Reklama

Reklama

Skupina mladých lidí je uvězněna v neznámém domě. To pravé napětí se však rozpoutá až ve chvíli, kdy se spustí video a informuje všechny přítomné o tom, že jim bude umožněno uniknout, zapojí-li se do sadistických a masochistických her... Skupinka přátel se rozhodne zastavit stopařce. Ukáže se však, že to nebyl zrovna nejlepší nápad, neboť tato žena posléze všechny zúčastněné omámí plynem. Ti po následném procitnutí zjistí, že jim byly na lebky implantovány nádobky, které se samozřejmě nedají odstranit bez fatálních následků. Usměvavá a profesionálně vyhlížející žena jim poté z televizní obrazovky oznámí, že mají dvaadvacet hodin na to, aby naplnili lahvičky určeným množstvím mozkové tekutiny, kterou tělo produkuje pouze v případě extrémní bolesti. Čas kvapí a oni se společně s další skupinou nešťastníků podrobených stejnému testu rozhodnou spolupracovat a sdílet tak břemeno onoho bolestivého cíle. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (108)

zolo23 

všechny recenze uživatele

Opäť tu máme horor typu : niekoľko ľudí v uzavretom priestore, sledujme správanie sa všetkých postáv ako si poradia s daným problémom. V tomto prípade ale musím pochváliť nápad, veď výrobu voňavky skrz bolesť som tuším ešte nevidel. PARFÉM príbeh vraha samozrejme nepočítam. Pochválim aj režiséra za niektoré scény, ktoré nám radšej neukázal, veď nie všetci máme radi vŕtanie (v tomto prípade doslovne) do človeka nie? :) Nič extra tento film nieje, ale zatracovať ho určite nebudem. A tú hnusnú nepríjemnú mrchu by som umučil mojim "krásnym" spievaním. ()

AlistairMir 

všechny recenze uživatele

Probrat se v baráku s osmi dalšíma osůbkama a zjistit, že pokud si vzájemně neublížíte (aby vaše mozečky mohly vesele kapat tekutinu do nádobky co vám záhadně vyrostla za krkem) tak se nedostanete ven živí to asi člověku zkazí večer. Našim hrdinům to taky večer pravdu pokazí, každopádně v duchu hesla "RADŠI ZMRZAČENEJ NEŽ TUHEJ" se dají všichni do díla. Poctivě se střídají a diváka čeká třebas trhání nehtů, žehlení břicha, opařování se, mydlení do sebe kladivem či hasákem, vymlacování zubů atd atd...Překvapivě každej radši mučí než by byl mučenej a tak se tomu na kom je řada většinou moc nechce. Osobně jsem se modlil ať tu japonku, kterou jsem začal ze srdce nenávidět, prostě spoutaj a mučej za všechny. Jestli jsem se dočkal neprozradím, ale přál jsem si to fakt hodně. Kdo je jakej člověk to divák zjistí a určitě si každej najde oblíbence. Chtěl jsem horor u kterého se odreaguji a užiji si násilí a to jsem dostal. PS : Chválím konec, dluhy se mají splácet. ()

Reklama

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Kristova noho s nehty vytrhanými kleštěmi, tak blbou zápletku aby člověk pohledal! Je tak blbá, že kdyby se přihlásila do soutěže o nejblbější zápletku, tak ji nevezmou, protože kvůli své blbosti by ani nebyla schopna vyplnit přihlášku.. Iritoval mě ten zženštilý surfař, výtahová hudba, těhotenské klišé i nekoncepčně roztřesená kamera - asi si musím dát od torture horrorů pauzu a uklidnit se trháním muších křídel.. Mimochodem, ač to bylo ve filmu rychle smeteno ze stolu, adrenalin, dopamin nebo oxytocin se uvolňují i při sexu, nicméně jsem si vědom, že kdyby se to omezilo jen na gruppen-sex mezi netknutým mučícím nářadím, některé jednoramenné svícny by zůstaly nevyleštěny.. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

,,AHOJ, VÍTEJTE U MĚ DOMA. OMLOUVÁM SE ZA TY NEPŘÍJEMNÉ OKOLNOSTI, KTERÉ VÁS SEM DOVEDLY. ALE MOHU VÁS UJISTIT, ŽE POKUD BUDETE SPOLUPRACOVAT, VŠICHNI SE ODSUD BRZO DOSTANETE“...... /// Po troše zbytečnýho sraní na začátku, 9 kousků zjišťuje, že ocitnout se zavřený ,,kdesi“, není hloupej pokus o fór (ani skrytá kamera …. i když… ). Sadisticky založení jedinci musej přetrpět takový ty úvodní kecy (puste mě ven…), než konečně ,,osoby“ zjistěj, že nadešel den, kdy není dobrý hrát si na tvrďáky. Hódně často si říkám: ,,zlatej SAW“. Ten měl takovej ten ,,lidskej“ průběh. Tady ty kydy kolem, postupně ztrácej veškerej emoční (vlastně jakejkoliv) význam a já jen tupě civím…. BUDE TO BOLET? TO DOUFEJME… no pravda, je tu pár okamžiků, kdy mi není dobře na duši, ale stejně je to zbytečně dlouhý a pak – film vo mučení stejně Českýho lva nezíská! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chtěl bych se naučit sadisticky vyvolávat strach. 2.) Zjistím, že prst bez nehtu, může dost dobře fungovat jako tužka. 3.) Thx za titule ,,unchained“, a ,,jives“. /// PŘÍBĚH ** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ ** ()

Havaj8 

všechny recenze uživatele

Vzhledem k úvodu sem od toho očekával aspoň minimální příběh, ale postupem se to ukázalo jako film, od kterýho se neočekává žádná velká logika a naprosto s klidem se to dá i odpustit. Jelikož tam nejde o nic jinýho, než z každýho dostat rovnej podíl bolesti. A že bylo k vidění dost věcí, no respektive vidět ani ne, tam bylo škoda, že ty největší chuťovky tý kameře utekly. Škoda, že se nekladl důraz na jednotlivý postavy a nějakou jejich spojitost...Originálům typu Saw a Hostel se to rovnat nedá, ale přesto dobrá novější odreagovačka, s naštěstí vydařeným koncem. ()

Galerie (45)

Zajímavosti (2)

  • Hormony, které se skupina snaží nasbírat, andrenalin, dopamin a oxytocin, mozek vylučuje, když je tělo ve velké bolesti, ale jak Sam navrhoval, také při sexu. Takže místo mučení se, mohli mít sex, aby ampulky naplnily. (Arrinka)

Reklama

Reklama