Keď sa krásnej sanfranciskej obhajkyni Kate Wilsonovej (Emmanuelle Vaugier) po rokoch ozve jej šarmantný expriateľ Dave (Ivan Sergei), ktorého milovala celú strednú školu, a požiada ju o pomoc, pretože ho práve obvinili z vraždy jeho manželky, neváha ani minútu a okamžite sa vráti do rodnej Severnej Karolíny, aby ho obhajovala pred súdom. Doma Kate postupne znovu nadviaže spretrhané kontakty s rodinou a starými priateľmi a uvedomí si, že city, ktoré ju spájajú s Daveom, rozhodne nie sú len nostalgickou spomienkou na mladosť. Je ale nemilo prekvapená, keď zistí, že jej miláčika zjavne všetci v meste nenávidia... Tak či onak to nič nemení na jej presvedčení, že je nevinný a snahe dostať ho na slobodu. No čoraz intenzívnejšie nadobúda pocit, že ju ktosi sleduje. Ktosi, kto nechce, aby pravda vyšla najavo... (oficiální text distributora)

P@\/EL

Pouze průměrný thriller, kterému chybělo napětí a pořádně mrazivá atmosféra. Ale že by to bylo o ničem se zas tak lehce říct nedá. Určitý děj i zápletka se filmu rozhodně upřít nedá. Chybělo mi tu více akce a vyhrocených situací, které by děj udělaly dynamičtější. Taky závěr filmu mohl být propracovanější. ()