poster

2010: Moby Dick

 • Česko

  Moby Dick

 • USA

  2010: Moby Dick

Akční / Horor

USA, 2010, 87 min

Režie:

Trey Stokes

Předloha:

Herman Melville (kniha)

Scénář:

Paul Bales

Producenti:

David Michael Latt

Střih:

Alex Evans

Kostýmy:

Jerry Santana
(další profese)
 • Lateef
  odpad!

  Znovu se budu opakovat, ale tohle nenatočil člověk. Kdybyste dali do ruky Křovákům kameru, natočí to přibližně dvěstěkrát lépe. Jako ten konec, kdy ten zmrd vytvořenej pomocí čtvrtky a nůžek, vyskočí na pevninu, jsem myslel, že otevřu okno, chytnu notebook, přimáčknu ho k hrudníku a vyskočím ven. A dabing že dělalo Řitka video?? Blbost! Tohle překládalo to nejčernější Hovno z prdele video!!(15.9.2012)

 • Godhaj
  *

  ,,On to není zvuk. Spíš prázdnota? Díra ve vodě.“ Moby Dick se rozjel nečekaně rychle. Hned v úvodu se na diváka vymrští poměrně hezký digitální kytovec, takže jsem čekal pořádnou akční jízdu. Bohužel, pak si člověk musí protrpět další hodinku a půl, než se zase na konci ukáže v celé kráse. A to bohužel převážně v ponorkách, které jsou nudné a tmavé. Potěšil mě ještě sílený Achab a jeho asi třímetrová gumovo-dřevěná puška. Jinak mě mrzelo, že se bral film vážně, což céčkovým filmům prostě nesluší.(19.11.2013)

 • Rodriguez
  odpad!

  Kapitánovy plány se zhroutí stejně rychle jako celý tento pokus přijít s něčím opravdu COOL. Ještě že jsem si dvd nekoupil, to bych se musel nakopat! Vyrazit z peněženky 99kč za takovou stupiditu s převelikými lacinými triky?! To teda opravdu nee... A už vůbec nebrat Asylum a hardcore dabing od Řitka video!!!(3.5.2012)

 • Hapretor
  *

  Renné na svůj věk vypadá velmi dobře. Pohledná to žena. Dokonce se mi i svého času líbila více než Xena - z toho seriálu - sledoval jsem jako malý špunt - ovšem v tomto filmu ani nevynikla - tento film vynikl svou demencí - jedna * jen za Moby Dicka - nebyl tak špatně trikově proveden - jediné plus filmu - nechat ho však surfovat po břiše po ostrově ??? - a to je ta nejmenší hovadina ve filmu - když už je film debilní, měl by být aspoň vtipný - a to tento bohužel není ani trochu. Jsou ale ještě větší a nudnější a debilnější snímky podobného ražení, proto tedy jedna *.(11.3.2015)

 • sadlokan
  ***

  Asylum má zpoždění jak České dráhy.Asi tak 20 let.Tenkrát bych zíral a tlemil se,dnes se tlemim a..i trochu zíram!Ke konci kpt.Achachachab nasadí místo ztracený protézy dřevěný kříž z hrobu malomocného faráře,poté velice obtížně zacílí na obří čivu pětisetstopého netvora a zamotaje se v lano,odpotápí se,včetně svého démona,do věčných hlubin...(20.10.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace