poster

Brutal Relax

Krátkometrážní / Komedie / Horor / Akční

Španělsko, 2010, 15 min

Scénář:

David Muñoz
 • PetrPan
  ****

  Tento anatomicky laděný snímek ve mne vzbudil mnoho zvídavých otázek. Například zda je možné vytrhnout lidský skelet z těla, prorazit walkmanem lebku nebo jakou sílu je potřeba vyvinout k hodu frisbee tak, aby se zaseklo do lidské hlavy. Takové věci je třeba vyzkoušet v praxi, to asi nebude jinak možné. Vzhledem k tomu, že taky potřebuju trochu odpočinku zajedu se někam zrekreovat..třeba to bude někam k Vám..uvidíme...(16.4.2013)

 • Rosana
  ***

  Zapomněli dát do tutulků Marka Dobeše :) Film má dobrý a originální nápad, však se mi moc nelíbí filtr který má filmu dodat "umělecký" dojem a bitevní scéna mi přijde příliš dlouhá. Je pravda že film se skládá především z této scény, ale po několika minutách mě souboj začal nudit. Každopádně pěkně provedené. Doufám, že se filmeček objeví/objevil na festivalu BXM ( http://www.bloodyxmas.com )(5.2.2011)

 • lamps
  ***

  Zápletku přijímám a kvituji, ale nebavil jsem se tak, jak asi bylo zamýšleno. Některé momenty jsou pravda pěkně po Jacksonovsku šťavnaté a vtipné a efekty ujdou, ale většinou se s kreativitou bohužel šetří. Nejlepší je hlavní protagonista, to je řízek hodný minimálně několikadílného zombie seriálu :D 60%(2.2.2016)

 • ivishka
  odpad!

  HA HA HA...tak jsme se zasmáli...Teď mi někdo prosím řekněte,že si děláte p**el i s tím hodnocením...Naprostá ptákovina ve které jakejsi helmut očividně psychicky narušený zajede na dovolenou a mezitím co sedí v hnusných s**čkách a tlemí se a poslouchá "hudbu" ve walkmanu tak nějáký zelený hnusy se síťkama na hlavě vraždí osazenstvo pláže.Tak za prvé naprosto nechutné a za druhé jak je možné,že takový mischelin křížený s helmutem a boratem dokáže zabít asi tucet zelených oblud?Ptákovina ptákovin dala bych tomu zlatou malinu už z fleku...(19.8.2012)

 • Zíza
  ****

  Nejlepší film (ať už krátkometrážní nebo ne) ze Španěl, který jsem za posledních x-let viděla! Ta filozofie v tom zakomponovaná! Ten sociální podtext! Ty nádherné obrazy! Čistá lidská nátura! Lidské solidární chování v případě nouze! Prostě, jedno oko nezůstalo suché. Nechápu, jak něco tak kvalitivního, metafyzického a s tak hlubokou myšlenkou dokázali vměstnat do 15 minut! Klaním se a pouštím znovu tu část, která se hodí na hodiny biologie. Lepší 4*(31.1.2011)