Skupina mladých lidí je uvězněna v neznámém domě. To pravé napětí se však rozpoutá až ve chvíli, kdy se spustí video a informuje všechny přítomné o tom, že jim bude umožněno uniknout, zapojí-li se do sadistických a masochistických her... Skupinka přátel se rozhodne zastavit stopařce. Ukáže se však, že to nebyl zrovna nejlepší nápad, neboť tato žena posléze všechny zúčastněné omámí plynem. Ti po následném procitnutí zjistí, že jim byly na lebky implantovány nádobky, které se samozřejmě nedají odstranit bez fatálních následků. Usměvavá a profesionálně vyhlížející žena jim poté z televizní obrazovky oznámí, že mají dvaadvacet hodin na to, aby naplnili lahvičky určeným množstvím mozkové tekutiny, kterou tělo produkuje pouze v případě extrémní bolesti. Čas kvapí a oni se společně s další skupinou nešťastníků podrobených stejnému testu rozhodnou spolupracovat a sdílet tak břemeno onoho bolestivého cíle. (oficiální text distributora)

ricci.s

Po dlhšej dobe krvavá kvalitka s úplne jednoduchým dejom. Tentokrát je partička ľudí zatvorená v neznámom domčeku a jedinou možnosťou na únik je... bolesť. Takže sa celú dobu navzájom mučia, príp. sa mučia samostatne - prídu na rad popáleniny, vytrhávanie nechtov, vybíjanie zubov, brúsenie pokožky, vŕtanie do kolien a podobné srandičky. Ja som si to celkom vychutnal, najmä keď to schytávala jedna protivná bruneta, dobre jej tak :-) Trochu to ťahajú nadol vlastne len herci, pretože ich umučeným výrazom som neveril ani slovo. Ako jednohubka bez väčších ambícií na spríjemnenie večera (po dlhej dobe) mi však táto novinka postačila dostatočne. ()

J*A*S*M

Považuji za nutné tento film odmítnout a říct mu kategorické ne. V momentě, ve kterém ustrnulo Vile, přestává být hororový film nejenom uměním a výsledkem originálního kreativního procesu, ale i zábavou jako takovou. Recyklovaná zápletka, prostoduchý scénář. Problematický námět o získávání surovin pro výrobu drog těžko o něčem vypovídá, slouží spíše jen jako berlička k obhájení ve své podstatě stoprocentně samoúčelného násilí. Objem násilí a bolesti je tu dokonce předem určen - a dokud ho postavy nenaplní, děj se nemůže pohnout dál. Ještě před pár lety bych tomu asi dal alespoň průměrnou známku za řemeslnou zručnost, ale už jsem z toho torture porna nějak vyrostl. Nuda, nuda beze smyslu. ()

Fr

,,AHOJ, VÍTEJTE U MĚ DOMA. OMLOUVÁM SE ZA TY NEPŘÍJEMNÉ OKOLNOSTI, KTERÉ VÁS SEM DOVEDLY. ALE MOHU VÁS UJISTIT, ŽE POKUD BUDETE SPOLUPRACOVAT, VŠICHNI SE ODSUD BRZO DOSTANETE“...... /// Po troše zbytečnýho sraní na začátku, 9 kousků zjišťuje, že ocitnout se zavřený ,,kdesi“, není hloupej pokus o fór (ani skrytá kamera …. i když… ). Sadisticky založení jedinci musej přetrpět takový ty úvodní kecy (puste mě ven…), než konečně ,,osoby“ zjistěj, že nadešel den, kdy není dobrý hrát si na tvrďáky. Hódně často si říkám: ,,zlatej SAW“. Ten měl takovej ten ,,lidskej“ průběh. Tady ty kydy kolem, postupně ztrácej veškerej emoční (vlastně jakejkoliv) význam a já jen tupě civím…. BUDE TO BOLET? TO DOUFEJME… no pravda, je tu pár okamžiků, kdy mi není dobře na duši, ale stejně je to zbytečně dlouhý a pak – film vo mučení stejně Českýho lva nezíská! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chtěl bych se naučit sadisticky vyvolávat strach. 2.) Zjistím, že prst bez nehtu, může dost dobře fungovat jako tužka. 3.) Thx za titule ,,unchained“, a ,,jives“. /// PŘÍBĚH ** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ ** ()

verbal

Další tlačení na Pilu. Partička iracionálních obětí v osidlech psychopatického výrobce adrenalinových drog se musí vzájemně pomazlit kleštěmi, žehličkou, vidiovými vrtáky, kladivem a dalším přehršlem dílensko kuchyňského vybavení, aby se dostala z vily, která má ocelové výstuhy ve dveřích. Na jedné straně vcelku příjemný materiál k tomu, aby nejeden místní řeznický učeň potřel ebenovou tyč liščím ohonem, na straně druhé by výše zmíněný inventární seznam nářadí bohatě stačil k tomu, aby logicky uvažující jedinec udělal z toho baráku úhlednou hromádku cihel a suti. To by ovšem nesměl být panikařící gay, co si raději nechá vrtat koleno či ufňukaná, ječící kikina, která dá přednost nehtové modeláži kombinačkama. Co naplat, kdyby v páté minutě probourali zeď a zdrhli, byla by z toho jen realitní prohlídka zejících interiérů zatuchlé nemovitosti. ()

LIVINGDEAD

Několik lidí v uzavřeném domě a jejich jedinou vstupenkou ven, je plná nádobka tekutiny, kterou vylučuje mozek. Bohužel, tu získají jen při nadměrné bolesti a jelikož chtějí všichni ven, musejí také spolupracovat. Musejí totiž docílit level 100%. A tak začíná žehlení břicha, vaření rukou, lámání nohou a dalších chuťovek. Dost mne vytáčelá černovlasá sadistická mrcha, která ubližovala všem. Ale na každou svini se vaří voda.... ()

• Hormony, které se skupina snaží nasbírat, andrenalin, dopamin a oxytocin, mozek vylučuje, když je tělo ve velké bolesti, ale jak Sam navrhoval, také při sexu. Takže místo mučení se, mohli mít sex, aby ampulky naplnily. (Arrinka)