Vlk z Wall Street

• USA The Wolf of Wall Street (více)
USA, 2013, 180 min (Alternativní 173 min)

Režie:

Terence Winter

Kamera:

Rodrigo Prieto

cumimnabednu

Pět hvězd. Nemohu jinak díky scéně, kdy DiCaprio a jeho kámoš do sebe nasypou pilule s opožděným účinkem a pak sledování Capriovy paralýzy a jeho cesta lambem bez újmy auta. Ha ha ha. Leonardo, moc ti přeji, ať už dostaneš Oskara za nějakou hlavní roli. Zasloužíš si ho už dlouho. ()

copterfish

Bavilo mě to do tý části kdy pořád stoupal nahoru a bohatnul,ale když už to byl totálně bohatej zmrd,co měl snad ůplně všechno,začala to být nuda. ()

Panel250

Skvely Di Caprio to tahne kupredu. Asi je to tematem, tim, ze to vychazi ze skutecneho pribehu, tedy bez napadu, ale me tohle nic nereklo. Zpracovani hezke, poctive. Diky Leovi to ma za me tri kousky. ()

kecal

Hlavní zápor tohoto filmu je, že někoho napadlo natočit životopisný film o hajzlovi co okradl statisíce lidí a pojat to jako komedii. Řekl bych že se našlo spousta lidí, kteří se vůbec nesmáli. Tři hodiny budete čumět na to jak lidé využívají své nejhorší lidské vlastnosti k tomu, aby okradli o peníze co nejvíc lidí, jen pro to, aby je doslova promrdali a prosňupali a co je na tom nejhorší, bude vás to bavit. Je to totiž dobře natočené a zahrané. Nebýt to podle skutečnosti, tak dám jasný čtyři, ale vědomí, že po těchto lidech zůstalo spousta zničených lidských životu mně osobně bránilo si tento film jako zábavnou jednohubku užít. Což mě přivádí k dalšímu mínusu a to je to, že vám tento tříhodinový film od mistra jakým Scorsese jistě je, vlastně nic nedá. ()

malis.uo

Filmu v mých očích škodí přehnaná stopáž, kdy se sice neustále něco děje, ale chybí mu tak větší spád a drama. Skvěle natočené i zahrané, ale o půl hodinky méně a byl bych spokenější. Souhlasím s uživatelem POMO, že Prokletý ostrov na dlouho zůstane nejlepším počinem dua DiCaprio Scorsese. ()

Ollivander

Zvrácený film z naprosto zvráceného prostředí, kde peníze jsou na vrcholu žebříčku hodnot. A pro koho ne, tak je akorát slaboch, k**va. A zvrácený film proto, že jsem se smál a bavil se, ale zároveň se mi z toho představení chtělo blejt. A DiCaprio tu předvádí neskutečný výkon. Hnus. ()

quido.morava

Nejen že upoutávky a marketingové snahy "řvaly" senzaci, a tím pádem jsem očekával něco víc, než se nakonec odehrálo, ale navíc to považuji za jeden z nejslabších filmů s DiCapriem (ne že by nehrál dobře, ale to nestačí). Nemá to žádnou myšlenku, je tam jen konstatování a popis. Celkově zklamání. ()

Jimclark

Doufám, snažím se... do hodnocení tohoto (alespoň pro mě) strhujícího filmu nezahrnovat příběh, který mi byl vysloveně proti srsti (vlastně co to kecám, už to nechci nikdy vidět). Ale rozhodně to byl scénáristický i režisérský majstrštyk. ()

MAsakRA

Je to vlastně výborná komedie z atraktivního prostředí, ale po tom všeobecném hypu se nemůžu ubránit mírnému zklamání. ()

Dobry_clovek

Co vsechno jsi schopen udelat jen kvuli vlastnimi prospechu? Jake to je nemit zadne zabrany a svedomi, kdyz podvedes nevinne lidi, abys jsi se sam mohl valet v kokainu? O tom tento film je. Namet podle skutecnosti, ktery Scorsesemu prinesl sam Leonardo DiCaprio, je opravdu silny. Skoro se ni zda, ze by se z neho dalo "vymacknout" i o trochu vic. Nejvic mi vsak chybi nejaka zaverecna sebereflexe. Neco, co i mene inteligentnimu divakovi sdeli, ze toto neni spravny zpusob zivota. Ze podvadet druhe se proste nedela, ze skutecne hodnoty zivota jsou jinde. Tento film ma takovy "cesky" konec - podvadej, krad a cim vic nakrades, tim mensi trest Te ceka a stale Ti zbude zatracene dobry zivot. ()

11FrAnK12

Osvobozující komedie plná drog, peněz a šlapek, kde je vše možné a kterej koli blb kterýmu to trochu myslí může získat pár milionu $ nebo se pletu. Výtečna komedie, kdy opět Leonard DiCaprio v hlavní roli nedosáhl na Oscara. V celku luxusní psychiatrie...@ ()

megacik

Výborne som sa bavil, presne takto si predstavujem akčnú komédiu, plnú peňazí a splnených snov. Mrzí ma však, že Carpino, za toto nedostal oskara. Bol som si skoro istý, že toho panáčika už má v kapse, teraz však zostal vo mne taký pocit, že mu to v tom holyvúde robia naschvál. Možno, keby bola Wall street v Californii, nejaký voľný Oskar by sa preňho našiel. ()

redhorse

Film, k němuž už ani netřeba něco dodávat ... Skvostný DiCaprio v životní roly !! Stejně skvostný M. Scorsese, ktérý navzdory svému věku natočil " gangsterku " natolik drzou a odvažnou, že by mu to většina mladších kolegů režisérů mohla jen závidět ... ()

marek.kocian

Pro mě opravdu veliká jízda. Ani vteřinu jsem se nenudil. Leonardo DiCaprio a Jonah Hill k sobě seděli až mě to překvapilo. Jejich dialogy byli fakt brutální a to Martin Scorsese herce nabádal k improvizaci, nechápu v dobrém slova smyslu. Když se sjížděli fetem a chlastali s kurvama občas jsem si myslel, že jsem s nimi! Epická, kreativní Wolf pecka ve které jsem si přál být! Jednoznačně nedoporučuji všem slušným lidem ostatním ANO! Kdybych mohl dát 6 hvězd neváhal bych P.S. Lemmon 714 byl fakt brutální :) ()

Matthew McConaughey bude bojovat s ohněm

Matthew McConaughey bude bojovat s ohněm

27.01.2024

Je Scorseseho novinka moc dlouhá?

Je Scorseseho novinka moc dlouhá?

21.02.2023

Nový film režiséra Harry Potterů má obsazení