poster

Brutal Relax

Krátkometrážní / Komedie / Horor / Akční

Španělsko, 2010, 15 min

Scénář:

David Muñoz
 • panjosef
  *****

  No paráda, tyhle krátkometrážní splatteroviny fakt miluju. Super hlavní týpek s mega cool knírem, řádně zelení zombíci, spousta gore (někdy to zavání až Švankmajerem, hehé :-) ) a dobrý nápady. A koho nepobaví skvěle ujetej konec tak ho pobaví hned následující fotky v titulcích. Beach gore, hehehehe :-)(8.12.2010)

 • TERRORDROME
  *****

  Keď návštevníkov pláže napadnú zelené morské monštrá so sieťkami na hlavách, pomôcť môže iba pán Olivares. Ten sa však nemá rozčulovať, len si tak sedí v bahne, priblblo sa usmieva a počúva walkman. Walkman však skape, pán Olivares chytí rapel a zmasakruje tie morské hovná ako Bud Spencer posadnutý diablom pričom ako zbraň neváha použiť ohryzenú mŕtvolu malého decka. Veľmi zábavný a navyše dobre spracovaný splatter kraťas plný rozšľahaných hláv, roztrhaných tiel a zelenej krvi... a láskavého humoru jemného ako bodnutie zastrúhanou stehennou kosťou. Samr, samr tááájm...(29.3.2011)

 • iampatrik
  ****

  Jo jasně blbost to je, ale strašně zábavná a vtipná na svou brutalitu (vnitřnosti, rozmačkané hlavy, vyrvané kosti z těla..) k čemuž taky dopomáhá hudba a dementní hlavní hrdina.. Pokud někdo touží po 15 minutovém brutálním relaxu, nechť se podívá na Brutal Relax :) PS: I když morbidní, ale vtipné použít mrtvé dítě jako zbraň.(10.3.2011)

 • DerMahr
  *****

  Moje první sladká zkušenost s tímto žánrem. Genialita. Úsměv toho plešatýho španěláka*, Originalita v zabíjení*, hudba co nenadchne, ale hodí se skvěle*, efekty! (uražené dásně, roztrhaná těla)*, a poslední hvězda? ... Jak může být film, kde se hrudní koš jednoho záporáka využije jako vražedný nástroj pro terminování druhého, bez 5ti hvězd? *(11.8.2011)

 • (mOnkey)
  ****

  Tvůrci Brutal Relax šli až na dřeň a na prostor patnácti minut natřískali nějakých třináct minut až smrtelně ostrého vtipu, což je víc než má leckterý celovečerák. Krásně nekorektní pokoukání, jehož vrchol přichází v momentu, kdy náš hrdina začne potvory z moře mlátit mrtvým dítětem. Nasypat do rozpočtu o nějaký ten tisíc víc, mohla to být podívaná dotažená k dokonalosti. I tak ale nebyla pohoda na španělských plážích nikdy zábavnější (odzkoušeno). 85%(5.3.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace