Reklama

Reklama

Conan

(pořad)
všechny plakáty
Talk-show / Komedie
USA, 2010, 1365x60 min

Účinkují:

Conan O'Brien, Andy Richter, Seth Rogen, Jack White, Lea Michele, Larry King, Tom Hanks, Jack McBrayer, Jon Hamm, Charlyne Yi, Michael Cera (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Díky americké kabelové televizi TBS se k nám vrací Conan O'Brian. Jeden z momentálně nejžádanějších moderátorů nočních talk show za oceánem. Pověstné neseriózní "reportáže", slavní hosté, skvělá kapela a samozřejmě samotné Conanovo charisma nám mohou dát tušit, že nás rozhodně nečeká žádná nuda. (Ricky_CZ)

Recenze (99)

Ded@M@tes 

všechny recenze uživatele

Pořad jak má být, Conan tomu dává ten správný šmrnc. Moderátor musí být trošku šílenec, aby se zábava točila a bylo se pořád čemu smát a na co se dívat, tento moderátor to rozhodně splňuje. Převážně se dívám na jednotlivé herce, kteří mě zajímají. Například: Ryan Gosling, Neil Patrick Harris, kaskadér Steven Ho, Shaquille O’Neal, Hugh Jackman, Chris Pratt, Michael C. Hall, Zach Galifianakis, Matthew Perry, Julie Bowen a další. / Viděné epizody: jednotlivé osobnosti *17.dílů / ( Hodnocení: 9/10 ) ()

FFilipCZ 

všechny recenze uživatele

Talk-show s hosty je samozřejmě parádní, ale nejradši mám stejně různá jeho mini videa a rubriky. Jako příklad uvedu třeba Bezradného pařana, kdy Conan, naprostý antitalent na pc a konzole, recenzuje hry a nebo rubrika upozorňování diváků na chyby, přičemž Conan má stejně vždycky pravdu a jejich výtky utře, vyvrátí a zakope hluboko pod zem. ()

Reklama

fishki 

všechny recenze uživatele

Conan je one of a kind. Je úplne jedno, kto mu píše džouky v monológu, aj tak improvizuje väčšinu času. Je úplne jedno, ako je oblečený, vždy bude vyzerať hrozne. Je úplne jedno, kto je jeho hosť. Aj keby to bol jeho sused, tak z toho dokáže vymlátiť super show. A velkú zásluhu na tom má aj Andy Richter. Jediná late night, ktorú pozerám od začiatku do konca. Thumbs up pre TBS. ()

Zeebonk

všechny recenze uživatele

Conan rád říká větu "Amazing things will happen, takže není divu, že se najde taková spousta mentálů, kteří mu ty jeho hovna žerou. Jejich pětihvězdičkové hodnocení je naprosto pochopitelné, já věřit, že do pěti let vyhraju v loterii a ošukám Angelinu Jolie, tak zapomenu na svůj vytříbený vkus, než bys řekl "pes vomrdal papeže". Pravdu je taková, že tenhle zoufale nevtipný chlapík stráví půlku show skákáním do řeči mnohdy zajímavým hostům a nám neúplatným pak nezbývá než z plných plic zaburácet do ticha - Umlčte toho sráče! Očividně se to míjí účinkem. ()

BoPo 

všechny recenze uživatele

Conanov humor mi celkom sedí. Okrem klasického a samozrejmého prvku, rozhovory s hosťami, sa tu vyskytujú fungujúce doplnkové záležitosti typu ponižovanie podriadených, náročné debaty s Jordanom Schlanskym, testovanie počítačových hier a spol. Conan O'Brien síce vyzerá ako vyzerá, ale jeho talent, nápady a cit pre situáciu by Vám nemali uniknúť. ()

Galerie (274)

Reklama

Reklama