Vlk z Wall Street

• USA The Wolf of Wall Street (více)
USA, 2013, 180 min (Alternativní 173 min)

Režie:

Terence Winter

Kamera:

Rodrigo Prieto

Botič

The only thing standing between you and your goal is the bullshit story you keep telling yourself as to why you can't achieve it. Dneska je moderní číst všechny ty motivační příručky od Jan Melvil Publishing - jak zhubnout, jak snadno vydělat peníze, jak si zorganizovat život apod. Vezměte je a vyhoďte z okna, protože to, co potřebujete vědět, abyste se mohli ve svém životě hnout z místa, je v téhle neuvěřitelné tříhodinové lekci. Oscara za nejlepší film, režii, scénář, střih a mužský herecký výkon v hlavní roli prosím! ()

3DD!3

Dokonalé, film roku. Marty po dlouhé době v komediálním žánru, a že v něm umí plavat o několik tříd lépe než dnešní rádoby Králové komedie. Vlk z Wall Street je Mafiány nové generace, ať už ta věta zní jak chce divně. Klasický vzestup a pád jedné podřadné svině, která měla v tomhle případě talent kecat (a makléřskou licenci), je podaný svižnou, zábavnou formou, že ty tři hodiny utečou v kině rychleji než Počasíčko (jestli ho teda ještě dávají). Kokain, šlapky, jazyk peněz (fuck, shit, cunt), to vše je zase zábavně, i díky DiCapriově účasti, který se po těch letech herecky našel a předvádí nejlepší výkon kariéry. Hill je neskutečné prase - v dobrém. Trikově malinko nevyvážené, střih partyzánský, ale těžko říct jestli to nebyl Martyho úmysl. Jinak scéna s Matthewem McConaugheym, kde si dva nejlepší herci loňského roku, notují tu svou... Hymnus za kapitalizmus už zní i v mém srdci... Hmhmhm... tuc tuc, hmhmhm... tuc tuc, hmmmhmmmhmm hmm hmm hmm hmm hmhmh... ou jé. P.S: Ano, jistě byly to neskutečné svině, pohrdám tím co dělali a měli hnít v díře až do smrti, kdyby někdo takhle okrádal stát dostal by křeslo. U obyčejných lidí se to moc neřeší. ()

JitkaCardova

První řekněme půl hodiny ano, vyprávění má švih a šmrnc a otáčí se kolem osy ostrovtipného, bezobalového pohledu na to, co jsou peníze a jakou proměnnou v životní rovnici je bohatství. Ale dál se z vyprávění stane rutina, drnčí to pořád stejně, vtipy přestanou být pronikavé a odhalující, staví do omrzení na stále stejné pointě a film odhadnutelně pokračuje i končí. Uspávačka i pro DiCapria, který ztrácí šťávu v téže chvíli jako film sám, ve chvíli, kdy už to pro něj přestane být výzva, zahraje vám to i poslepu, a stejně tak se na to můžete dokoukat i vy: poslepu. *** Jestli chcete vidět DiCapria v roli, která v půlce nevyčpí, jako se mu to stalo tady nebo ve filmu Gangy New Yorku, podívejte se na Velkého Gatsbyho. ()

hellstruck

Tak se všichni zblázníme, protože chceme taky práci, kde budeme mít na to, abychom týden co týden měnili auto, kde budeme moct opírat děvky o stůl a šnupat jim z prdele kokain. Po čtyřiceti minutách jsem to stopla a při pohled na procenta si opravdu tukám na čelo. Kdyby to bylo vtipné, ale no.. ono nebylo. ()

Spiker01

Původně recenze z jednoho snad už zaniklého webu. Momentálně je snad nejžádanějším hercem vůbec. Za svou, poměrně stále nedlouhou, kariéru si zahrál s těmi nejznámějšími a nejvyhledávanějšími režiséry současnosti. James Cameron, Steven Spielberg, Woody Allen, Christopher Nolan, Quentin Tarantino, Baz Luhrmann, Ridley Scott, Sam Mendes, Clint Eastwood, Danny Boyle a Martin Scorsese . S těmi všemi měl tu čest spolupracovat a to v hlavních rolích, zbývá už jen Fincher (v Djangu sice ne úplně hlavní, ale víme, kdo tam vládl). Ano, jedná se samozřejmě o Leonarda DiCapria, držitele jednoho zlatého glóbu, ovšem žádného oscara. Právě legendární Scorsese s Leonardem točí už po páté. Po výborné Skryté identitě nebo třeba fantastickém Prokletém ostrově Leo tentokrát ztvárnil Jordana Belforta, makléře, který neuspěl na Wall Street a namísto toho si založil vlastní firmu Stratton Oakmont se kterou, díky svým neortodoxním metodám a Forbesu, vydělal miliardu dolarů. Už během své stáže pochopil, že každému lze s potřebným umem prodat cokoli a že prachy lze nejlíp roztočit za sex a drogy a nejlépe v co největším množství. Přesně toto praktikuje ve své malé firmičce, která později rozroste o desítky až stovky lidí, vydělává miliony za pouhou jednu jedinou minutu a v kancelářích se pravidelně pořádají orgie všeho druhu, kde si zaměstnanci dělají vůbec co chtějí a kdo se nebaví, je nekompromisně vyhozen. Stane se tedy závislým na penězích, alkoholu, sexu a nejrůznějších povzbuzovácích a drogách, které už jsou dávno zakázané. O Belfortovu činnost se později začne zajímat FBI a on a jeho nejbližší z firmy si musí začít dávat pozor a krýt si záda. Že je Di Caprio výborný herec asi nikdo nepochybuje. Jak je u něj obvyklé, podal samozřejmě fantastický výkon a je na něm vidět, že do toho dal všecko. Lépe to by snad nezahrál nikdo jiný. Přišlo mi také, že s každým dalším filmem a vyzrálostí podává lepší a lepší výkony a troufám si tvrdit, že Wolf of Wall Street je jeho životní role. Leovi sekundují další spoluzakladatelé jeho filmové firmy v čele s Jonahem Hillem (21 Jump Street, Apokalypsa v Hollywoodu), který v Hollywoodu už nějakou dobu figuruje, ovšem doposud mě nepřesvědčil natolik, abych mu svěřil tak důležitou roli. Postava Donnieho Azoffa mu ovšem sedla na výbornou a jakožto Joradanův nejbližší přítel se na plátně ze všech ostatních spolupracovníků objevuje nejdéle. V zakladatelském týmu ještě najdeme pár víceméně neznámých herců, z nichž je každému dopřáno svých „15 min“ slávy a jistě vám alespoň někteří budou připadat sympatičtí a jejich dialogy vás budou bavit. Určitě nejznámějším z nich je Jon Bernthal (seriály Walking Dead, Mob City), který vlastně dělá jen takovou finanční spojku s bankou a naopak nejvíce mě bavil Rob Reiner, který ztvárnil zahořklého Belforta seniora, ovšem jako jediný je stále nohama na zemi. Výčet hereckých jmen ovšem stále nekončí, jelikož v další větší roli se ukázala Belfortova druhá sexy manželka, kterou si zahrála Margot Robbie (About time) a její úloha spočívá především v posteli. V menších rolích se objevili také Matthew McConaughey (Sahara, Mud) nebo Jon Favreu (režisér prvních dvou Iron Manů a snímku Kovbojové a vetřelci) a v roli agenta FBI uvidíte Kylea Chandlera (Zero Dark Thirty, Argo). Už před uvedením do kin se spekulovalo, že bude mít snímek neskutečně dlouhou stopáž a to se také potvrdilo. Vlk z Wall Street má totiž neskutečně našlapané celé 3 hodiny. Ačkoliv jsem to nečekal, Scorcese do toho, na sklonku své kariéry, vlítnul naplno a s bravurou sobě vlastní nám naservíroval přesně to, o čem napsal ve své stejnojmenné knize sám Jordan Belfort, který si mimochodem ve filmu střihnul také cameo. Režisér mě příjemně překvapil také výběrem hudby, kterou bych do něj opravdu neřekl a filmu to neskutečně svědčí. Po audivizuální stránce tedy také perfektní podíváná. I když už se dnes většina filmů točí na digitál, Martin Scorsese nemá důvod nyní cokoli měnit a jeho zatím poslední snímek natočil na klasický film, což stejně většina lidí nepozná, ale o režisérovi to leccos vypovídá. Zajímavostí je také zápis do knihy rekordů, kdy díky pochopitelnému eRkovému ratingu je ve filmu slyšet slovo fuck celkově 506x!e nutno dodat, že ačkoli je tento film až nekřesťansky dlouhý, tak krásně odsýpá, nenudí a hlavně vás, pokud máte alespoň špetku černého humoru, přinutí k takřka pernamentnímu smíchu. Jak jsem již v podstatě řekl, jedná se paradoxně možná o nejlepší film loňského roku a určitě neprohloupíte, když na něj zajdete do kina. Jediná smůla je, že česká premiéra je stanovena až na čtvrtek 16.1, kdežto v Americe film běží už skoro měsíc. Na akademii filmového umění je to možná silné kafe, ale pokud snímek nezíská žádného oscara, je to znamení toho, že v porotě sedí pouze samí zahořklí konzervativní republikáni, kteří nepovolí ceny ničemu nezaběhlému nebo neodzkoušenému. Absolutně boží. Lituji jen jediného. Že jsem film nestihl na předpremiéře, která se konala ještě loni. Jedná se geniální, možná akademií nedoceněné, dílo, na které se opravdu vyplatí zajít. Leonardo Di Caprio válí neskutečným způsobem. Člověk by nevěřil, že i takový film se počítačové upravě nevyhne. Viděno 3x v kině...100%...[9.1.2014_Čsfd projekce_Cinestar Černý most] () (méně) (více)

Kaka

Začátek, vzestup, pád. Podobné Americkému Gangsterovi. Zatímco však opus Ridleyho Scotta byl více zkratkovitý, mnohdy spíše ikonický, charakterní a zkrátka více filmový, Wolf neuhne kamerou nikdy, je mnohem více dirty, nejednoznačný, slizký a úskočný. Přesná definice naší doby. Ve finále stejně nadčasové, avšak nesmírně studené a povrchní, tedy vlastně co se výpovědní hodnoty týče, tak naprosto v pořádku. ()

NinadeL

Ukázkový příklad toho, jak Margot Robbie udělala kariéru. Bylo to jen blonďaté bimbo a stačilo jí ani ne pět let a už tomu tak není. Šikovné děvče. Jinak je Vlk jen další ukázka typického DiCapriova sóla pod Scorsesem. Takže fajn, ale už jsme to viděli. A předloha může být sama o sobě zajímavá. ()

bestlama

Na začátek musím konstatovat fakt, že ten dement, co dělal titulky by si zasloužil dekapitaci. První ostravská projekce za mnou. Při vstupu a nahlašování mého kódu se mi rozklepaly kolena a doufal jsem, že na mě slečna u vstupu vykřikne: "Ach!! To jsi ty! Můžu se s tebou vyfotit a dáš mi autogram?" No, nevěřili byste........ nic takového se nestalo. Malinko rozmrzelý a zklamaný jsem teda pokračoval dál, usrkával colu od Dáji a těšil se na tu exhibici napomádovaných, přechytralých a pojebákovaných debilů. Musím uznat, že to vše proběhlo v klidu a neměl jsem sebemenší problém někomu jebnout heverem po ksichtu a napravit mu zkřivený výraz frajerství. Takže jsem si sedl, odložil hever z nohavice a doufal, že zmrdi bez jediného hodnocení a komentu, co se přiživili na premiéře začnou žlutě světelkovat a já vezmu hever. No nic, zase nic. Tentokrát děkuji, že jsem nemusel trapně čumět na půlhodinové reklamy. U filmu buď budete s tužkou B1 v prdeli sedět a hloubavě přemýšlet, co je to za užvaněnou píčovinu anebo se budete bavit od začátku do konce. Až na přepálenou stopáž 3 hodiny!!! jsem neměl sebemenší problém udržet moč, stolici a dokoukat to. To, co se z počátku jeví jako dokumentární opus o zfetovaném debilovi, kterému charakter zničí peníze se mění na perfektní komedii, která se přežene přes survival drama až vyvrcholí tíživým dramatem. Na stará kolena by i jeden řekl, že je DiŠtikio perfektní herec a já měl chuť na konci filmu zatleskat jeho hereckému výkonu, který je podle mě nejlepší v jeho kariéře. Pokud čekáte drama o machinaci peněz na Wall Street a nějaké zamyšlení nad tím, proč akcie klesly o 0,2 procenta pro firmu na pubertální pupínky, tak jste asi špatně vybrali film. Protože to je neskutečná nálož drog, kurev, chlastu, párty, zkurvených kurev a motivačních proslovů s kokainem u nosu, jakou jsem ještě neviděl. Scorsese se na stará kolena vypracoval a je škoda, že prudérní kritici snímek nepustí na Oscary. Na 3 hodiny sice milion 500 tisíc užvatlaných vět, ale pokud víte, co čekat, tak vám to asi vadit nebude. Scéna s drogami v country clubu je naprosto jedna z nejvíc komediálních scén posledních let a to už i já Bestlama jsem fakt neudržel hubu a musel ze začít nahlas smát. ()

akisha

Nic moc. Ten chlap je/byl absolutní nesympatický a bezohledný hovado, kterýmu jsem přála kriminál tak od první třetiny.. Navíc téměř od začátku sledujeme něco jako totální drogový trip, který se jenom opakuje v jiných lokacích a s jinýma rekvizitama. Sranda to je, to sice jo, Jonah Hill je vtipnej a DiCaprio si to dává, jako by snad sám taky požil, ale na tři hodiny to není nejsilnější látka. Ani katarze se nedostaví. Body jdou zejména hercům, hudbě, humoru a neskutečnému sex-appealu Margot Robbie. Nijak zvlášť výjimečný film nedej bože s nějakou zajímavou myšlenkou to ale není. ()

Eddard

Odlehčená moralita o tom, kam až může zajít excess, nebo zásadní snímek moderní kinematografie bilancující hodnoty dnešní společnosti? Tak či tak film, který si nesmíte nechat ujít, u kterého se budete svíjet smíchem, kroutit hlavou v naprostém úžasu a zhnusení, přemýšlet nad tím, co má v životě cenu, jestli byste si neměli dát čáru a především pak nad tím, že na koksu musí jet sám Scorsese, protože (při vší úctě k jeho úchvatnému životnímu dílu) tohle může dost dobře být jeho nejlepší film, ever. Absolutorium si zaslouží také Terence Winter za scénář, v jehož 180 minutách jsem nezaznamenal hluchého místa. DiCaprio "pouze" potvrzuje, že patří do úzké, elitní skupiny nejlepších herců současnosti, kdežto výkon Jonaha Hilla, kterého jsem nikdy moc nemusel, pro mě byl snad nejpříjemnějším překvapením filmu - klobouk dolů. Strach a hnus na Wall Street - jak by se tahle vypečenost mohla jmenovat - navíc nabízí všechno, jen ne černobílé poselství. Všemi prasáckými makléřy v čele s Jordanem a Donniem budete zároveň pohrdat, závidět jim a na konci možná i tiše přát, aby jim to všechno prošlo - mě osobně jako diváka nejvíc dojmula jedna ze závěrečných scén, ve které jede agent Denham metrem a ve tváři se mu zrcadlí to, nad čím jako divák přemýšlíte během celého filmu... "What if...?" Instantní klasika. 100% ()

castor

Vzestup, pád, velký příběh, osobitý komentář, za kamerou legendární Martin Scorsese. To už tu bylo několikrát. Ale tentokrát mi to asi zachutnalo nejvíc. Lákavá finanční sféra je tu vyobrazená jako neuvěřitelná divočina, ve které jdou dravci cílevědomě za svým pohádkovým bohatstvím a ostatní jejich kroky hltají. Morálně sporný hrdina šňupe koks z nejrůznějších částí těl prostitutek, aby se mohl vrátit na začátek a nakrojit příběh, který často komentuje přímo do kamery a který tepe s charismatem právě ústředního hrdiny. Nechme stranou mechanismy kapitalismu, tohle je show, kterou dirigují ve svém pátém společném projektu suverénní (a to zdaleka nejsem jeho fanda) Scorsese a DiCaprio. Ano, permanentně hrstí prášků nabuzený L-E-O-N-A-R-D-O D-I C-A-P-R-I-O je k nezastavení. Oscara letos MUSÍ dostat. S naprostou samozřejmostí přepíná mezi svým pestrým hereckým rejstříkem, je energickým kazatelem a zuřivým učitelem, který s mikrofonem dovede zázraky. Na tenhle film by tak rozhodně neměli koukat ovečky telefonních operátorů a podomní prodejci. DiCaprio nesleze z plátna, ve změti štětek, drog, prachů a cynické bezohlednosti je časovanou bombou. Radost pohledět. Ve výsledku je tahle tříhodinová makléřská freska natočená tak podmanivě a dynamicky, že by mohli o dvě generace mladší (třeba akční) tvůrci Scorsesemu tiše závidět (brilantní střih, desítky nápadů, průlety nad stoly makléřů, jachta na rozbouřeném moři). Diváckou rozkoš by zajišťoval ale i bez nějakých dvaceti třiceti minut. Na druhou stranu může divák vyčkávat, kdy se na scéně objeví překrásná Margot Robbie, šarmantní Jean Dujardin nebo stále zajímavější Matthew McConaughey. Je to fascinující svět, který i přes svou neoddiskutovatelnou závadnost láká, divák hltá ony schůdky, po nichž se šplhá na vrchol a sní, aby toho mohl být součástí. 90% ()

viperblade

Zhlédnuto v kině. Martin Scorsese se po svém předchozím filmu vrátil ke (svým) kořenům a stylu vyprávění o lidech, kteří nejsou zrovna hrdinové. V případě Jordana Belforta se dá dokonce říct, že je hodně těžké na něm najít něco, co by ospravedlnilo jeho chování (speciálně když si přečtete o Jordanovi něco více, než bylo ve filmu). A přesto se jednou spojili tři géniové, kteří se rozhodli, že by svět měl vědět jeho příběh. Vše začalo tím, že Terence Winter napsal geniální scénář, který předal geniálnímu Martymu, načež on si vzpomněl na jednoho geniálního herce, s kterým už několikrát (úspěšně) spolupracoval a který by charakter Jordana uměl zahrát tak, že byste, i přes všechno, co ve filmu vidíte, chtěli být jeho nejlepšími přáteli a ani nevíte proč. A tomuhle, pánové a dámy, já tleskám. Ne vždy se totiž stane, že film o člověku, jakým byl Jordan Belfort, je tak kvalitní a hlavně upřímný, jako je The Wolf of Wall Street. 100 % bez zaváhání a s povzdechem, že chudák Leo opět ostrouhal na Oscarech (začínám si myslet, že Leo toho Oscara dostane buď za celoživotní zásluhy či in memoriam). ()

Rex Mundi

Bolo to šialene dlhé, plné prasačín, neurotické, agresívne. Ale je to skvele nakrútené, menej expresívna forma by nedokázala adekvátne vyjadriť obsah. Celý štáb šiel očividne na plné gule a DiCaprio hral ako o život. Intenzívny zážitok, pravá filmová zábava. ()

*CARNIFEX*

Jordan Belford je chlapík, ktorému sa splnil sen. Po založení vlastnej maklérskej, finančnej spoločnosti Stratton Oakmont nadobudol bohatstvo o ktorom sa iným môže len snívať. Berie drogy, pije najkvalitnejší alkohol, užíva si s najkrajšími ženami. Ako to už, ale býva zvykom, každý úspech má odvrátenú stránku mince. Rýchly "výstrel" na vrchol spoločnosti láka pozornosť FBI či finančných kontrolných úradov. Tešil som sa na tento snímok až príliš. V porovnaní s Veľkým Gatsbym, ktorý disponoval, na rozdiel od tejto "diskotékovej" šaškárne, zobrazujúcej "len" zábavu, chlast, kurvy, drogy - aspoň poriadny príbehom. Nie, že by "Vlk z Wall Street" nemal, ale citovo ma nijak nezasiahol. Hlášky výborné, herecké výkony taktiež, no dejovo mi pripadal otrepaný, nič nové neprinášajúci, neriešiaci, miestami dokonca nudný, takmer bez dramatu. Teraz už chápem, že napriek tomu, aký je DiCaprio skvelý herec, úspechu sa "opäť" nedočkal. Pamätám si jeho "prvý" film - Basketbalistov denník. Už tam bolo jasné, že dosiahne herecké nebesá. Je pre mňa prekvapením, že tento chlapík, čo "potopil" Titanic, nemá doma vo vitríne, toľko žiadané zadosťučinenie v podobe zlatej sošky Oscara. Nuž, musíme si ešte počkať. Každopádne, "Wolf of Wall Street", rovnako ako "Twelve Years a Slave" mi neprišli ako najlepšie snímky roka. Pre mňa je "naj" - za rok 2013 - "Rush". ()

D.Moore

Na můj vkus především příliš dlouhý film, v němž se příliš dlouho děje v různých obměnách totéž - sex, drogy a místo rokenrolu další sex a drogy. Jo a prachy. Nebudu tvrdit, že je Vlk z Wall Street špatný film, natočen a zahrán je dobře. Ale spousta výbuchů smíchu, které předváděli ostatní návštěvníci kina, se mě netýkala. Vidím pramálo zábavného na tom, že se někdo chová jako hovado a ostatní ho obdivují... A snad nejvychvalovanější scéna s ochrnutým mozkem mi tedy vtipná nepřišla vůbec. Natož její dohra uvnitř domu. Asi je se mnou něco špatně nebo prostě jen tenhle humor nebyl nic pro mě. Co se mi ovšem doopravdy líbilo, byl rozhovor Belforta a agenta FBI na palubě jachty, kdy DiCaprio hrál jako Rober De Niro v nejlepších letech, a výborně vypointovaná scénka z dětského pokoje (v hlavní roli plyšový medvídek). ()

Dan9K

Je to dobře natočené, má to několik výborných scén, o tom žádná. Mám s tímhle filmem morální problém. A ne, nevadí mi, že se tam nadává, berou drogy a souloží se. Vadí mi, že je tenhle film reklama na totálního sráče. A že díky tomuhle filmu mohla kariéra tohohle sráče pokračovat dál, protože na něm vydělal víc jak milion dolarů a i když měl z té částky částečně splatit svůj stomilionový dluh, dal na to jen zlomek. Vadí mi, že z toho všeho vyklouz tak lehce a tenhle film to v podstatě oslavuje. Že se díky tomu stal celebritou. Že si snad máme myslet, že je to cool týpek. Co mi dál vadí, že prvních 90 minut se vůbec nic neděje. Začátek s McConaugheym je fajn, ale pak se rozjede v podstatě 90 minutový trailer, ve kterém se neustále opakuje to samé. Koukáme na nonstop párty lidského odpadu, který si o sobě myslí, že je něco víc a já nevím, jestli pan režisér chtěl, abych se u toho smál nebo abych je nenáviděl nebo aby mě to jen nudilo. Já nemám nic proti oslavě hédonismu nebo nejednoznačnému vyznění, umění je umění. Problém je, že je tenhle film podle skutečných událostí a má přesah do reálného života a úzce souvisí s dalším životem hlavního hrdiny a že ho tenhle film vystřelil na piedestal. A tyhle lidi známe i u nás, známe je ze Strakovy akademie, známe je z poslanecké sněmovny, známe je z kanceláře prezidenta republiky, známe je z okolí fotbalu i z okolí bývalých primátorů a vidíme, jak jim taky všechno prochází. A u tady téhle svině nás to má bavit, jenom protože to natočil Scorsese? Po 90 minutách začne konečně i nějaký ten konflikt a začne to být zajímavější, až to skončí rozpačitým závěrem. Tenhle snímek jsem si dlouho šetřil, ale vlastně mě spíš naštval, ačkoliv jsem se relativně dobře bavil, zejména ve druhé polovině. ()

kulyk

Bezdetailní popis rozkrádačky amatérského ekonoma neukojí, jednostranné vykreslení té sobecké stvůrky v nás ji zbytečně glorifikuje, prcvečírky mohly být představeny podstatně detailněji, neboť - buďme ku mně upřímní - proto jsem na to čuměl. Toliko k výtkám. Kapryjo se vážně vyšvihl ve výtečného herce. Začínám mít dokonce podezření, že ne každý jůes ňouma, kterého považuji za retardovaného ochotníka oblastní úrovně, je na tom se svým umem ztvárňovat xyftem, pohyby a mluvou zadaný úkol až tak špatně. Třeba jen Holýúd točí sračky a nutí námezdní držky k potlačování vlastního potenciálu?? Vždyť i ten potroublý Cage jednou, dvakrát dokázal, že nemusí nutně zírat jako jezevčí štěně po vivisekčním zákroku, provedeném mezi mozkovým lalokem a zbytkem dutinolebeční fašírky. ()

Matthew McConaughey bude bojovat s ohněm

Matthew McConaughey bude bojovat s ohněm

27.01.2024

Je Scorseseho novinka moc dlouhá?

Je Scorseseho novinka moc dlouhá?

21.02.2023

Nový film režiséra Harry Potterů má obsazení