeňská arénovka. Nic novýho pod sluncem. Nicméně tady jsou ty fighty celkem zdařilé a Vinnie Jones tu hraje velice solidního zmrda. Na podobný typy rolí se prostě hodí. Jinak film opravdu nepřichází z ničím inovativním, ale pro fanoušky podobných snímků je naprosto uspokojující. Má to docela spád rychle to uteče a je tu všechno co má v podobným filmu být. Co se těch soubojů týče není to až tak choreografie jako spíš tvrdý nekompromisní bitky, ale nemám s tím problém.55% ()

Lateef 

všechny recenze uživatele

V podstatě zbytečný film, protože vše, co známe, pouze zopakoval. Navrch nepřidal zhola nic, spíš by se dalo kritizovat. Tak hlavně vězeňské bitky jsou nudné, špatně zabírané, znovu nepochopitelně prostříhané pohledy do hlediště a především to není žádná přehlídka bojových dovedností alá Undisputed, nýbrž jenom máchání pěstmi, sem tam nějaký přehoz nebo páka. Choreografii vymýšlel představitel hlavního hrdiny, Tony Schiena, a nemyslím si, že si na ní dal nějak extra záležet. Jinak jako s postavou jsem s ním problém neměl. Co dál?? Zaškatulkovaný Vinnie Jones, totálně nevyužitý Kimbo Slice, špatný závěrečný souboj a dvě erotické scény. S bídou dvě hvězdičky. ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama