Tajemství bermudského trojúhelníku (TV film)

• Česko

Objasnění záhad Bermudského trojúhelníku

Bermuda Triangle Exposed

Tajomstvo bermudského trojuholníka

Dokumentární

USA, 2011, 44 min

• Peß

To nebyl dokument, ale bulvár (viz "nová děsivá fakta" a podobné plky).(26.10.2012)

Fakta nebo Fikce? Každopádně pozoruhodný dokument odhalující skutečnosti. 90%(3.12.2012)

Záhada bermudského trojuholníka patrí k mojim najobľúbenejším záhadám celkovo a každá jej prezentácia ma dokáže zaujať. Nebolo tomu inak ani v tomto prípade. Zaujala ma dostatočne na to aby som to dopozeral do konca i keď informácie ktoré boli udané už mi boli známe dávnejšie, aj tak sa jedná o zaujímavý pohľad na túto záhadu. PC zobrazovanie vecí bolo podľa môjho plusom.(11.4.2011)

Společně s výpravou dobrodruhů se vypravíme do Bermudského trojúhelníku objevit potopenou válečnou loď. To se sice nepodaří, ale objeví se jiná loď s dělem na zádi. Dále budeme svědky odhalování záhady jednoho letce, který vletěl do tzv. tunelu a urazil danou vzdálenost 10krát rychleji. Slušně zajímavý, ale ne až zas tak do hloubky jdoucí dokument. Hudba: Legativity Music(25.10.2012)

Jedná se určitě o velmi zajímavé téma, nicméně mínus přinesl typický americký styl - sdělí to pár info které by šlo shrnout do 10ti minut a těch zbývajících 35 už to jenom dokola opakuje s notně dramatickým nádechem to samé. Nicméně síla tématu dovede udržet pozornost do konce.(22.10.2012)