Vyprávěj, Šeherezádo

Egypt, 2009, 132 min

Samir Bahzan

Tamer Karawan
  • jhrasko

Z OBSAHU: Příběhy silných, s životem hrdě bojujících žen, které si Hebba začne zvát do svého pořadu, však novinářce ukážou, že svět může vypadat i jinak. Spravedlivě. Rovnoprávně. Jen v sobě musí člověk najít sílu porvat se o svoje práva. Nejlépe rozumem a důvtipem, což často předčí hrubou sílu. Stejně, jako to kdysi dokázala slavná Šeherezáda. (oficiální text distributora)...ŤAŽKO STRÁVITEĽNÁ EGYPTSKÁ TELENOVELA.(8.12.2010)

Rád pokukuju i po jiné než po té naší už poněkud profláklé euroamerické produkci i té zajímavé východoasijské.Sem tam díky zvědavosti najdu i perlu.Tohle sice není žádný skvost nějak objevně (zajímavě) udělaný,ale příběh,který se nám může zdát už poněkud pasé (no i když.....),tak tam kde natočený,zcela určitě jedno z témat dne- (forma ale opravdu jak telenovela,-a to v tom měl pazoury Barrandov!).(15.6.2011)