Bratr Rádce (TV film)

Mark Hofeling

Kostýmy:

Tom McKinley
  • stefi7773

Súhlas s klichem, vždy, keď sa v deji filmu od disneyho niečo stane, vymyslia tomu to najsprostejšie riešenie aké len môže existovať. A ani dej nemá tento film, všetko je tam pomiešané, hlúpy dabing, ani neviem, že čo sa tu vlastne stalo :O Hviezdička za Hutcha Dana(9.4.2012)

• klichem

Typicky disney film, ktoremu vsak chybaju charizmatickí hlavní hrdinovia, a pribeh je uz tolko krat obohraty dokola ze vas ani nebavi dopozerat ho dokonca. Predvidatelny nie je len dej, ale aj scenar. Ani pre tie male (alebo lepsie povedane nastrocne) deti, ktorym to je urcene - to nemoze byt nic extra pretoze velkeho uspechu sa nedockal. Filmu chyba lahkost a caro a prave preto si zrejme nezistal ani detske srdiecka (nie to este to moje). Jednu hviezdicku dam za tu rozkosnu malu aziatku, ktorej sa nedalo odolat.(3.6.2011)

Neviem ako vám, ale mne sa to páčilo, dosť som sa nasmial a kedže je to disney tak čo od toho čakať ale keď to porovnáte z inými disney filmami ? Takže priemer disney. Taká odreagovačka.(10.7.2012)