Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Šerif Johnny Reno (Dana Andrews) je cestou do Stone Junction napaden neznámými protivníky a po přestřelce jednoho z nich zajme, aby ho odevzdal spravedlnosti. O domnělého zločince mají zájem také indiáni, ale šerif jim ho odmítá vydat. Po příchodu do městečka se setkává s nevraživostí občanů, kteří chtějí vězně stůj co stůj zlynčovat. Šerif se rozhodne bránit svého vězně za každou cenu. Nebude to mít lehké – stojí totiž sám proti všem. (ilclassico)

(více)

Recenze (4)

Mol 

všechny recenze uživatele

OPEN YOUR BELLYACHING MOUTH ONCE MORE, I'LL KILL YOU OFF MYSELF, PERSONALLY!!! Našlapaná podívaná a vše co si fanda westernu může přát v jednom. Drsný hlášky, rvačka v sallonu a přehrše vystříleného olova. Navíc romantika je zde udělaná dost stylově, takže se na ní dá dívat a to je význačné plus. Potěšil hodně i Lyle Bettger v roli starosty. I NEVER SHOULD HAVE LEFT YOU. JUST BE SURE YOU DON'T EVER LEAVE AGAIN! ()

Mariin 

všechny recenze uživatele

Námětem (příběhem o právu a spravedlnosti) patří mezi klasické americké westerny, zpracováním a naivitou řady scén ovšem mezi ty slabší, které zůstanou ve stínu uměleckých majstrštyků jako např. Rio Bravo nebo Poslední vlak z Gun Hillu. ()

indiano 

všechny recenze uživatele

Pekná klasika 60- tych rokov s pomerne neznámymi hercami a s Jane Rusel. Śiroké plátno, dobrý dej s prestrelkami radia tento film k tomu lepšiemu priemeru. Len škoda, že zastrelení sú bez kvapky krvi, čo vyvolá úsmev a naivitu.. Ale pre fandov žánru klenot v dvdéke.... ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama