Nastala chyba při přehrávání videa.
 • WeeLass
  ****

  Svérázná, ale v nitru dobrosrdečná Mama Rose vede kočovný "gypsy" život se svými dvěma dcerami, Baby June a Louise. Snaží se je protlačit kde se dá, aby mohli vystupovat ve své vlastní show v čele s mladou hvězdičkou, Baby June. Když děvčata povyrostou, rozhodne se jít Baby June po svém a Mama Rose nezbývá nic jiného, než udělat hvězdu z méně nadané Louise. Když se jí naskytne příležitost vystupovat jako striptérka v burleskním divadle, mamince se to vůbec nepozdává, ale brzy se z Louise stává nejlepší striptérka celého světa, Miss Gypsy Rose Lee. Chce Mama Rose pro svojí dceru to nejlepší nebo chce jen strhnout pozornost na sebe? Méně známý originál remaku z 90. let známý pro legendární finální muzikálové číslo Rose's Turn, kdy Mama Rose využije příležitosti a až s šílenou odhodlaností zpívá na prázdném dceřině pódiu a nad hlavou se jí rozsvěcují poutače s jménem Rose. Tato písnička byla parodováná i pro seriál Crazy Ex-Girlfriend s trefným názvem After Everything I've Done For You (That You Didn't Ask For). / Mé oblíbené písničky - Small World, Some People, Mr. Goldstone I Love You, Everything's Coming Up Roses, You Gotta Have A Gimmick, Rose's Turn / 90%(23.11.2019)

 • danecek24

  20. Zlatý Glóbus za rok 1962 - cena (1) - *Nejlepší herečka (komedie / muzikál) - Rosalind Russell + nominace (5) - Nejlepší film (muzikál) Nejlepší herečka (komedie / muzikál) - Natalie Wood Nejlepší herec (komedie / muzikál) - Karl Malden Nejlepší režie - Mervyn LeRoy Objev roku (herec) - Paul Wallace(13.1.2009)

 • Houdini

  Oscar 3 nominace: Kamera, Kostýmy, Hudba - A(15.4.2004)

 • slunicko87
  **

  Muzikál Gypsy se na vlně popularity tohoto žánru v šedesátých letech svezl zcela bez zásluh. Nepřináší nic nového, je vcelku nudný a navíc působí hodně lacině.(11.7.2014)

 • T2

  Rozpočet $4miliónyTržby USA $11,076,923Tržby Celosvetovo $-(13.6.2009)