2010: Moby Dick

Alex Evans

Kostýmy:

Jerry Santana
  • MartinezZ

Ultra cool jména příšer už asi v Asylumu došly a tak po Megažralokovi, obří chobotnici a Krokosaurovi musel nastoupit Moby Dick. Striktně devastátorsky katastrofický námět ale vystřídala moderní alternace klasiky. Blonďaté tele z Xeny, spolu s armádou a mrzákem Achabem, nahánějí nasranou monstr veRLybu. ~~~ Ze všeho nejlepší mi přijdou interiéry ponorek ála kotelny ve sklepích starých budov - Asylum asi všechny ponorky natáčí ve stejné kotelně. Efekty obecně jsou naprosto blbé a levné, zbytek filmu je JEN špatné béčko, kdy chuť naprostého Asylumáckého průseru chybí. Tohle ales naštěstí zachrání konec s dřevěnou nohou a óbr plejtvákem, drandícím si to po souši.(27.9.2011)

• djbarrel

A další Mega zářez od mé oblíbené společnosti Mega shitů Asylum ! Po Mega piraňách, Mega chobotnicích, Mega žralocích a dalších přichází Mega velryba ... Parodie na Moby Dicka podle Asylum . Gigantická bílá velryba uhryzla kapitánovi Achabovi kus nohy a s tím i kus mozku, on si postavil futuristickou ponorku (futuristická dle Asylum znamená, že je vybavená LCD monitory) a jde po něm. Po čtyřiceti letech .... v případě Achaba to ještě sedí, ale ten maník s uhryzlou rukou nevypadal na 60 ... ale to je detail. Podstatná je velryba, která požírá všechno, ať už to k jídlu je (velryby ...) či ne (ropné plošiny, výletní lodě) , je nesmrtelná a neprůstřelná a má skvělé schopnosti, umí se pohybovat po souši a pojal jsem podezření, že se možná i naučila létat. Samozřejmně ve filmu je milion dalších komických situací z nichž bych už vypíchl snad tu jak vědátorka přežila na malém ostrůvku výbuch čtyř nukleárních torpéd ... to by snad ani MacGyver nezvládl. Na ostatní nesmysly se klidně podívejte ve filmu, ale neříkejte , že jsem vás nevaroval. 0%(23.9.2011)

• Hopi

Takže, kde začít. U tohoto filmu jsem měl velmi nízké očekávání a stejně to dopadlo ještě mnohem hůř. Proč musí Američané točit takové filmy? Nízký rozpočet je cítit z každého záběru a ty trapné filmové triky, škoda mluvit. Velryba používající kopec na ostrově jako skokanský můstek je prostě kouzelná. A malí panáčci střílející do ní mimo jiné z pistolek také. Pokud čekáte od tohoto filmu něco jiného než neúmyslnou komedii, vyhněte se mu velkým obloukem. A herecké výkony – i když by byly sebelepší, tak nepřekonají nesmyslnou velrybu.(27.12.2010)

• Lateef

Znovu se budu opakovat, ale tohle nenatočil člověk. Kdybyste dali do ruky Křovákům kameru, natočí to přibližně dvěstěkrát lépe. Jako ten konec, kdy ten zmrd vytvořenej pomocí čtvrtky a nůžek, vyskočí na pevninu, jsem myslel, že otevřu okno, chytnu notebook, přimáčknu ho k hrudníku a vyskočím ven. A dabing že dělalo Řitka video?? Blbost! Tohle překládalo to nejčernější Hovno z prdele video!!(15.9.2012)

Asylum má zpoždění jak České dráhy.Asi tak 20 let.Tenkrát bych zíral a tlemil se,dnes se tlemim a..i trochu zíram!Ke konci kpt.Achachachab nasadí místo ztracený protézy dřevěný kříž z hrobu malomocného faráře,poté velice obtížně zacílí na obří čivu pětisetstopého netvora a zamotaje se v lano,odpotápí se,včetně svého démona,do věčných hlubin...(20.10.2011)