poster

Dobré manželství

 • USA

  A Good Marriage

Thriller

USA, 2014, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hous.enka
  **

  Škoda, že Berdie nedostal více prostoru, takhle to bylo příliš sterilní a jednostranně zaměřené. Chtělo by to víc emocí a pohled druhé strany. Z téhl v erze mám pocit, že jemu to celé bylo jedno. I když byl závěr v nemocnici docela fajn, ke třem hvězdám mě nedonutí ani King (a to se mi jeho adaptace většinou líbí).(14.10.2014)

 • S.Quentin QUALE
  **

  TV film jak vyšitej, kterej pásne akorát tak na středeční večer na TV Nova. Povídku Kinga jsem nečetl, ale ten příběh je těžce průměrnej, takže když na to vletí topornej režisér s partou nesympatických herců, nemůže z toho vzniknout ani průměrný hodnocení. Netrpěl jsem, ale výsledkem jest totálně neškodnej thriller. 40%(12.10.2014)

 • Morholt
  **

  Kingovu povídku neznám a film mě rozhodně nezviklal k tomu, abych si jí přečetl. Téma není nijak objevné, ale pokud by to dostal do ruky režisér, který má alespoň špetku citu pro psychologické hrátky a talent pro vedení herců, mohla z toho být obstojná žánrovka. Jenže tohle je to suché jak frigida o první noci, postrádající všechno, co by jste i od průměrného thrilleru čekali. Jediným pozitivem jsou snaživí herci, ale ti prakticky nevěděli, co mají hrát. 30%(7.3.2015)

 • Havaj8
  *

  Má to pěknej poster, ale nenechte se zmást. Je to totiž jenom další natahovaná nuda bez většího zvratu. Chybí tomu emoce, který by se daly přenést na diváka a prostě ho stáhly ke dnu spolu s hlavní postavou. Ale ono to chvílema vypadalo, že je to úplně v pohodě. Samozřejmě, protože on to byl plán. Tím pádem, jakej byl průběh, takový bylo finále. Nezajímavý, nepřekvapivý, o ničem. Když se nad tím člověk zamyslí, šlo to vyhrotit o dost líp.(21.9.2016)

 • tron
  *

  Nápad sám osebe je perfektný (je možné, aby žena prežila desaťročia v manželstve s chlapom, ktorý je sériový vrah a nevedela o tom?). Najlepší je Lang a aj on je jednak dosť nudný a jednak je vo filme len na pár minút. Najhorší je príšerný kasting - ešte Joan Allen by sa dala, ale LaPaglia je odporný, nechutný chlap, ktorý sa do tejto úlohy vôbec nehodí a iba čo otravuje divákov vkus.(25.12.2016)

 • - Detektiv Ramsey (Stephen Lang) ve filmu tvrdí, že by jistého zločince poslal do Shawshanku. Shawshank je věznice z jiné povídky Stephena Kinga "Rita Hayworthová a vykoupení z věznice Shawshank." (NormanBates)

 • - Charakter postavy Boba Andersona (Anthony LaPaglia) vychádzal z masového vraha Dennisa Radera prezývaného "BTK vrah". (Raccoon.city)

 • - Novela Stephena Kinga, která posloužila jako předloha k tomuto filmu, je součástí sbírky "Full Dark, No Stars" z roku 2010. (Glowski)