Reklama

Reklama

BlinkyTM

  • USA Bad Robot (neoficiální název)
Krátkometrážní / Komedie / Sci-Fi / Horor
USA / Irsko, 2011, 13 min

Obsahy(1)

Alex (Max Records) dostane na Vianoce vysneného robota BlinkyTM disponujúceho umelou inteligenciu, s ktorým sa môže hrávať, keďže je jedináčik. Lenže nezhody medzi Alexovými rodičmi menia jeho postoj k robotickému kamarátovi na nepoznanie. (Dever)

Recenze (74)

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Je to taková milá blbůstka s mrazivým koncem. Nápad to byl určitě dobrý, jen já jakožto hororový fanda bych přece jenom dal přednost nějaké té krvavé přehlídce nakonec. Přece jenom se tu na můj vkus až moc kecalo. Max Records tu byl vážně na ránu. Být tím robotem, tak z něho udělám jednu velkou mazlavou sračku… ()

dO_od 

všechny recenze uživatele

#19 Sakra, nebýt ruského dabingu šel bych možná i na 5 hvězd. Na ploše 13 minut, jsem pocítil hned několik emocí a zafungovalo to na mě výborně, přerod z nejlepšího kamaráda - kterého by chtěl každý domů, na zabijáckého (a otravného) robota, který splní vše co mu přikážete do posledního puntíku s úsměvem na tváři a slovy "no problem" - to se musí vidět. ()

Reklama

Slartibarkfast 

všechny recenze uživatele

Ač je tento kratičký film v rozporu s Třemi zákony robotiky, které prezentoval Isaac Asimov, je to velmi pěkné a poučné. Je zde zachycena veškerá dětská sobeckost. A je pravda, že já bych tomu rozmazlenému fakanovi tak jednu natáhl, že by se z toho dlouho vzpamatovával. Inu, takový je dnešní svět. 75% ()

dr.horrible 

všechny recenze uživatele

Ja som to hovoril už pri Stopárovom sprievodcovi, keď som prvýkrát uzrel Marvina (zhodou okolností som si ho predstavoval takmer rovnako už pri čítaní predlohy); Na tých roztomilých, zaoblených, depresívnych robotoch je niečo znepokojujúceho. Takto nejak by to asi vyzeralo, keby R2D2 podľahol temnej strane sily. :) ()

Hromino 

všechny recenze uživatele

Od snímku jsem dostal přesně to, co jsem od něj dlouhou dobu očekával, ne-li víc. Jen škoda, že je to jen kraťas, protože by mě zajímalo, kdyby třeba Ruairi Robinson někdy převedl Blinkyho do celovečerní podoby, jako tomu bylo např. u 9 nebo Cashback. Ale tak možná by to už nebylo ono, kdoví... každopádně mi v mysli rozhodně utkvěl Blinkyho závěrečný úsměv a hláška "No problem!" mi taky bude v hlavě ležet asi ještě hodně dlouho :) ()

Galerie (3)

Zajímavosti (1)

  • Blinkyho hlas je ve skutečnosti hlas samotného režiséra snímku, Ruairi Robinsona. (Hromino)

Reklama

Reklama