Leobeuseutori (TV seriál)

러브스터리

8 Love Stories

Drama / Romantický

Jižní Korea, 1999

Komentáře uživatelů k TV seriálu (1)

1. Sunflower - **** - Lee Byung-hun, Lee Seung-yeon /// Lee Tae-sung je už dlho zamilovaný do zamestnankyne tej istej spoločnosti Han Seung-hee. Tá sa zo zlej skúsenosti z detstva bojí nadväzovať vzťahy s mužmi, a preto ho vytrvalo odmieta. Keď sa jej však začne vyhrážať stalker, ktorý ju už dlho sleduje a na Tae-sunga žiarli, Seung-hee sa rozhodne zdôveriť sa mu. Tae-sung v strachu o svoju milovanú trvá na tom, aby sa presťahovala, avšak ona sa chce stalkerovi postaviť tvárou v tvár. /// Ona chladná ako čerstvo vykopaný hrob a on, dokonalý gentleman. Pár na pohľadanie. /// Poznámka k tvorcom: Pozeralo by sa na to lepšie, keby radšej namiesto opakovaného pískania pneu pustili nejakú príhodnú muzikä. ////////////// 2. Message - ***** - Song Seung-heon, Choi Ji-woo /// Dvaja plejboji a žena, ktorú jeden opustil a druhý miloval. /// Pri udeľovaní hviezdičiek očividne ovplyvnená hlavným predstaviteľom. ////////// 3. Lost Baggage - *** - Song Yun-ah, Heo Jun-ho /// Osamelý šofér metra je odmietaný pracovníčkou strát a nálezov, ktorá nevie zabudnúť na svoju bývalú lásku. ///////////////// 4. Open Ended - *** - Lee Mi-yeon, Lee Min-woo /// Kim Ja-young zomierajúca na rakovinu sa snaží dožiť svoj život v ústraní a samote. Útočište nájde u vdovy so synom.(13.5.2013)