Reklama

Reklama

Utajený šéf - USA

(seriál)
TV spot

Obsahy(1)

Undercover Boss je televizní zábavný pořad, který byl vysílán ve více zemích, ale jako první ho uvedl v roce 2009 britský Channel 4. Zavítáme do různých firem, kde jejich majitelé pracují v utajení, aby prozkoumali vlastní zaměstnance, kteří si myslí, že mezi ně přišel nový pracovník . Majitel si však může ověřit i zda společnost opravdu funguje a určil, v čem by firma mohla být lepší. Na konci pořadu přijde překvapivé odhalení pravé totožnosti nového kolegy. (Skarface)

(více)

Videa (2)

TV spot

Recenze (30)

Radek99 

všechny recenze uživatele

Až na ten cukrkandlový konec po odhalení ,,šéfa" na konci a rozdávání desítek tisíc dolarů podřízeným, což celé je podbarvené pseudoemotivním hudebním podkresem, tedy na tohle přílišné tlačení na slzotvorné kanálky diváků, jde o celkem zajímavý pořad, který nechává diváky nahlédnout do zákulisí fungování celé řady různorodých řetězců a podniků po celých USA... ()

-bad-mad-wolf- 

všechny recenze uživatele

Emocionální dojáky na závěr, který navíc jedou jak přes kopírák (a ještě trpí hrůzostrašným českým předabováním), jsou často na hranici snesitelnosti. Jinak je to vlastně celkem fajn galerie postaviček a motivací (a deformací). Největší klad pro našince ale vidim v náhledu do světa, v němž funguje spousta tematických a osobitých společností - což je něco, co na našem malým trhu přežívá na okraji zájmu ve stínu tuctových zahraničních řetězců. ()

Reklama

blackrain 

všechny recenze uživatele

Velmi zajímavý pořad. Vůbec neuškodí, když někdo z vyššího vedení zakusí práci obyčejných pracovníků. Alespoň nahlédne do každodenní reality, se kterou se normální lidé musí dnes a vlastně denně potýkat. Pokud se z toho šéf dokáže poučit a vzít zaměstnance na vědomí a vyslyšet jejich prosby a zapracovat na tom, pak je všechno v pořádku. Jinak je to samozřejmě dobře natočená reklama na nejrůznější podniky. ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Majitelia, generálni riaditelia, top manažéri, či iní vysoko postavení členovia vedenia sa v prestrojení nechávajú zamestnať vo firme, ktorej šéfujú, na tých najnižších pracovných pozíciach, aby na vlastnej koži skúsili ako sa v práci cítia ich zamestnanci. Takže napríklad riaditeľ veľkej firmy na spracovanie odpadu sa na deň stáva smetiarom, na druhý deň nastúpi na triediacu linku, na ďalší zasa zakusí ako to funguje na zbernom dvore. Človek z kancelárie sa zrazu ocitne v reálnom svete. Nikto však netuší, že je to ich "Utajený šéf". ** ()

kulyk odpad!

všechny recenze uživatele

Exkluzivní buzinec plán! Zatímco jedna půlminutová reklama uprostřed Super Bowlu stojí nekřesťanský peníz, hodinový ,,dokument", ve kterém buržoj představí svojí firmičku v überrůžových barvách, vyjde na pakatel, respektive na nějakou tu částečku, rozhozenou na konci mezi pár vyvolených otroků. A vůbec to není nahrané, ne ne ne! ()

Galerie (36)

Reklama

Reklama