Brutal Relax

Krátkometrážní / Komedie / Horor / Akční

Španělsko, 2010, 15 min

David Muñoz

Je to fakt brutální a první co mi to připomnělo byli Vesmírní kanibalové od Petera Jacksona. Je to v mnoha ohledech povedené, je to nad věcí, je to srandovní úlet do zhrzené brutální zábavy absurdních rozměrů. A finální fotky v titulcích stojí taky za to, na tohle bych se podíval i v delším provedení, pokud by to autoři zvládli scénaristicky v delší stopáži. Každopádně toto jako ochutnávka toho co jeho autoři zvládnou stojí za z kouknutí.(2.5.2011)

Když pominu ten trikový úlet, dojdu až k závěru, kde začnu hledat nějakou pointu. Ta pointa se tam nabízela hned několikrát, ale tvůrci to měli asi u zadku, protože se soustředili jen na ty gore efekty. A je to obrovská škoda, protože by se snímek posunul někam mnohem dál. Takhle zůstane jen u masakrů a mordů. Některé triky byly excelentní a některé stály za starou Blažkovou. Toť otázka jestli to byl záměr nebo šlendrián. Dosud se nedokážu rozhodnout.(31.5.2011)

No prosim, a pak že dnešní děti jsou k ničemu! Náhodou, jako zbraň nemaj chybu... Studentské cvičení na téma: jak správně udělat mechanický gore efekt. Někdo je šikovný, jiný je dřevo. Celkově ale zábavný plážový masakr, kde rudá krev dostane postupně barvu svěží trávy. Počítám, že cílem bylo pobavit se při natáčení a jako vedlejší produkt vznikl tenhle kraťas. Fajn hudba (S.Salpistís).(27.2.2013)

Ja som spočiatku nechápala a pozerala som to s nemým úžasom. Vôbec som nevedela ako mám tento krátkometrážny film hodnotiť. Ako trash? Alebo riadnu sračku? Či komediálny horor? Ale tak myslím, že tam je všetko dokopy. Lacné, krvavé a vtipné. Taká zmeska. Ale niektoré vražedné scény boli úplne super, vyzeralo to občas aj uveriteľne :D a ten primitívny nápad a herecké výkony... Ja musím dať 5* aj keby to má vlastný žáner Totálna nezmyselná hovadina.(4.4.2012)

Chlapík prepustený zo psychiatrie na odporúčanie lekára odchádza na dovolenku. Ani tam však nenachádza pokoj aký by si prial. No,ale priznajte sa, koho by nenasralo, že mu došli baterky vo walkmane??(10.2.2013)